57
Milyen ötleted lenne egy új sportra! Engedd szbadon a fantáziád!
  • nikye
    #57
    pistike irigyellek, örülnék ha az olvasástól fogynék le, utánozhatlak?...
  • Pistike 007
    #56
    Szerintem a legjobb sport az amit Ti csináltok! Olvasás közen lefogytam vagy 5 kilót! Hajrá!
  • Zsoldos
    #55
    jo regi post, jol megfontoltam mit valaszolok :D
  • Zsoldos
    #54
    Nem rohaszt egyaltalan. Legalabbis nem jobban, mintha ulomunkat vegzel. A testmozgas es a cybersport meg nem zarja ki egymast. Az agy bizonyos teruleteit mellesleg nagymertekben fejleszti. Foleg a vizualis erzekelesert, mozgasok felismereseert felelos reszeket.
  • B0B0
    #53
    Mert? :)
  • ChevyG work
    #52
    a jövö sporjaihoz remélem a foci és az f1 nem tartozik
  • B0B0
    #51
    Mindenből lehet sportot űzni, persze, de az igazi sport a testet tartja a karba, ez amiről te beszélsz, csak rohasztja az agyat és az izomkat belülről. A sport egészséges, de ez semmi esetre sem
  • Zsoldos
    #50
    1-2 helyen mar sport szamba megy pedig. Vhol van pl CS akademia is:). A jobb csapatokban vannak 'kondicionalo edzesek', csapatmunka-, taktikai gyakorlatok stb. Versenyeken merik ossze magukat, szponzoraljak oket, stb. Es 'cybersport'-nak nevezik. Enis is elvezetesebb sportnak tartom a noi iszapbirkozast, de vegulis miert ne :)
  • B0B0
    #49
    Elismerten sport, de nem az a klasszikus testet edző sport. De nekem nem is a sakkal van bajom. Én is szeretek sakkozni. Az fps-ek viszont semmi esetre sem sportok.
  • Zsoldos
    #48
    Egy sakkmeccs alatt 3 kg -t is lefogynak a prok, olyan kis konnyed idotoltes.
    Amugy sportkent van nyilvantartva, majd szolunk mindenkinek, hogy vegyek ki kozuluk mert ugy latod jonak.
  • B0B0
    #47
    Egy valóságos cikk! Jópofa lehet
  • B0B0
    #46
    Ezzel az erővel bármiből "sportot" lehet űzni!
  • bens
    #45
    A sakk nagyon is sport! Nem hiszed el, de sokat számít. Az agyat is karban kell tartani.
  • blackgamer
    #44
    sakk is sport, nekem mégse tűnik annak
    majd ha kikelünk a fotelből lövöldözés közben, akkor az fps is sporttá válik
    és már nincs messze
  • The Garrett
    #43
    fps ek külföldön már most is sport szinten mennek, ezt már csak itthon kéne feltalálni :(
  • B0B0
    #42
    Egy autoversenyhez hasonlító, csak kisebb, pályán egyszerű futás. Biztos izgibb lenne a körpályáshoz képest
  • B0B0
    #41
    Akkor nagyon szomorú jövő vár ránk, mert ez nem sport.
  • blackgamer
    #40
    a jövő sportja szerintem a pc-hez és konzolokhoz készült új perifériák lesznek amikkel snowboard-ozhatunk, focizhatunk, fpsezhetünk, nem a karosszékben ülve hanem a nappali közepén mozogva, neten keresztül másokkal
    néhány ötlet már megvalósulva, néhényra csak ötletek vannak, de ez a jővő
  • B0B0
    #39
    Jah
  • F1re
    #38
    free run-ra gondolsz ?
  • B0B0
    #37
    Asszem egy ilyenfajta sport biztos hoditani fog a jovoben!
  • F1re
    #36
    it van pl egy free run-os :)
  • F1re
    #35
    szerintem vami ojan extrem sport kene mint pl freestyle run bar mar van ijen de csak hobbikent de jo prok vannak mar pl csinallhatnanak versenyeket leraknak par korlatot lepcsot kukat aszt ki ugral vegig fut meg minden baromsag szebben :D szerintem poen lenne haveral mar csinaltunk iet pl: lepcsok vegig ugrasa ki mer vagy ki ugrik messzebb :) eleg poen sport lenne . amugy csinaltuk amr aszt is hogy csak igy vegig szaladunk valahol aszt amit tudonk gyalog futva mindent lehet slide,wallride vagy nem tom hogy kell leirni :D
  • Takezó
    #34
    ha meg valami nem komoly, akkor amodik se lehetnek olyan puták, hogy bütnit adnak érte ^^
  • PyRex
    #33
    engem ezzel nem sért (nem vagyok fekete :), de lehet valakit igen, azon kívül a moderátorok ezért néha begurulnak. gondolat egyébként, hogy nem komoly...
  • Takezó
    #32
    nyilván valójában nem tenne ilyet, nem para, nyugalom, csigavér, ti meg ne rinyáljatok feleslegesen :)
  • B0B0
    #31
    Hát ez az
  • PyRex
    #30
    2 büntiponttal miért ugatsz ilyeneket?
  • B0B0
    #29
    Meg igazán címvédős sport :)))
  • North
    #28
    Ehhez hasonló van. Egy meredek hegyoldalon elindítanak egy kerek sajtot, a jónép meg üldözi, aki utoléri az nyert. Még sosem kapták el a lejtőn, csak ha leért. Általában minimum kéz/lábtöréssel jár. Nem tudom melyik ország marhái nyomják.
  • hmhm
    #27
    játék lehetne: ak val a kezedben a pályán szaladgáló feketéket lövöd.
  • B0B0
    #26
    Nem rossz ötlet, csak szerintem nagyon ritkán esne kosár. Nem csak alacsonyabban kéne lennie, hanem legalább háromszor akkorának kéne lennie. Jó ötlet
  • Broafka
    #25
    fejelgetős kosár? :P
    focilabdával vagy valami hasonlóval kell fejelgetni és úgy passzolgatni, és vinni a labdát az ellenfél kosarába (persze a kosár alacsonyabb lenne mint az igazi kosárban)
    a kérdés az hogyan lehetne elvenni a labdát az ellenféltől :P
  • B0B0
    #24
  • B0B0
    #23
    Ilyen lehetne a pálya:
  • B0B0
    #22
    Jégpályán egy rögbilabda alakú tárggyal kézilabdát játszani, de egyszerre 4 csapat 4 kapujára. Képzeljétek micsoda taktikai harc is menne, mikor melyik csapat kivel van!
  • B0B0
    #21
    És az amerikai fociban, meg a vizilabdában??
    Nem baj az! Nem női sport :)
  • smici
    #20
    ilyet haveromék már csináltak :P
  • Láma!
    #19
    :DD
  • Aquir
    #18
    Kitaláltam!!!!!!

    Extrém sport: Embereknek kell sziklás / meredek hegyoldalon minél gyorsabban lefutni egy kisebb hegyről. Aki túl lassú, utolsó lesz, aki túl gyors, az meg elb*szódik :D