23741
  • Musachy
    Kikerics...
  • Musachy
    Bug...
  • Musachy
  • Tinman #23536
    Tegnap telóval futottam, kattintottam:

• Musachy
  • norbre
    köszi én is, hasznos
  • lac coo
    Hi !
    Makettkiallitason szeretnek fozozni, mivel a 150 - obi hosszu, 50-essel, vakuval. Milyen cuccot vegyek a vakura hogy szebb legyen a vegeredmeny. Gondolom , mivel muvhaz, mennyezettre villanas nem jon majd szoba ...

• Gabo
    Pár részt már láttam ebből a sorozatból. És csak megerősíteni tudom azt, hogy tanulságos szerintem bárki számára, aki szeret fotózással foglalkozni.
    Én is ajánlok egy lejátszó listát azoknak, akiket esetleg mélyebb témák is érdekelnek: Composition in Photography

Szerintem nem árulok el titkot azzal, hogy ezeknél sem igazán a technika oldalról van szó...
    Utoljára szerkesztette: Gabo, 2018.08.29. 20:57:59
  • Panzeradler #23531
    Én is köszi, nagyon érdekes videók.
  • Tikal #23530
    Ez a kép nem azért rossz mert 5MP-s fényképezővel készült. A helyedben megnéznék egy két tutorial videot hogy mitől is jó egy kép. A fotózás nem a kezedben lévő technikánál kezdődik.
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2018.08.28. 12:41:00
  • Bexter
    Mindet. A videókban profi fotosokat mutatnak be akiknek a kezébe 1-2 megapixeles játék fényképezőt adnak. Vagyis roszabbat mint ami neked van. KReativitással és látásmóddal nézd meg miket lehet létrehozni.
  • Zephyr Retiring
    Mindet? Jó sok idő lesz, de megoldom. Köszönöm.
  • Bexter
    Ezt a playlistet nézd végig.
  • Zephyr Retiring
    Kábé ennyi a lehetőségem.
    De hallgatom a jobb javaslatokat.
    Kivéve a "vegyél normális fényképezőt."
    Okoskodni bárki tud...
  • Zephyr Retiring
    Nem ez, hanem Ő.
  • Zephyr Retiring
    Részletezd ha lehet, pontosan mitől is gáz?
    Mennyire lehet jobb képet készíteni egy 5 MP-es telóval?
    És végezetül a legfontosabb:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szerinted milyen gyorsan dögöljön meg az a fórumozó, akinek NEM telik jobb minőségű fényképezőre?

Remélem ezek után erre is válaszolsz.
    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.08.28. 00:23:27
  • eksy
    Ez nem fórumozik, csak vlogol, igazi facebook arc a srác.
  • Roger6
    Itt az internet csodálatos világa, azt nem értem, hogy miért nem néz meg 1-2 oktató videót. Annyi lehetősége lenne rá pedig.
  • Tikal #23521
    Amit te művelsz itt. Hiába kérték már a többiek szépen hogy nem kéne csak nem érted... Ez a kép is a teádról rohadt gáz. Ennél egy 10 éves instagram-os kölyök is jobb képet készít, vizuális szennyezés amit művelsz.
  • Musachy
    Víz, grapefruit juice, fekete tea (asszem Earl Grey, nem én főztem, csak ittam), később egy tejeskávé (olyan, mint a "tejeskávé színskálája" képen a kávés topicban)...
    Utoljára szerkesztette: Musachy, 2018.08.26. 13:50:24
  • Zephyr Retiring
    Az nem lenne egyszerű téma még színesben sem...
  • Zephyr Retiring
    Legyünk precízek: kanál, ami egy olyan bögrében van, amiben citromkarikás tea van.
    És miazamitteittálmareggel? :)
  • Musachy
    Vagy új téma...
  • Zephyr Retiring
    A felhő vagy a tea? Vagy esetleg egy saját fotó amit nem sikerült feltölteni?
  • Musachy
    A következő az lehetett volna, hogy tea a kanálban. De a citrom is a teában volt. S mindhárom a bögrében.
  • Tikal #23514
    ipari szennyezés
  • Zephyr Retiring
    Kanál a teában (5MP telós fotó)

• Musachy
    Lyuk az égen

• Zephyr Retiring
    Tudod hányszor kellett előtte kukáznom a fotókat.....mire meglett ez a tökéletes csillanás?
  • Musachy
    B'meg, becsillant a vaku!
  • Musachy
    Azt írtam...
  • Zephyr Retiring
    Ezzel pedig egyéb gondok is vannak ugyan, ámde az a pillanat is megörökítésért kiáltott..
  • Zephyr Retiring
    Ideje lenne elfogadnod a kritikát. Ide profik járnak, hallgass rájuk..
  • Musachy
    Igazad van, értem is a kritikát, el is fogadom. De nem töltök el órákat a képek beállításával, nem törekszem profizmusra, ezt meg kell értened.
    A mobilommal fotózom azt, amit épp meglátok. Katt, vágás/átméretezés, ilyesmi és teszem fel, például ide. A lódarazsat például futás közben láttam meg, nem szoktam megállni közben, de ez érdekes volt. Viszont minimális időm volt arra is.
  • Bexter
    Tul zajos
  • Musachy
  • Musachy
    Durva a pók...
  • Bexter
  • Musachy
    Ez kicsit életlen lett...
  • Musachy
    Ja, ezt ismerem. De csak magyarul jön ki a poén. Próbáld meg ezt a HORNET szóval. Vagy latinul Vespa crabro...