306
Narnia Krónikái
  • Shiwo
    #306
    Hali !

    Remélem még valaki ráránéz erre a topikra...

    a 88-as sorozat utolsó két része kellene (olyan verziót találtam, amiben csak az első 4 rész volt benne)

    illetve angol verzióban megtaláltam, de ahhoz jól jönne magyar felirat (feliratok.hu-n nem leltem hozzá)

    ha valaki esetleg tudna segíteni, az légyszi írjon
  • C7
    #305
    Szerintem egyértelműen jobb mint az első, már csak azért is, mert a története is mozgalmasabb. Bár a film a könyvtől eléggé eltért, azért élvezhető volt.
  • woghell
    #304
    Sziasztok!
    Latom tobben kertek mar a Narnia 2 zenejet, azt is ami a filmben nincs benne. Valaki el tudna nekem kuldeni emailban ([email protected])? Megvennem eredetiben is, de sajna itt Afganisztanban eleg nehez lenne hozzajutni, es meg eleg soka megyek haza... Elore is koszonom a segitseget!
  • laci881029
    #303
    sziasztok! nem tudja valaki hogy honnan lehetne megszerezni "Az oroszlán, a boszorkány és a ruhásszekrény" című MESÉT? Fontos lenne, és már nagyon sok helyen megnéztem de sehol nem találtam! Valaki segítsen! Előre is köszi!
  • Truck Driver001
    #302
    -a film'
    egypk hülyén hangzik^^
  • Truck Driver001
    #301
    Hali!Megnéztem moziban a filmet,és hát..írtó lassan bontakozik ki a film.ezért nekem unalmas is volt az első 50perc.viszont utána az effektek,a hangok és a látvány kárpótól!iszonyat jó film alapjába véve!de a legjobb mikor Aslan barátunk üvölt vlmi orbitálisat!remeget a székem!:DD
    btw:maga az üvöltését nem lehet vlhogy megszerezni?csengőhangnak kitenném!:DDD
  • Lyan Kyj
    #300
    Másikból másolva:


    Már az elejétől fogva rendkívüli audio-vizuális orgia az egész, csodálatos képekkel és hangulatos csatákkal. Az éjszakai surranós résztől kezdve engem teljesen a vászon elé szegezett.

    Az biztos, hogy az első résszel ellentétben itt a látványos akció rész az, ami megfogja az embereket (ha megfogja), kevesebb a filózás, karakterrajzolás, könyvet sem figyeli annyira.

    Tetszettek az apróbb részletek, aranyos bevágások, (pl.:kiskentaur nem bírja tartani a kardot és az apja segít neki) - ezek is dobnak a hangulaton nálam.

    HD-ben nézném még párszor, de lehet mégegyszer beülök rá.
    ~~~~~~ AIONHUN.HU ~~~~~~
    Only INNOCENCE can save the World!
  • Punker
    #299
    Narnia krónikái - Caspian herceg


    látta már valaki? jobb mint az első?
  • Lyan Kyj
    #298
    Prince Caspian Trailer

    vagy YT-s változat
  • C7
    #297
    én nemrég láttam, és most olvastam az első négy részt szóval elég érthető miért. mert a negyedik és a második rész között 1 év telik el, Narniában meg 1000, a 4. meg az 5. között megint egy év, Narniában meg három. a harmadik meg még az uralkodásról szól. szóval az a lényeg, hogy Narniában kiszámíthatatlan az idő, mert 1 év alatt eltelt 1300 év, de az első és a második között 40 év alatt csak 1000...
  • Monoton
    #296
    Olvasgatom a topicot és nem értem miért hasonlítja mindenki ahhoz?

    kettőnek köze sincs egymáshoz!!!

    két külön világ!

    amugy én ma néztem meg könyvet mégnem olvastam!
    nagyon tetszett kivéve a vége! :(

