755
mai fiatalok...
  • blackgamer
    #32
    az Öreg? :)
  • XenonIceX #31
    baromira igazad van. Én ebbe a korosztályba tartozom és látom hogy nap mint nap mit csinálnak respeckt a kivételnek. szal amikor megyek reggelente a gimibe anyian szívják a cigit hogy nem lehet szinte megmaradni, lopások az öltözőbe sorolhatnám még akkár hányszor van gimi Disco a haverokkal a mindig elmegyünk biliárdozni és mindig megkínálnak cigivel de sosa fogadom el inkáb azt mondom nekik hogy:
    Inkább a faszomat szívjátok az nem káros és még én is élvezem.
    - persze csak a csajoknak.
    na jó nem tagadom én is megiszok egy pár kortyal de mindig csak mértékkel és még 1x se voltam berugva. a lányokról meg ne is beszéljünk valóban vannak köztük kis kurvák is és ez még semmi mert most jönnnek a mostani ovodások én kerekszemekkel hallgatom hogy mit csinálnak egy más "Fütyijét" meg "punciját" mutogatják az ovodába, smárolnak meg minden szal nagyon elkurvult a világ.
  • ffxi
    #30
    Nagyon szar falusi általánosba jártam és vmi csoda történt a középsuliban. Belááttam az egészet és elveszítettem szépen lassan a haverokat, akik "eltévedtek" (most szinte mindenki alkesz vagy GYES-en van). De cserébe kaptam új barátokat, és most 20évesen főiskolai hallgató vok. Asszem nagyon meg kell hálálnom a szüleimnek és persze az Úrnak.

  • Police88
    #29
    nekem meg egy Alvin és a Mókusok szám.
  • Akos 001
    #28
    14évesen én is ittam....sajnos.
    De nem találtam benne semmi érdekeset,és már nem iszom.
    A cigivel ugyan így vagyok,de annak már a füstjét is utállom.
  • Rafaelo
    #27
    ha szivnak akkor jol megszivják majd :D
  • bobey
    #26
    Egyet értek veled, sőt megtoldom azzal, hogy neki nemis igen sok köze van a dolgainkhoz. Na de csak addig, amíg azzal másnak nem árt a hülyegyerek!
  • Police88
    #25
    Az a legjobb h 1esek majdnem beledöglenek abba h elszívnak egy cigit de azért nyomják mert ők nagykisfiúk...
  • franc0
    #24
    asszem 16 voltam.
    szal idegen ember véleménye hol érdekel bárkit is..
  • franc0
    #23
    hát nemtom
    amikor hozzám fennhangon szólt egy idegen felnőtt majdnem megvertem
  • bobey
    #22
    Galériádból olybá tünik, hogy olyan túl sokat pedig nem fejlődtél!
  • Amse
    #21
    néha elég egy gyereknek, hogy egy idegen felnőtt szétüvölti a fejét, hogy mit képzel magáról aztán van, hogy többé nem csinálja azt.
    reddőrség is balfasz ilyen téren, mert szarnak rá.
  • k8bal
    #20
    hát jah nagyon gáz...
    én még nem nöttem fel még csak 13 vagyok de akkor se tervezem hogy ien pöcsszáhjú legyek...
    mint egy-két oszttársam! pl divatrockerek marha fainnak tartják magukat közbe meg szar csicskák!
    ha vki roxker az oké! a barátnőm is rocker! pedig nagyon messsze áll tőlem ez a stílus de hát ő komolyan gondolja... és nem azé me most ez a "menő"!
    szal télleg! az ieneket legszívesebben jól megütném (persze akkor mikor parasztok) aztán hátha felfogják!
    meg órán! állandóan pozáznak alig van rajtam kívül egykét ember aki kussba tud maradni!
    ezzel nem azt mondom hogy tökéletes vagyk mert koránt sem! de akkor is! engem úgy érzem sikerült meg nevelni és ezért nem oltom a szüleimet a sulia...
  • robotnyk
    #19
    a 70-es években kialakult egy olyan generáció, akitet nem neveltek meg, mert akkor a lázadás volt a "trendi" és ez a generáció nem tudja hogyan kellene megnevelni a saját gyerekeit.

