2438


  • iszakos
    #197
    Az csak nevében MAN.Nagyon nagy valoszinüséggel török összeszerelés,mert az sokkal olcsobb mint a német összeszerelésü.Éppen ezért a hiba forrás is nagyobb.Itt Pécsen török Merci buszok vannak,és elég sok a baj velük,állitólag konstrukciós hibájuk van.
  • DEXTER92
    #196
    Itt nálunk (Hajdú-Bihar megye) Ikaruszokon kívül leginkább MAN-ok vannak. Azok a fehér Manok még elmennek, de az a zöld...... -.-
  • iszakos
    #195
    Ja és ma reggel a -15 fokban a régi Ikarusok pöcre indultak a többit ugy kellett bebikázni.
  • iszakos
    #194
    Engem az idegesít legjobban hogy a Magyar Állam hagyta hogy tönkre menjen az Ikarus buszgyár.Minden országban a hazai gyártású buszokat részesítik elönyben,de magyarországon sajnos ez nagyon nem igy van,és ez nagyon szomorú.Ezek a külföldi buszok nem birják a magyar utakat.Lásd BKV Rt Volvo buszai.65 millio darabja és már széthullanak!
  • DEXTER92
    #193
    Van benne valami.. a #130-ba található busz állítólag folyton felmondja a szolgálatot. Én még csak egyszer láttam hogy vontató húzta (a szimplát)
  • iszakos
    #192
    Én ugy gondolom,hogy bhogy is fejlödik a buszipar 200-as Ikarus családnál jobb buszt nem fognak gyártani.Nagyon sok 2-3-4 éves busszal több probléma van általában,mint a régi 200-sokkal.
  • DEXTER92
    #191
    #183 Én is úgy láttam.

    #185 LoL Majd átfestem hajdú volánra
  • RelakSfromhome
    #190
    off:

    Megverted? Vagy majd ez után fogod? :D
  • geri15
    #189
    ez jóóó :D kinyomtatom és lesz buszom az asztalon juhéj!
  • akyyy
    #188
    az angolt tudom, csak egy kis tanári incidens miatt lesz 1 :(
  • akyyy
    #187
  • RelakSfromhome
    #186
    off:
    Az angol inkább 5 legyen, különben később szívni fogsz...
  • RelakSfromhome
    #185
    Vágd ki, rakd össze :)
  • geri15
    #184
    jó az új logód D:DDDdDADAS:DD:D:ddD
  • RelakSfromhome
    #183
    A régi ikarus-oknak, amik még magas hasmagassággal és padlóval rendelkeztek, fordul az utánfutó kereke, de sztem ezt a vontatóhoz képesti szög határozza meg (gondolom van benne egy mehanika, oszt csá)

    Az újakba, amik alacsony padlósak, és valami idióta kitalálta, hogy a "vontatott" kocsiba rakja a hajtott kerekeket, ott nem fordul.
  • akyyy
    #182
    néha ezzel megyek haza
  • DEXTER92
    #181


  • DEXTER92
    #180
    Képek:











  • DEXTER92
    #179
    Jóvanna
  • geri15
    #178
    úristen
    senki nem lehet ennyire hülye, nem nem nem
  • RaST
    #177
    Ez te idióta:

    "aki másnak vermet ás, maga esik bele"
  • DEXTER92
    #176
    Pontosan mi is? A villamos"baleset"? Nem én hoztam fel a villanyost..
  • geri15
    #175
    hát ez teljesen nem ideillő márbocs
  • DEXTER92
    #174
    Azt azért nem mondanám hogy nem sajnálom, de tényleg ő tehet róla. "aki másnak vermet ás, maga esik bele" na jó ez annyira nem pont ideillő.. :)
    Amúgy elég szarügy
  • akyyy
    #173
    hát jah kell nekik még rongálni is a villamost:(
  • BenceYCE
    #172
    Mindig is jó és tanulságos témák ezek. Közlekedés mindig is lesz ahogy balesetek is. Minap meséli egy taxis ismerősöm, hogy balfék gyerek a haverjaival azon versenyzett, hogy ki mer leugorni a 4-6 villamosról mielőtt beérkezik a megállóba. 2005.12.27.-én a Margit-hídnál is gyorsan szétfeszítették a hátsó szerelvény ajtaját és leugrott az egyikük. Viszont elfelejtett szétnézni mielőtt kiugrott. A megállóban feltornyozták a havat amik kis buckákat alkottak. Hát rá is ugrott egyre és a lába azonnal becsúszott a villamos alá. Az orvosok szerint még az a szerencse, hogy levágta mert ha beakad még valahova és elkezdi vonszolni maga mellett a villamos akkor elkeni a 24 éves srácot az aluljáró lépcsőjét körülvevő betonszegélyen. Abszolut nem sajnálom a srácot csak a szüleit. IJ
  • Magnumrolcsi
    #171
    a balesetek sohase jó témák.
  • DEXTER92
    #170
    Jó sztem hagyjuk a buszbaleseteket
  • akyyy
    #169
    barcikai
  • DEXTER92
    #168
    Borsodi vagy?
  • geri15
    #167
    :((
  • DEXTER92
    #166
  • akyyy
    #165
    cikk
    képekŰ
    :(
  • DEXTER92
    #164
    Ha megtennéd?
  • akyyy
    #163
    régen már eléggé barcikán volt egy szörnyű baleset, a buszsofőrrel lett valami és nkeiment telibe az oszlopnak szinte elkezdete az oszlop félbeosztania buszt, 3an meg is haltak benne:(
    muternak szoltak anno telón hogy később menjen be dolgozni emiatt. keressek róla képeket?
  • Schwarz
    #162
    valószínű :-)
  • DEXTER92
    #161
    Jah, nagy nehéz lehetett :)
    Ez most az elsőbbségadás lenne ? :D
  • Schwarz
    #160
    jó nagy cikk... tök jó, h ezt a 3 sort se tudják hiba nélkül leírni :-) "elsőbbadás" :-D
  • DEXTER92
    #159
    Na hát össze lehet hasonlítani :)





    Gondolom a buszban ülőknek nem lett semmi baja.
  • DEXTER92
    #158
    Karambol a Tócóskertben A hajdú onlájnon már írják is :)