5974
  • lfjunior
    #5974
    "mindenki hazudik" mondja Dr. House - főleg az sg fórumosok
  • Vinatieri
    #5973
    Holnap nekikezdek, van vagy kb. 170 rész. Kíváncsi leszek, hogy mikorra tudom befejezni. :)
  • Malakai
    #5972
    Nyári újrázás végére értem és bazzeg, Swan Songot megnézve legszívesebben kezdeném elölről. :D
  • PiszkosFred
    #5971
    Mert a ficko feleseget kezelte House korabban, es kozben kiderult, a ferj megcsalta, az asszony meg a korhazi kezeles utan ongyilkos lett emiatt. A ferje pedig bosszut akart allni :) Nem akarta megolni, csak azt, hogy szenvedjen House (az kulon vicces, a lovoldozes utan kezdett elmulni a labfajasa Housenek). A ficko egyebkent mr. Moriarty nevre hallgat, nem veletlenul, a rengeteg Holmes-House parhuzam egyik jellegzetes easter eggje.
  • ddt500
    #5970
    Valaki tudja, hogy miért lövik le House-t a 2-ik évad utolsó részében?
  • sb1
    #5969
    Kezd el a maffiózókat, és ha annak vége, megtudod, mi az igazi hiányérzet :)
  • hugopareiros
    #5968
    még mindig f*s
  • Molnibalage
    #5967
  • Molnibalage
    #5966
  • precision
    #5965
  • LoSA
    #5964
  • Molnibalage
    #5963
    Ez az első olyan sorozat aminek végetérte tényleg hiányérzetet okoz.
  • hugopareiros
    #5962
    az én kedvencem:
  • ProGabe #5961
    Ez... mocskosul kurva jó!
  • Molnibalage
    #5960
  • Molnibalage
    #5959
    1x19 - Kids
    1x21 - Three stories
    2x12 - Distractions
    2x17 - All In
    3x07 - Son of Coma Guy

    3x14 - Insensitive
    3x18 - Airborne
    4x11 - Frozen
    5x09 - Last Resort
    5x16 - The Softer Side

    5x17 - The Social Contract
    6x08 - Ignorance is bliss
    6x19 - The Choice
    6x21 - Help me
    7x06 - Office politics

    7x07 - A Pox on Our House
    7x18 - The Dig
    7x22 - After Hours
    8x11 - Nobody's fault
    8x02 - Transplant

    Kb. ez a huszas listám. :)
  • Molnibalage
    #5958
    Lockdown, 6x16.
  • Molnibalage
    #5957
    Nekem is az az egyik kedvencem, a Last Restort. Holnap összerakom a TOP 20-as listát. :)
  • banok
    #5956
    Nekem a túszejtős, az Egy nap, egy szoba (a lányról kiderül, hogy megerőszakolták és teherbe is esett...), az a rész amikor egy feka srác "magába szorul" egy másik kórházban agyhalottnak minősítik de House észreveszi, hogy a pasas ott van "bennt" és egy számítógép kurzorjával kommunikál, aztán a 3. évad 1. része mikor a végén a "szobadísz" pasas föláll a tolószékből. Az autista fiús rész, a félnótás zongorista, az az epizód mikor előadást tart és elmeséli a lerokkanásának történetét.
    Most így ennyi. Sok kedvenc részem van.
  • banok
    #5955
    Nem terrorista volt csak egy beteg akinek a baját egy orvos se tudta diagnosztizálni. Aztán kiderült, hogy ő mondott nem pontos kórtörténetet.

