57
Milyen ötleted lenne egy új sportra! Engedd szbadon a fantáziád!
  • [Walaki]D`Lair
    #17
    Felfújhatós hodály, 2 kapu, a játékosok a plafonhoz rögzítve gumikötéllel, el lehet képzelni, viszed a lasztit, elemelkedsz és röpülsz vissza :DDDD

    Ilyen létezik, csak nem a plafonhoz rögzítik az embereket hanem a kapu mellé...próbáltam, atomkirályság...:DDD
  • forza milan
    #16
    csak ugy szólok,hogy ezt márpróbálták!eredmény=egymást agyonra rugdoták a vizben azért a nyomi labdáért:D
  • B0B0
    #15
    Na! Meccset? :))
  • Dougie
    #14
    a #9-esre
  • Shiwo
    #13
    állítólag már van víz alatt játszott "jégkorong" is...
  • B0B0
    #12
    Melyikre gondoltál? Az elsőre vagy a másodikra?
  • Dougie
    #11
    ez tetszik, finomítani kell rajta és akkor már csak nevet kell neki adni és elterjeszteni
  • bmffm856
    #10
    fedettpályás punnyadás...a sport lényegét a fantáziátokra bízom...
  • B0B0
    #9
    Egy kapu egy mezőn! Nincs rajta háló, csak egy keret! Az egyik irányból az egyik csapaté a pont, a másik irányból a másik csapaté. Esetleg kapusok? Csak kézzel lehet a labdához érni!
  • B0B0
    #8
    Írj le egy olyat, ami szerinted jobb! Tényleg kiváncsi vagyok rá!
  • B0B0
    #7
    Azt inkább ne :D
  • B0B0
    #6
    Miért ne?
  • 0Fritz0
    #5
    Krokodilt szabad használni? :)
  • Láma!
    #4
    szájban is lehet vinni?
  • [Walaki]D`Lair
    #3
    Ez baromság:D
  • B0B0
    #2
    Az én első ötletem:
    Egy kb. 2 méter mély medencében a víz alát két kaput tenni, és egy olyan labdát kreálni amely nagyjából egyenlő fajsúlyú a vízzel. A labdát tilos a víz felszínére hozni, de lehet vinni kézzel, fejjel, lábbal. A cél több gól elérése! Mehetne időre, gólok számára stb.
  • B0B0
    #1
    Milyen új sportot terjesztenél el? Vonatkoztass el mindentől! Földön vízen (víz alatt) levegőben! Ha valakinek az ötlete köznépszerűségnek örvend ki is lehetne próbálni!