    már felnőttek erre kiesnek a ruhásszekrényből! szval nekem lol!
  • Rage47
    #295
    kösszi!:p
  • Lyan Kyj
    #294
    Bármelyik CD-DVD lemezboltban;)
  • Rage47
    #293
    Nem tudjátok hol lehet beszerezni a zenéit a filmnek?:)
  • Malbeth
    #292
    Hali! Április 25.-én jelenik meg a Narnia Krónikái DVD!!!!Azzonal rohanni fogok a könyvesboltba,hogy megvegyem!
  • Lyan Kyj
    #291
    Hamarosan fent lesz egy interjú a Magyar Narnia Krónikái rajongói oldalon ,amit Liszkay Szilviával, a Narnia Krónikái könyvsorozat és film fordítójával készítettünk!!! Sztem az este folyamán már fent is lesz, ajánlom mindenki figyelmébe!!!!!
  • Malbeth
    #290
    Szia ToMo33!
    Melyik zenére gondolsz??Arra ami a 9 perces előzetes alatt hallható???
    Mert az engem is érdekelne (a sima előzetes zenéje már megvan).
    Megköszönném ha elküldöd...,a címem [email protected].
  • Rider84
    #289
    Az érettségire a legjobbakat!:)
    Az oldaladhoz meg nagyon jó munkát!Követni fogom az eseményeket.:)
  • Korina17
    #288
    sziasztok örülök hogy tetszik már november óta működik! most dizájnversenyt indítottam rajta. ha van kedvetek ti is kreáljatok rucit a honlapomra!
    Egyébként álltalában magam csinálom a dizájnokat de így éretségi előtt sűrűsödik a program!
  • Rider84
    #287
    Hello Hegemonix!
    Hú az a dvd hatalmas lesz!De várom már!
    Szia ToMo33!Megvan az a zene?!!Elküldenéd?Köszönöm szépen!
    e-mailem:[email protected]
    msn:[email protected]
  • ToMo33
    #286
    Ha vki akarja eklüdöm neki !!!!
  • ToMo33
    #285
    Császtok !!!!!!!!
    Tök jó hogy kijön dvd-n!!!!!!
    És mindenki örömére megvan az előzetes végén lévő zene
    császtok
  • Lyan Kyj
    #284
    És az extrákhoz MAGYAR felirat is lesz!!KIra!
  • Hegemonix
    #283
    Malbeth, és többiek!
    Tényleg kijön nálunk is dvd-n ez a csodálatos filmalkotás, méghozzá 2 lemezes pazar, extrákkal zsúfolt kiadásban!! Nagyon jó hír! :)
    http://www.dvdextra.hu/hir.php?oid=Tb103e96909a08384452f250110a5bae
  • Malbeth
    #282
    megnézem az oldalt,és nagyon tetszik...,örülök,hogy most már a Narnia Krónikáinak is van Magyar rajongói oldala.
  • Rider84
    #281
    Gratulálok az oldalhoz!Nagyon klassz és sokoldalú!Remélem egyre többen fogják látogatni!
  • Lyan Kyj
    #280
    Nagyon jó az oldal!!!:) Főleg Georgie és James interjúja tetszik, azon nevettem párat^^
  • Malbeth
    #279
    Szia! Okszi meglátogatom! Te is szereted a Narnia Krónikáit??
  • Korina17
    #278
    ha van kedvetek látogassatok el erre a honlapra:www.narnia.atw.hu
  • Korina17
    #277
    sziasztok!Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra!
  • Malbeth
    #276
    Tényleg jó lenne megszerezni azt a zenét is,mert marha jó.
  • Rider84
    #275
    A 9 perces előzetes végén lévő zene nekem is kéne.És nem tom honnan szedték mert a filmben nincs benne,tegnap láttam mégegyszer és direkt nagyon figyeltem a zenét és nincs.Valahogy meg kéne szerezni!!
  • Lyan Kyj
    #274
    Én csak a második kérdésedre tudom a választ:
    Mo-n két fajta zenei albumot is lehet kapni, közel megegyező árban:
    szimpla zenei CD, 3500-4500 körül mozog. Zenei CD + DVD kisfilmekkel, interjúkkal, képekkel, klippekkel, ami 4500-5000Ft-ba kerül. Én a győri alexandra könyvesboltban megtudtam szerezni a bónusz DVD-s változatot szerencsére^^
  • Magiszter
    #273
    Nekem lenne egy olyan kérdésem hogy a 9 perces előzetes végén van egy fantasztikus zene és annak mi a címe?
    Csak azért kérdem hogy milyen néven keressem.
    Egy másik kérdés. MO-n kapható a Narnia filmzene CD-je? Ha igen akkor milyen árban?

    Nah csak ennyi kérdésem van ma estére :D
  • Hegemonix
    #272
    Igen, jó lenne, ha kijönne nálunk is!! Mindenesetre jó előjel, h a HP4 is már Ápr.-ban megjelenik itthon!
  • Malbeth
    #271
    Az USA-ban biztos Áprilisba jelenik meg,gondolom nálunk is (remélem).
  • knightbali
    #270
    Én megszereztem DVD-én de nekem nagyon nem tetszik a film
  • Hegemonix
    #269
    Malbeth, honnan az infó, hogy kijön a dvd már ápr.-ban?
    Vagy nem Mo.-ra gondoltál?
  • Rider84
    #268
    Szia Matek 24!Ezt a filmet moziban kell látni!!Ott éri eligazán azt, amit szeretne és nem gépen vagy tv képernyőn.
  • Alien1024
    #267
    wlég 1xerü felrakod a VobSub nemvü progit es átnevezed az avi filmet és az feliratoot 1névre és annyi