    "Idióta, az orvosokat hibáztatja, de egy rendes kórtörténetet nem tud mondani"
  • gabi89
    #5954
    5x11 talán így fejből
    Jaja az jó rész volt.
    Nekem a hallucinálós részek voltak a kedvencek. Meg volt egy House által rendezett rész amikor az egész korházat lezárták. (nem tudom melyik rész sajna de valahogy 6évad körül)
    Első évad meg úgy egészben nagy fav. volt akkoriban. House - Vogler jelenetek,1x20 amikor a sántaságaról tudunk meg többet.
  • ProGabe #5953
    Three stories; Half wit + mindegyik, amelyikben Wilsonnal szopatták egymást :)
  • Danka88
    #5952
    ha jobban beleásnám magam, akkor biztos találnék olyan részt ami abszolut kedvenc, de most igy elsőre az ugrott be (pontos számát a résznek nemtudom) amikor egy terrorista (?) vagy mi túszul ejtette House-ékat Cuddy irodájában, hogy gyógyitsa meg. Ez nagyon megmaradt valamiért. :)
  • Steve Downie
    #5951
    A TOP10-hez nekem végig kellene pörgetnem újra a 8 évadot.
    Az első helyezett viszont számomra nem kérdéses, a S07E16 Out of the Chute szerintem tökéletesen meg lett írva, rendezve, a zenéket mintha csak ehhez az epizódhoz komponálták volna.
  • Molnibalage
    #5950
    Kinek mi a TOP10/20 kedvenc része? :)
  • Molnibalage
    #5949
    Valahogy mégis felejthető. Két momentumre emlékszem, illetve háromra. A férje balfaszokodott a lépcsőházban, vadásztak patkányra és volt egy majdnem légyott a reptéren, amikor a bipoláris fikcót diagnosztizálta. Ennyi maradt meg belőle, meg az első évad végi éttermi köcsögösködés. :)
  • banok
    #5948
    Pedig a 2. évadban elején volt Stacey, szerintem az egy jó időszak volt.
  • Molnibalage
    #5947
    A 8x04 eltérő kezdésre valami? Keresővel nem találtam semmit. A negyedik évednak furcsa módon az is jót tett, hogy sztrájk volt, majdnem az összes része emlékeztem még 4 év után is.
  • [HUN]FaTaL
    #5946
    Ő nekem is, de valahogy mégsem volt az évad az igazi. :)
  • Molnibalage
    #5945
    Nem tudom, nekem Masters üde színfolt volt a sorozatban.

    Igazából nekem a sorozat legszürkébb része - a két részes Euphoria részeket leszámítva - a második évad vége, meg az eleje. A harmadik évad vége is kicsit leült. A 4. évad vérfrissítése nagyon jótt tett a sorozatnak, az 5. évadban House hallucináció viszont valahogy nem jöttek be.
  • [HUN]FaTaL
    #5944
    *valami kis
  • [HUN]FaTaL
    #5943
    Szerintem az utolsó évad baromi jó volt, a hetediknél volt valami visszaesés.
  • Molnibalage
    #5942
    Az utolsó évad valahogy tényleg nem volt annyira nagy szám, de azért jól esett megnézni. Az utolsó 1,5 évadot két nap alatt tudtam le az ünnepek alatt.

    A 8x04-nél miért hagyták el a főcímet? Volt valami jubileumi alkalom?
  • LoSA
    #5941
    Végignéztem én is a sorozatot tegnap... Hogy őszinte legyek, nekem NEM tetszett a vége, kifejezetten lapos volt, nem izgultam. (az utolsó évad amúgy is elég gyenge szerintem). Egy-egy évadzáró részek 100szor izgalmasabbak voltak, nagyobbat ütöttek. Ez kevés volt, de sajnálom, hogy vége a sorozatnak, mert nagyon jó volt!
  • Narxis
    #5940
    Ez rohadt jó!
  • dragon11
    #5939
    kösz a nyugtató sorokat, jól esett.. de tényleg


    elég sz@r érzés, hogy vége.. és így.. de lehet tényleg jobb a napfényes koktélszopogató feelingtől..:)
  • Kmarha
    #5938
    ritka "kellemes" vége volt :)

    A rajongókat elég nehéz befejezés téren kielégíteni. Vagy drámai mindenki pusztul (vagy eddig is halott volt :D) befejezés, vagy mindenki happy, koktélt szopogatja a folyó parton befejezés közül választva, biztos hogy a fél rajongó tábor felháborodik.

    Itt nyugodt, a barátságra koncentráló véggel zárult, úgy, hogy a háttérben erőteljesen ott lapul a halál a kaszájával. Szerintem szépen összeolvasztották a két fajta befejezést.

    Plusz nem utolsó szempont volt gondolom, hogy ha már mindenkinél megfogyatkozott a pénz, akkor van lehetőség egy-egy mozit csinálni (remélem nem fogják) lezárásnak.
  • precision
    #5937
    legalább ennek normális vége volt úgy ahogy...
    sosem volt gond a nézettséggel különösebben, ezért nem kellett idő előtt befejezni és valami kényszerlezárással elintézni a dolgot
    azért a sorozatok világában már ez is pozitívum :)

    keress helyette másik sorozatot... rengeteg van :)

    fogd fel úgy mint egy filmet, azoknak is vége szokott lenni... egy sorozatnak is vége kell, hogy legyen valamikor :)
  • dragon11
    #5936
    Nem hiszem el, hogy tényleg vége a 8.évad 22.részével..

    most komolyan vége ? így ?:(
  • Andr0
    #5935
    Nice :)