    az is igaz hogy könnyebb bármihez hozzájutni a butításhoz, mert már tényleg a legnagyobb putriban is van tv, és az a meglepőbb ha egy 18 alattit nem szolgálnak ki cigivel vagy alkohollal, és már a vidéki nagyvárosokban sem nehéz drogot beszerezni.

    az is gond, hogy nincs szórakozás-kultúra, mert itt a "jó bulik" beszámolói általában úgy szólnak, hogy "lementük-bebasztunk-hánytunk-dekurvajóvolt" (szaknyelven IHB buli), ez is így van már 15-20 éve minimum, és talán ezért van az, hogy a tizenévesek körében menő dolog a mértéktelen vedelés, meg a műdohányzás.
  • _Vegeta_
    #18
    En ugy vettem eszre, most az autómánia a menő. Kar h en mar 10eves koromba kinottem ebbol. :P
  • Dynamic
    #17
    Mindenki divatdohányosként kezdi, hiszen az első néhány szál tuti szarul esik, mégis rászokatja magát az illető:)
  • blackgamer
    #16
    egy szám jutott eszembe a topic-ról

    Semmi Komoly - Mai fiatalok
  • Alexease
    #15
    Sajnos valamit valamiert. A regi rendszernek is voltak elonyei.
    Mivel nem sok rossz pelda volt (TV, video, mozi), es ha kiszurtak, bejelentettek, feljelentettek eleg kemenyen kezeltek a dolgokat, ezert senkinek nem jutott eszebe, hogy csak ugy osszefirkalja a haz falakat, reszegen kolbaszoljon, uvoltozzon, balhezzon, kotekedjen az utcakon, romma gordeszkazza varost stb.
  • lee86
    #14
    hát igen! nagy köszönet mónikának, balázsnak és a többi majomnak, h kinevelte magábol a rajtuk fölnött generáciot!
    éljen a fényes jövő.
  • Balo
    #13
    Ejj de rühellem a divatdohányosokat, feláll a hátamon a szőr. Na meg azoktól akik azért isznak, hogy berúgjanak. á.
  • Amse
    #12
    Én soha nem voltam ilyen.Az általános iskolámban a környezetem is hülye volt vagyos a szememben, mert cigiztek és azt hitték ez a menő.Én ne mvoltam különcködő és qrvára nem tanultam és eljártam a haverokkal, de soha nem csináltam hülyeséget.Soha nem cigiztem és inni is csak mértékkel tettem 17 évesen.Soha nem közösítettek ki pedig különböztem a többségtől szóval lehet úgy is "menő" lenni, hogy nem vagy hülye.Nem mondhatom, hogy a szüleim tehetnek róla, hogy ilyen lettem ,mert sok gond volt velem(vagyis csak a tanulmányi eredményeimmel), de egyszercsak megunták, hogy papolnak nekem az életről aztán hagyták, hogy azt tegyem amit akarok mégsem lettem olyan mit ezek.
  • tigeroo
    #11
    jaja

    az összes lány-osztálytársam azzal vagizik hogy húú, ilyen 18-20 éves pasija van..

