5974
  • GregSB
    #5814
    Hokis részben :)

  • ToCsEk
    #5813
    jah értem akkor nem is várom tovább :D kösz
  • [HUN]FaTaL
    #5812
    Hétvégén lesz.
  • ToCsEk
    #5811
    felirat még mindig nincs ? :(
  • toysoldier
    #5810
    nem lesz
  • ba32107
    #5809
    Durva volt.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    House egy segg. Dominika magasan egy kibaszott jó karakter volt. Amikor elment, látszott is rajta, hogy várja hogy House mondjon valamit. De van egy olyan érzésem, hogy találkoznak még.

    Chase és Park szexjelenete is király volt :D Várom már, hogy végre kúrjanak.

    De Wilson, wtf? Tényleg durva lenne, ha meghalna a Wilson az évad végén.


    Nem követtem eddig a topikot, 9. évadról van hír? Lesz?
  • Andr0
    #5808
    érdekes rész volt azért sajnálom...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Dominikát... Ő szerint jó karakter és House megint elkurta...
  • hugopareiros
    #5807
    Az nem ütne. Róla tudjuk, hogy mi lesz. Nem fogja tudni irányítani a szervezetét és kampó.
  • [HUN]FaTaL
    #5806
    Én nagyon röhögtem az első részen :D De amúgy a 2-nek nem sok köze van az egyhez, egész más karakter, mint az egyben, nem idióta :D
  • banok
    #5805
    A mondat helyesen
    Én azért nehezen tudom elképzelni, hogy a legvégében ne legyen némi happy end.
  • banok
    #5804
    Ott nagyon idióta volt. Abban kifejezetten idegesítő volt. A 2-t miatta nem néztem meg mert ott ő a főszereplő.
  • banok
    #5803
    Én azért nehezen tudom elképzelni, hogy ne a legvégében ne legyen némi happy end. Nem az a csöpögős de azért egy Wilson halállal vagy egy House halállal befejezni elég durva lenne.
    De akár az is lehet, hogy 13-asnál jön ki betegségének durvább része.
  • [HUN]FaTaL
    #5802
    Ambert én is utáltam.

    Kuttner nem volt rossz karakter, a színészt meg nagyon bírom a Buliszerviz miatt :D
  • Shiwo
    #5801
    én is ezt írtam, lehet kicsit félreérthető

    sőt, ha belegondolod, az, ha House meghal, az egy kiszámítható dolog lenne, de hát akkor is antihős..

    viszont Wilson egy rendes, alapvetően pozitív szereplő, lehet jobban ütne a sorozat vége, mint "nem-happyend", hogy Wilson hal meg, House szeme láttára... akár pont az ő hibájából, és azzal lenne vége, ahogy House réved a semmibe, s látszana a szemén, hogy végleg összeomlott lelkileg
  • banok
    #5800
    Jaj én Masters kedveltem. Én Ambert röheltem de nagyon. Kuttner meg semleges volt nekem.
  • [HUN]FaTaL
    #5799
    Cuddy nekem egyáltalán nem hináyzik, Cameron jó karakter volt.

    Bár sokan utálták de szerintem Masters is jó karakter volt az előző évadba, vitt egy kis színt a sorozatba az állandó akadékoskodásával. :D


    Állítólag Kutnert is vissza akarják hozni az utolsó részre, úgyhogy mégsem biztos, hogy valaki beteg lesz. Vagy pedig őt haluzza House? Érdekes lenne :D
  • banok
    #5798
    Vagy Wilson dől ágynak és Housenak lövése sincs mi baja.
  • banok
    #5797
    Nekem csak Cameron hiányzik. Cuddyt már néha untam. 13-ast sosem kedveltem. Park aranyos, Adams debasz, Wilson kell, Taub meg... hát őt néha kedvelem néha nem. Inkább akkor bírom mikor cinikus és megpróbálja felvenni a kesztyűt House-al.
  • desigo
    #5796
    Nekem hiányzik Cuddy,Cameron és 13-as.
    Igaz a történetek most is nagyon jók de nélkülük nem az igaz...

    Adams és Park még ha szerethetőek is nem érnek az előbbiek közelébe.
    Taub és Wilson is mintha megfáradt volna.
  • [HUN]FaTaL
    #5795
    Én is ilyesmire tippelnék.
  • Shiwo
    #5794
    én is erre tippelnék..

    vagy Wilson, House nem bír rájönni, és elkeseredettségében összehív mindenkit
  • banok
    #5793
    Szerintem House lesz beteg és emiatt összeáll egy gigateam.
  • Narxis
    #5792
    +1
  • Zoli007
    #5791
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Én így is dugnám...
  • passatgt
    #5790
    az lesz hogy lelövik, odatobzódik mindenki imátkozni közben meg haluzik house és meghal
  • precision
    #5789
    annyi mindenki visszatér már... :) lehet House fogja őket hallucinálni :)
  • [HUN]FaTaL
    #5788
    Amber Tamblyn is visszatér az utolsó, vagy az utolsó 1-2 részben.
  • precision
    #5787
    ez a Charlyne Yi tényleg felöltözhetne már normálisan egyzer... :)
  • ToCsEk
    #5786
  • precision
    #5785
    nekem is egyből ez a film ugrott be :)
    haverral anno úgy ültünk be rá moziba, hogy azt se tudtuk mi ez (meg más nem is ment akkor amit még nem láttunk)

    nagy film, érdemes megnézni, Gosling itt is nagyot alakít
  • ProGabe #5784
    http://www.imdb.com/title/tt0805564/
  • Narxis
    #5783
    Remélem azért nem mindenki. :O
  • Narxis
    #5782
    OMG az a cím!

    Brutál egy rész volt, ez a babás csávó nagyon bizarr volt.
  • precision
    #5781
    hát én már régóta mondom ezt... :) mármint hogy ez lesz a vége
    remélem nem akarják pár rész alatt megváltoztatni azt a House -t aki 8 évadon keresztül ilyen volt, csak azért, hogy valami happyend legyen :)
  • paly90
    #5780
    kicsit spoileres lehet
    utolsó rész címe:
  • precision
    #5779
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ez a House annyira szét van már esve... cikizi a társas kapcsolatokat amikor neki van rá a legjobban szüksége... még szánalmasba is átmegy, hogy prostikat tartson meg... :)
    nyilván bonyolultabb lenne odaadni a csajnak a levelet és bevallani neki, hogy szereti és nem akarja, hogy otthagyja :) persze, fél, hogy lekoccol a csaj amire megvan az esély... de már megint feleslegesen keveri a szart
    kizárt, hogy happyend legyen ennek a sorozatnak a vége...
  • precision
    #5778
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szerintem egyértelmű, hogy miért nem ment el Chase (azon kívül hogy egy idióta meleg :DDD) na jó viccet félretéve... rájött, hogy a csajszi ugyanazt csinálja amit ő szokott... túllépett a szerelmi válságán, és az "első szembejövővel" randizni akar... és ez nem tetszett Chasenek, nem akart hímringyó lenni :)
  • desigo
    #5777
    Egy ilyen fontos levelet úgy képzelem el,hogy saját kézbe személyes átvétellel hozzák...
  • Renegade
    #5776
    nahát, azt hittem, hogy csak a házszám megegyező Sherlockkal, nem pedig az utca is. :-)
  • ToCsEk
    #5775
    úgy úgy aranyos és a hangja