2438


  • DEXTER92
    #438
    Nálunk asszem 3 iskolabusz (ugyanolyan ikarusz) jár menetrendszerint, helyibe :P
  • akyyy
    #437
    tele van a város amuly ilyenekkel különjáratokkal:S osztálykirándulások, iskolabuszok.......
    a legjobb hetedikbe volt, akkor vonattal mentünk debrecenbe, onnan meg egy szegedi járatos busszal egy kis faluba:D földön kellet ülni:D
  • iszakos
    #436

    Neoplan Megaliner(már nem gyártják ha jol tudom)
  • iszakos
    #435
    nem mindennapi Scania busz
  • iszakos
    #434
    Ha jol sejtem hasonló tipus lehetett.Ez egy 250-es.
  • akyyy
    #433
    nekünk a múlt hétne manuális ajtó vo,t, kézzel kellet kinyitni:D
  • DEXTER92
    #432
    Most ültem én is valamelyik nap egy ilyenen. Hát pár évvel ezelőtt még nem ilyen állapotúak voltak. Ahova csak tudtak, firkáltak, szét van szedve a belseje. Az ülések meg elég kemények ;-D A motorjuk is baszakodik, vagy 2x leállt, és az utasok is arról beszélgettek hogy már jópárszor lerobbantak mikor ilyenen utaztak.
  • RaST
    #431
    ;D

  • DEXTER92
    #430
    Nem tudom mikori lehet, de ez a formatervezés valami egetrendítően állat :O
  • geri15
    #429
    ilyet még nem láttál? hát akkor elég keveset tudsz a buszokról :P
  • DEXTER92
    #428
    Eszem-faszom megáll!
  • iszakos
    #427
    öskori troli busz
  • iszakos
    #426


    70-es évek beli trolik
  • DEXTER92
    #425
    A mögötte lévő trolibusz az amúgy ukrán gyártmány, de azokat is még a hetvenes évekbe gyártották, és még működőképesek :)
  • iszakos
    #424
    Hát igen szeretném látni a mai modern buszok vajon meddig birják a strapát.Ugy gondolom ez a széria(200) már bizonyított.
  • DEXTER92
    #423
    Talán még többet is :) szegény :(
  • iszakos
    #422
    Hát ez már megszolgálta a maga idejét.
  • Pharaoh
    #421
    Neoplan Centroliner
  • RaST
    #420
    És keveset is fogyaszt ..
  • iszakos
    #419
    Ez is busz :)
  • RaST
    #418
    Holland csodák :)
  • iszakos
    #417
    Setra busz balesete
  • iszakos
    #416

    emeletes Van Hool TG822


    Van Hool AGG300
  • iszakos
    #415
    Nem tudod pontosan a busz tipusát?
  • Schwarz
    #414
    én mindíg a pótban utaztam, naon királyat lehet ott ám szunyálni, sőt a forgóban állva is :-) télen se annyira rossz ott csak 1 centivel vastagabb a jégréteg, mint elől :-D
  • V8
    #413
    Nemv csak annak látszik.....szép is:D
  • DEXTER92
    #412
    Szépnek látszik
  • V8
    #411
    Akarom mondani....MISKOLC:D
  • V8
    #410
  • V8
    #409
    Miskol újított:))
  • V8
    #408
  • DEXTER92
    #407
    Ja, sajnos #397 is olyan :(
  • iszakos
    #406
    Hát igen a régi 260-ason képtelenség elaludni,mert az egyenes uton is ugy pattogsz az ülésben mintha low riderben ülnél.Ja és nem tanácsos elötte nagyon bekajálni se hacsak nincs erös gyomra az embernek.De nem hiszem hogy rosszabb lenne mint a mostani csuklosok csuklo utáni részében utazni,ugy bologat fel le mint a hinta ló.
  • DEXTER92
    #405
    Ez igaz, már megszoktam ha ezen utazom, hogy hol kell kapszkodni, a kátyúk miatt :) Olyankor a csuklón túl elszabadul a pokol :)
  • Vlala #404
    Nekem már volt szerencsém kipróbálni egy falukon átmenő távolsági Yellow-t (sárga 260-as). A hullámvasút kismiska ehhez képest :)
  • iszakos
    #403
    Külsöre jól néz ki.
    Az egyenletlen úton szerintem azért nem túl kényelmes.
    Az hogy egy busz mennyire kényelmes sok mindenen múlik.Sajnos magyarországon csak puritán üléseket lehet használni a rongálók miatt.
  • Magnumrolcsi
    #402
    Úgy egészében!
  • DEXTER92
    #401
    Ja :Ð
  • RaST
    #400
    Általában csak az lehet kényelmetlen. A padlózaton ha állsz, mindenhol egyforma .. Nem ? :D
  • DEXTER92
    #399
    Az ülések?