    minden szünetbe kimennek a gimi udvarára..fagyoskodni és bagózni ..
    énmá cigiztem , de semmi jó nincs benne...és attól úgyse lesznek nagyobb kislányok :C
  • bobey
    #10
    Engem sokszor kiközösítettek az osztálytársaim, meg okoskáztak, aztán most kevesen vannak akik sikeresebbek, boldogabbak tőlem. Megérte különbözni, kis társasággal biciklizni.
  • bobey
    #9
    Helló. Szerintem a mi gyerekkorunkban is ugyan ilyen volt a trehánysági arány, csak akkor még másfajta butító szereket használtunk. Azóta eltelt 10-20 év, megjelentek az ártalmasabb szerek, ráadásul könnyű is hozzá jutni. De a gyerekek mentalitása összességében szerintem nem változott. Ami igazán csúnya dolog, amit írtál is, hogy a kiscsajok naivitását kihasználják,....Tényleg kellene ellene tenni valamit, méghozzá mindenkinek a családjában először és egyszerre. A megoldás a szemlélet változtatás. Azt kell elérni, hogy a gyerek azért legyen normális, mert az a vagány, és mert neki így lessz jobb, és előnye származik belőle a trehányokkal, zsiványokkal szemben.
  • McGrady
    #8
    jah ilyen velem is előfordult :S
  • akyyy
    #7
    van már iylen topic!
  • Dying Soul
    #6
    Igen, én is azt tapasztolom, hogy a korombeliek közül több lány bagózik mint fiú, és nagyon büszkék rá. Szánalmas.
  • McGrady
    #5
    szerintem ott kezdődik az egész, hogy nem hallgatnak a szüleikre.
  • VinylToy #4
    Szerintem nagyon sok lehetőség nincs, mert aki értelmes és akar változtatni annak elég egy pár okos szó, aki pedig buta, vagy nem foglalkoznak vele otthon, az marad ilyen, és míg nem kap nagy pofont, addig csinálja.

    A legjobb hogy azzal takaroznak, hogy fiatalok mikor csinálják ezt, ha nem most.

    " Egyszer mindent ki kell próbálni, kivéve a vérfertőzés, és a népitánc! "
    (ezt a Balázs showban mondta egyszer a Balázs)

    Reménytelen a helyzet, én úgy látom, sőt azt gondolom, hogy az ilyen gyerekek kiskorukban lettek elrontva, minden meg volt engedve, és most amikor valamit tiltani kellene, már nem megy.
  • dodgecharger
    #3
  • franc0
    #2
    korábban is megvolt ez a réteg, csak nem volt ennyire felkapva ez a téma.
  • Amse
    #1
    Épp most voltam egy családi ebéden az "anyósoméknál" ahol van 2 7.es gyerek és beszélgettünk róluk, hogy mit lehetne tenni, mert suli mellé járnak és hülyegyerekekkel vannak körülvéve.Csavarognak és kitudja mit csinálnak, ha az anyjuk épp nincs otthon.Az anyjuk reggeltől estig dolgozik, hogy eltartsa őket szóval nincs könnyű helyzetben és felnőtt már mellette 3 gyerek, de már úgy látom kicsit belefáradt, hogy fecsérelje a szót.
    Nem is róluk van szó, hanem az egész korukbeliekről.Engem elszomorít, hogy ilyen buták a mostani tizenévesek.Nagyon sok olyan gyereket látok az utcán akik csoportokba verődve nagyzolnak egymásnak, cigiznek, és szarnak a világra.Kíváncsi vagyok ezeknek hány %-a növi ki ezt és lesz egy nap normális és ki az aki teljesen elbassza az életét amiatt, hogy gyerekként hülye volt.
    Nem is tudom kik a rosszabbak a lányok vagy a fiúk.A kiscsajok talán rosszabbak is.Hihetetlen, hogy mennyi csaj akar nagynak, keménynek látszani(vagy nem is tudom mi a céljuk), de 14-15 évesen már füveznek és piálnak dögivel aztán lehet még meg is dugják páran.Sok huszonéves pedig rámegy az ilyen csajokra, mert ezeket a kiscsajokat lehet a legkönnyebben felszedni és a +benne, hogy még kis csicskának is befoghatják, mert azt hiszik, hogy most milyen szerncsések, hogy huszon éves pasival járnak, aztán meg jól átverik és akkor rájönnek, hogy szánalmasak és majd mennek sírni az anyjukhoz, vagy kitudja.
    Mit lehetne kezdeni ezekkel a gyerekekkel?
    Bocs a trágár kifejezésért, de ez a rideg valóság és hihetetlen, hogy semmit nem tesznek ellene.
    Aki nem tud hozzászólni rendesen az kíméljen meg a viccesnek tartott hsz-eivel plz.