755
mai fiatalok...
  • Timbo
    #272
    Éljenek a mai fiatalok!
  • krisztike
    #271
    és ki a "Kicsid" ?:)
  • krisztike
    #270
    elnézem és én is örülök ...
  • Amse
    #269
    kiaz?
  • sike
    #268
    vocsi az OFF ért de

    NAGYON SZERETLEK KICSIM!!!!!!!
  • MerlinW
    #267
    Most érkeztünk el arra a pontra, mikor nemtom eldönteni mi lenne nekem perpill a jobb. De mondjuk, hogy örülök
  • Goth
    #266
    szóval olyan droid! :D
  • krisztike
    #265
    örülj neki ,hogy nem vagy közvetlen közelemben mert akkor a tanulást elmesélhetném ...(ki tanul és kitől ...? ):)
  • MerlinW
    #264
    Háát igen, a férjektől és a gyerekektől sokat lehet ám tanulni:DDD
  • krisztike
    #263
    látod,nő létemre még én is tudok jót mondani ...és se szőke ,se plázacica nem vagyok (csak feleség és anya ) ...:DDD
  • krisztike
    #262
    mesélj ...
  • MerlinW
    #261
    Igen, néha gondolok erre is:DD
  • BenceYCE
    #260
    Ha akartok igazán jót röhögni a butaság kontra szépség ügyben ajánlom mindenkinek a Nőklapja.hu (!!!) /Szeretőként élni... című topicot.
  • krisztike
    #259
    csak ennyi és ilyen szárazon ...?
  • krisztike
    #258
    tudod az ellenfeledtől tudhatod ,hog mit várhatsz és kaphatsz ...de a haveroktól ...óh jaj mentsen meg az isten -ámen ...:)
    erre gondoltál ,Nagyvarázsló ?
  • MerlinW
    #257
    Persze nem szabad előitéletesnek lenni, mert nekem is dolgozik szőke szép barátnőm bevásárló központban, (igaz nem plasztikázza magát) és meleltte abszolute nem buta, egyszerűen csak jó fizet. Szóval az előitéletekkel mindig óvatosan, mind apéázacicákkal, mind a romákkal, mindenkivel kapcs. "Ismerd meg ellenfeled" mondja a bölcs:D
  • MerlinW
    #256
    Ez mondjuk lehet túlzás már, de a lényeg hogy nekik nem 300 telefonszám van a telójukban, hanem csak 100 -és azok a pedikür/manikür, fodrász tetkoszalon apa, anya, tesó, barátnők és a szeretők számai.:)
  • Brigicsaj
    #255
    az!!!!! :DDDDD
    bnőm is most megy majd ismét át jukasztattni a fülét, meg a körmöshöz....:D és a szaunásnak is benne van a száma a telcsiébe....:DDDDDD
  • rorr
    #254
    igaz (bonyolult lány...)
  • krisztike
    #253
    így van ...
  • krisztike
    #252
    és a fodrász ,szoli,szauna és műkörmös telefonszáma legalább 5-ször benne van a telcsijében más-más néven azért,hogyha belenéz valaki könyvtárjába azt lássa mennyi érdemleges ismerőse van ,akinek ő számít is vmit ...:)
  • krisztike
    #251
    mondd,jól vagy ? :DDD
  • krisztike
    #250
    fogadni mernék ,hogy voltál is ...
  • Brigicsaj
    #249
  • rorr
    #248
    Nagyon helyes....Örülök ,hogy vannak még ilyen Lányok is.....:) Sőt minden tiszteletem az Övék legalább van tartás bennük!Benned! :)
  • rorr
    #247
    Mostanában az a sikk ki költ többet plasztikaisebészre száj,cici,orr,fül legyen egyenkinézetük legalább messziről tudom kerülni Őket!!! :)
  • Brigicsaj
    #246
    Teljesen igazad van.....:DDD
  • Brigicsaj
    #245
    na ja, de hát olyanok a gyerekek mint a szülők....(legalább is álltalába........)
  • a.carkey
    #244
    Inkább azt kéne náluk elérni, hogy felfogjanak egy új stílust, mint: nem az a menő, aki szabálytalanul, gyorsan és rosszul vezet, hanem az, aki bár tudna ő is száguldozni, menőzni, bravúroskodni, de nem teszi, mert úgy érzi felelősséggel tartozik másoknak, akik az utakon vannak, és azoknak, akik vele utaznak. Ennek kéne menőnek lenni, ezt kéne a fiatalokba sulykolni.
  • MerlinW
    #243
    Szerinted a "kis plázaribancoknak" később több eszük lesz? Azaz képesek lesznek felfogni/megitélni hogy bármit is rosszul csináltak? Ugyan:) Egyetlen mértékük a tükör. Amíg tetszenek maguknak, és megkapnak bármit a hasonló színvonalu srácoktól, addig nem gondolkodnak. Mikor majd 20 év múlva állnak a tükör előtt és nem tetszenek maguknak, no majd akkor. Sem fognak gondolkodni, hanem kipingálják magukat, jön a plasztika, meg mifene. Végül meg már olymindegy lesz nekik:)

    Nos ez is egy életforma:)
  • Rózsalány
    #242
    te vagy a kivétel ami erősíti a szabályt:DDD na, csak viccelek, tudom én, hogy nem minden fiatal lányka "olyan", csak elég sokan és sajnos a szülőket is hibáztatom hogy megveszik nekik az ilyen cuccokat, meg nevi jól szájba amikor cigizik...
  • mrzed001
    #241
    Ezt régen illemtanórának hívták, de manapság annyira kedves mindenki, hogy semmi szükség rá [öklendezik] :)))
  • Brigicsaj
    #240
    na ja,.......sok az ilyen kis plázaribanc..........
    de hát nem kéne velük foglalkozni, ő bajuk, nem neked fáj....majd nagykorukba siránkoznak, hogy talán ezt nem így kellett volna és hallgatni kellett volna esetlegesen az anyjára apjára vagy ha nem is akkor jobban átgondolni a dolgokat........ (mondom én egy "kis" hülye 14 éves...........csak mondjuk én nem cigizek, drogozok, piálok, meg nincs ki mindenem télen..........)
  • mrzed001
    #239
    Én alapból IQ+EQ függővé tetetném, annak része a pszihiáter is :))
    És ha baleset van elő lehetne szedni az illető pszihológiai profilját, amely szerint durva és erőszakos, no akkor lehet, hogy mégse úgy történtek a dolgok ??
  • Rózsalány
    #238
    én király akarok lenni!!!
  • bld
    #237
    királynő lenen a normélis: )) de ma már lehetzs király is: )))
  • Rózsalány
    #236
    jaja, ha én leszek a király, akkor megcsinálom
  • _Vegeta_
    #235
    Sokkal ertelmesebb tanora lenne mint egy matek pl. :)
  • _Vegeta_
    #234
    En a jogsit tennem pszichiaterfuggoe inkabb. Ki lehetne szurni a balesetokozokat. :\
  • bld
    #233
    a kedvencem pedig: nem találok egyrendes pasit, mind csak meg akar..., na jó persze annak is örülök mert ez azt jelenti h szép vagyok na de aér' mán'....
    na az ilyennek mondanám h most mit vár meleg hógolyót? odadobja magát mint egy kuapc hús az értelmi képességei meg nem teszik lehetővé h másra is """használhatóak""" (Lnézést a hölgyektől nm féleérteni) legyenek sztem