2438


  • BenceYCE
    #157
    Igen
  • DEXTER92
    #156
    BKV, tehát Pesten, nemde?
  • DEXTER92
    #155
    Hát pont ezt várom :)
  • BenceYCE
    #154
    Rólam június elején pattant le egy suzuki az Attila és Krisztina krt kereszteződésénél. Címlapsztori lettem 1-2 újságban :)
  • Magnumrolcsi
    #153
    Mit vársz egy 1,5 tonnás és egy 20 tonnás (nem tudom pontosan) jármű találkozásánál?
    Mondjuk van olyanis mikor a kocsinak semmi baja és a nagyobb jármű meg össze vissza tőrt.
  • DEXTER92
    #152
    Ja, nem árt az... :)

    Amúgy érdekes, hogy a postás kocsinak szarrá tört az eleje, a busznak meg kicsit "eldeformálódott" a sárvédője :)
  • Magnumrolcsi
    #151
    Nem voltam!
    Akkor sétáltál egy kicsit legalább. :)
  • DEXTER92
    #150
    Jártál ma a Derék-Villencér sarkon? Valami postás kocsi belement az egyik buszba + egy másik kocsiba, és ez pont a kanyarba... kb. 15-20 percet állhattak ott a buszok. Ugyanis a kocsisok még éppen megfordulhattak, és a szervízúton vagy a füvön elmentek.. én is kénytelen voltam leszállni a 19-esről.
  • DEXTER92
    #149
    Finom :)
  • Magnumrolcsi
    #148
    ilyet is szivesen vezetnék.
    scania irizar century
  • DEXTER92
    #147
    Ha jobban megskubizod a képet, láthatod, hogy akár úgy is megoldhatták a kép készítésénél, hogy a buszt ketté vágták is beállították ebbe a "póz"ba őket :DDD
  • geri15
    #146
    :DDD
  • DEXTER92
    #145
    Jaja
    Amúgy azt mai napig nem tudom, hogy a csuklós ikaruszoknak a leghátsó kerekei fordulnak a mikor az elsők?
  • akyyy
    #144
    csak csodálni tudom mikor iylej kis geci helyen így be tud vágni kanyarokat!
  • DEXTER92
    #143
    A BPV-866 rendszámú Ikarusz 284.02 bemutatása:

    Típus: Ikarus 284.02
    Gyártási év: 1991
    Honos végállomás: Kertváros
    Azonosító és URH hívószám: 71

    Sebességváltó: Praga
    Motor: Rába D10

















  • akyyy
    #142
    naná! akkor vettem:D
  • geri15
    #141
    6230-assal?
  • DEXTER92
    #140
  • akyyy
    #139
    ezt aképet most leltem, de már lasan másfél éve készült:)
  • N3TuddKi
    #138
    biztos sűrűbben járnak és nem kell csuklós :)
  • akyyy
    #137
    oszt egy csuklós busz sincs ott,:(
  • Magnumrolcsi
    #136
    buszok :)
  • DEXTER92
    #135
    YVERDON-tól BAINS-ig :)
  • Gerob
    #134
    Szevasztok!

    Dunaújváros fele Siófokról ilyen buszokkal szoktam nyomulni, amilyen a képen látható, csak persze Alba Volános színekben (sötét kék alapon fehér betűkkel, hogy Alba Volán).

  • DEXTER92
    #133
    Meg enyhén van egy olyan érzése benne az embernek, hogy 2 perc múlva megfulladt, főleg ha a hátul lévő "doboz" közelébe ül..
  • smv
    #132
    Jé a debreceni buszok. :D
    A zöld az amúgy király lenne, csak nyáron rohadt meleg, illetve tornaöltöző szaga van a sok összeizzadt szőnyeg miatt...
  • DEXTER92
    #131
    Hát...kicsit nagyok a képek, de legalább láthatóak :P
  • DEXTER92
    #130

    Ez a kettő asszem a legújabb fajta



    Igen van troli is, új fajta, asszem akus, mer mikor leeresztettel ment, akkor is kussolt :)
  • Schwarz
    #129
    most találtam a topikot, lesem az elejétől és pont kérdezni akartam, h van-e róla képed? ezexerint nincs...

    láttam már Db-ben mitoménmilyen trolit (nemaza 60éves ruszki) közlekedni leeresztett áramszedővel... akksis lenne??
  • Tomszy
    #128
    vagy ha tud vki olyan oldalt, ahol ez le van irva, nekem az is jó
  • Tomszy
    #127
  • Tomszy
    #126
    sziasztok, kaptam a napokban egy eredeti ikarus fordulatszámmérő, azt szeretném megkérdeznni, tudja-e vki, hogy hogyan működik (megszakítóból kijövő jelet hogy lehet a gyorsaságnak megfelelően folyamatos árammá alakítani)
  • DEXTER92
    #125
    Az új zöld színűbe meglehet fulladni! Főleg hátul a két ülésen!
  • DEXTER92
    #124
    A 19-es itt a sirálynál vagy minél, ennél a "szórakozóhelynél" nagyon atom az a kép
    Köszi a képeket
  • Magnumrolcsi
    #123


    NEM ODA (de ott vannak jó csajok)
  • Gerob
    #122
    Gondolom oda az erobikra jársz....
  • Magnumrolcsi
    #121
    Nagyállomás (oda járok edzeni amit reklámoz, Euro)
    19-es, Derék utca
    Itt az oldal. 1-94-ig

  • akyyy
    #120
    itt még sok olyan jár asszem..:D
  • DEXTER92
    #119
    Tudjátok én azt a kort szerettem, amikor az (azt hiszem) ikarusz 255-ösök, sárga színbe, retkesen, és pöfögve járták debrecen útját. Amikor még (ezt magnumrolcsi tudja bizti) a 24-es még az egyirányú utcába fordult a kishegyesiről :)
    Amikor kockaladák, skodák, trabantok, watrburgok voltak többségbe az utakon (trabantból 5 év tapasztalatom van :))
  • geri15
    #118
    Sosenám bántanálak :DD
    Köszi a kimerítő választ, tanulságos volt :P Mivel én konkrétan a 260-asokon nőttem fel, és imádom őket úgy ahogy vannak ezért részrehajlok nemkicsit :DD