306
Narnia Krónikái
  • qper
    #26
    ez a Narnina tényleg inkább gyerekeknek készült alkotás?
  • Prof William
    #25
    És a könyvben/sorozatban is
  • davos80
    #24
    A könyben is ülnek a trónon,asszem...
  • Lyan Kyj
    #23
    SPOILER!!!!!


    Miért, Ashla feltámad a végén, nem? A gyerekek közül meg mindegyik ülni fog a trónon...bár csak a játékot vittem végig, ott ezt mutatták.

  • [NST]Cifu
    #22
    Százmillió dollár epizódonként mióta számít alacsony költségvetésnek?
  • Prof William
    #21
    Hm... :) Biztos nem lessz roszz...
  • Malbeth
    #20
    tegnap este volt a világbemutató a Londoni Royal Albert Hall-ban!
    Már tűkön ülve vágom a centit!
    Na azért ez a HappyEnd egészen más lessz mint a megszokottak!
  • Lyan Kyj
    #19
    Mondjuk, engem nem a story fogott meg, mert úgy is tudtam, h happyend a vége, hanem maga a világ....brilliáns, és nagyon hangulatos!!!
  • Malbeth
    #18
    Nagyon köszönöm a linkeket.Megnéztem az összes előzetest,és a történet ismeretében állítom,hogy csodálatos film lesz.Megerősödött bennem ez az érzés.
    Igazi katartikus élmény,amely maradandó nyomot hagy maga után.
    Perszer máshol sokkal ismertebb a könyv mint nálunk (főleg Angliában,és az USA-ban),és hatalmas rajongótábora van.Remélem ez a helyzet változni fog!
  • Bandew
    #17
    Pedig a GYU is alacsony költségvetésesnek számít. :-)
  • Inquisitor
    #16
    Négy gyerek volt, nekem tetszett, csak hát alacsonyköltségvetésű volt. Ott a csatákból általában max. a csatazajt hallotad pár jelenet alatt, meg pár villanást ... a moziverzióban meg majdnem Gyűrűk Ura moziverzió magasságában lesznek.
  • Prof William
    #15
    Az volt a TV-ben is emlékszem... Pont úgy volt... Oroszlán, boszi, a jeges királyság... Meg a három gyerek a fegyverekkel....
  • davos80
    #14
    Akinek kell..
  • Inquisitor
    #13
    Ha meg valaki nem bírja kivárni, amig a teljes trillógia kijön moziban ... az angolok csináltak sok éve egy Emmy díjas TV film "sorozatot" belőle (nem az 1965-öst!), amiben elég jók voltak a szereplők. Ha nem zavar valakit a korabeli gagyi effektek halmaza, az szerezze meg :)

    The Lion, the Witch, & the Wardrobe 1988
    Prince Caspian and the Voyage of the Dawn Treader 1989
    The Silver Chair 1990

    A magyar tévében 3x6 részben adták le ...
  • Inquisitor
    #12
    Régen már igen, a mostani "új" kiadás (értsd amit kapni is lehet) azt hiszem 3 vagy 4 kötetnél jár a 7-ből.
  • Lyan Kyj
    #11
    Beleszerettem a filmbe! Hihetetlen hangulata van! A játékot most vittem végig, pár poént lelőtt előre, de így is nagyon kíváncsi vok! A könyvek megjelentek Mo-n?
  • rtfmZoli
    #10
    van egy német oldalon 64 mbos is,ami ugyanaz,ést ezt elviszi a lejátszó is
    egyébként jó a zenéje,ugyhogy ma már vagy 4-edszerre nézem meg :)
  • Inquisitor
    #9
    Van egy új AOL és egy TV4 (Svéd csatorna) trailer a Hardwired oldalán.
    Utóbbi 9!!! perces!
    A Nagy Narnia Szeánsz :)
  • HuAn82
    #8
    Barátnőmmel tervezzük, hogy moziban megnézzük. Az előzetes látványvilága és hangulata elég meggyőző volt.
  • Taranov
    #7
    Én a bemutatóját láttam, de nagyon hangos volt
  • Malbeth
    #6
    Sziasztok!
    A könyvnek hét része van,és az ötvenes években jelent meg.
    A film igazi Blockbuster-nek ígérkezik...szerintem!

    Csodálatos lessz!A Shrek rendezőjétől,a jelmezek,és díszletek a Gyűrűk Urát is készítő Weta Vorkshop műhelyében készülnek,a zenét pedig H.G.Williams szerzi.

  • Sephi
    #5
    Es konyvbol lett film :D
  • davos80
    #4
    Sztem a filmből lett a gém.
  • mucsácsó
    #3
    jééé, én aszittem ebből csak game van :D nem tudtam hogy ez mesefilm vagy film vagy mi is van belőle
  • davos80
    #2
    Kurva jó volt a mese!Mármint könyvben.Volt vagy 3 része.
  • Malbeth
    #1
    Sziasztok!
    Egy hónap múlva kerül a mozikba C.S Lewis nagysikerű könyvéből készült film.
    Ha valaki a karácsonyi szünetben magának és családjának tartalmas időtöltést
    akar szerezni,akkor ezt a filmet ajánlom!