2438


  • DEXTER92
    #317



    BKV-s buszok nekem nem tetszenek
  • DEXTER92
    #316



    Micsoda csuklós busz!


  • DEXTER92
    #315
    Hmmm... de finomak






  • DEXTER92
    #314
    Valamikor ekkor kezdték el átalakítani az Ikaruszokat gázmotorossá.






    A kísérleti üzemeltetés 1986. év nyarán kezdődött meg.
    Már a kezdetekkor lehetett látni, hogy a földgáz kiváló tulajdonságokkal rendelkezik és megbízható,
    (akkor relatíve) olcsó hajtóanyag, ami a motorban tökéletesen elég.
    A diesel motorú járművek ún. duel-fuel (kettős üzemanyagú) rendszerre történő átalakítása
    akkoriban világújdonságnak számított.

    A 19 db jármű a több mint egy éves próbaüzem alatt kiválóan vizsgázott
    műszaki és környezetvédelmi szempontból egyaránt.

    Az olasz Landi-Renzo rendszer - mint első generációs fejlesztés - ma is üzemel néhány autóbuszban,
    ám, mint első fejlesztésnek, nyilván megjelentek a hiányosságai - a továbblépés indokolttá vált.

    Társaságunk 1990-ben vette fel a kapcsolatot a holland DELTEC céggel, majd az IKARUS,
    valamint a RÁBA Motorgyár támogatásával kifejlesztésre került egy korszerű, második generációs rendszer,
    mely lényegesen többet tud, megbízhatóbb.
  • BenceYCE
    #313
    Úgy mint B-kat.-nál. Az nem sokban különbözik a b,c-től.
  • DEXTER92
    #312
    Fú de szeretnék már látni egy ilyet!
  • DEXTER92
    #311

    Az Ikarus Rt. székesfehérvári gyárában újra beindult a buszgyártás.

    Széles Gábornak - a társaság tulajdonosának - eddig 200 járműre van megrendelése, amelyek várhatóan júniusban hagyják el a gyártósorokat. A buszok Hungarian Bus néven kerülhetnek piacra.

    A tervek szerint a gyártást az Ikarus leányvállalatai végzik majd, míg a Széles Gábor tulajdonában lévő Műszertechnika Rt. Hungarian Bus nevű Kft.-je a járművek fejlesztésével és kereskedelmi tevékenységgel foglalkozna.

    Az elképzelések szerint idén mintegy 400 busz gyártására kerülne sor, amelyeket elsősorban a FÁK országokba, Észak-Afrikába és a Közel-Keletre szállítanának.

    Forrás: http://www.szomon.hu/
  • akyyy
    #310
    és a rutinon hogy zajlk ez? elnézést ha érdekel:)
  • iszakos
    #309
    A Camion Truck Magazin februári számában van róla kép,meg müszaki ismertető is.
  • BenceYCE
    #308
    Minden más rajta. Minden más rajta. Talán egyszerűbb volna felsorolni azt, hogy mi egyezik. Akkor szerinted kell, hozzá rutin vizsga?
  • DEXTER92
    #307
    Neten találtál róla már képet?
  • iszakos
    #306
    Szombathelyen uj autobusz gyártásába kezdtek.Egyenlöre csak csuklós változat létezik.Érdekessége hogy a 2. és a 3. ajtó közvetlenül egymás mellett helyezkedik el.Tipus neve:ARC 187.01
  • akyyy
    #305
    nem
  • BenceYCE
    #304
    Ezt a kérdést ugye csak viccnek szántad?
  • DEXTER92
    #303
    Kalauzokról... :) 18 + :)
  • Magnumrolcsi
    #302
    Biztos ottis kell vezetni mert egyből nem engednek ki a forgalomba azzal a nagy döggel. :)
  • DEXTER92
    #301
    Utolsós sokmindenre emlékeztet :D
  • DEXTER92
    #300
    Én is remélem

    ték
  • akyyy
    #299
    és hogy zajlik ez a D kategóriánka a megszerzése??? ugyanúgy rutinpáláyn kell rutinozni?:D
  • Magnumrolcsi
    #298
    21évet kell betőltened hozzá.
  • akyyy
    #297
    ha már így betértél, megkérdezhetem, hogy a 19 leszek hamarosan, B kategóriás jogsival, mennyi pénz, és milyen követelmények vanak ahoz, hogy én is buszsofőr legyek?
  • Haamtahk
    #296
    Egyetértek.
  • iszakos
    #295
    Igen,magyarországon az Ikarus a rendszer váltás elött egyed uralkodó volt a magyar piacon,és nincs a világnak olyan pontja szerintem ahol nem futnának Ikarus buszok.Azért van viszonylag kevés külföldi busz mert,olcsobb felujítani egy Ikarust mint új buszt venni.Remélem ha ujra beindul a buszgyártás,ujra az Ikarus lesz a vezető márka magyarországon.
  • RaST
    #294
    Jó kis Pozsonyi képek
  • BenceYCE
    #293
    Középsőt vezetem nap mint nap...
  • akyyy
    #292
    az utsó zsear! skoda:D
  • Haamtahk
    #291
    Mercedes Citaro O530 L
    Ikarus 412
    ©koda 15Tr13/6M
  • DEXTER92
    #290
    Ahhoz képest hogy mennyiségre mennek, nem sokat látok belőlük... mivel az Ikaruszokat sokkalta jobban megéri (megérte) venni..
  • iszakos
    #289
    Az Ikarus anyagból épitett buszt.Kár hogy a mai buszgyárak nem ezt a vonalat követik.Nekik a mennyiség számít inkább,és sok mindent kisporolnak,ki könnyítenek amitől,a minősége nem olyan jó.Föleg ha kicsit rosszabb uton közlekednek.
  • DEXTER92
    #288
    Szerintem nagyon jó busz

    Ja, szólni is akartam hogy nézze mindenki az aktívot :)
  • geri15
    #287
    ikarus 200-as sorozat a legjobb bárki bármit mond és csinál :)
  • Pharaoh
    #286
    De utálom ezt a buszt, olyan kényelmetlen, hogy hosszútávon kibírhatatlan. Nincs fejtámla, nem fér el a láb, brrrr
  • Rayden14
    #285
    A falu most kapott 1 új buszt:PPPPPPPPPPPPPP
  • Schwarz
    #284
    Ikarusok voltak benne, meg a gyárról volt szó
  • Schwarz
    #283
    buszok lesznek most az aktívban!
  • DEXTER92
    #282
    Igen, igazad van. Én is így gondolom, csak mondtam hogy néhol van pár jobb busz is helyi járatba.
  • Vlala #281
    kb. ennyire komoly a többi része is.
  • BenceYCE
    #280
    Z80... :D:D:D:D:D:D:D:D
  • Schwarz
    #279
  • DEXTER92
    #278
    Csakis! :)
    Amúgy ezt a kocsit már rég elálverezték...