24
  • droland
    #24
    Ezzel csak azt akartam mondani (és akinek most nem inge az ne), hogy az emberi hülyeségtől NEM VÉD MEG SEMMI, hiába cserélsz józsika alatt IE-t másra, vagy GIZIKE alatt XY-t Z-re, ha van annyira hülye, hogy a neten mindenre igen nyom, akkor nincs az az ISTEN ami megvédi.

    Ebből kell kiindulni...
  • droland
    #23
    Én azokat bírom, akik lecserélnek ezernyi dolgot, ilyenről erre, arról arra, mellüket kiemelve ordítják, hogy IGEN ÉN ÜGYELEK A BIZTONSÁGRA, mert én lecserélem, mert nem használom, mert szar....

    És erre mi van??? Ezek közül kerülnek ki a fél évente reinstall emberek :) (az én tapasztalatom alapján)

    Kicsit érdekes nem?
  • dokar
    #22
    "Igazából én örülnék egy windowsnak amiben nincs benne az IE és a Windows Media Player,"... Nekem ilyen Windows-om van!
  • Tomalak
    #21
    kereső :)
  • archkoven
    #20
    ????
  • kbupdate
    #19
    He? Milyen oplogorol beszélsz? Nem is használok oplogot. Csengőhangot sem, csak a rezgést. De ennek most mi köze amúgyis a "A mobilodon bezzeg egyből lecseréled... " -hoz?
  • fflx
    #18
    jo, de ha pl indulok innen:

    http://www.microsoft.com/hun/

    akkor hogyan lehet oda eljutni? mely linkeken?
  • ironmaiden
    #17
    Professional

    Home
  • fflx
    #16
    mert ugye a microsoft > windows > professional helyen keresve egy betu nincs errol, hogy letezik egyaltalan.

    max ha direkt rakeresunk, hogy windows xp n, akkor kapunk egy ilyet:
    http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;en-us;886540


    Van egy ilyen oldal, hogy "Which edition of Windows XP is right for you?":

    http://www.microsoft.com/windowsxp/evaluation/compare.mspx

    Na itt sem emlitik meg...
  • fflx
    #15
    kernek egy linket a micrsoft honlapjarol, ahol akarmilyen info talalhato errol a termekrol!

    koszi
  • droland
    #14
    Én meg azokat tartom idiótáknak, akiknek van egy adott igénye, véleménye és ha az nem egyezik a többiével, akkor az az összes többi idióta.

    Gondold már végig mit beszélsz légyszíves! Tudod miért? Elmondom:

    Tételezzük fel, hogy én sem használom a WMP-t, hanem helyette XY programot, de TE YZ programot használsz, és mivel szerintem YZ program szar, ezért te számomra idióta vagy, mert nem azt használod, ami szerintem jó...

    Ez hülyeség...
  • archkoven
    #13
    Én sem használom a WMP-t, de nem tartom idiótának azokat akik használják, ellentétben az olyan tudálékos, monitorfejű, otthonülő, szánalmas kis csírákkal mint te.
  • vg
    #12
    "Aki ma windows media playert használ az khm... nem épeszű ember."

    Ez elég erős volt! Például az én barátnőm nem ért a gépekhez, mediaplayert használ otthonzenehallgatáshoz, de eszembe nem jutna, hogy ezért ne lenne normális... Úgy gondolom van még már száz millió hasonló emberke. Kicsit gondolkozzál már mielött ilyen baromságokat írkálsz!
  • NeoMaN
    #11
    hehe, ez fura

    én se az IE-t, se a winfos media playert nem használom sose
  • k0zi
    #10
    Igazából én örülnék egy windowsnak amiben nincs benne az IE és a Windows Media Player, egyiket se használom, vannak 1000x jobb open source cuccok. Aki ma windows media playert használ az khm... nem épeszű ember. Pl 1 normális filmformátumot sem támogat :)
  • irkab1rka
    #9
    Látom, tragikusan fogalmatok sincs, hogy miért is ment ez a herce-hurca. Az meg egy dolog, hogy az amerikai forgalmazók nem kaptak az alkalmon. Ennyit lehetett kiharcolni.

    kbupdate: majd egyzser rájössz, hogy olyan nincs, hogy egy gépre feltett oprendszer frissítése nem kerül pénzbe. Itt a választás: kényelem+biztonsági rések vagykapásból azzal kezded, hogy alaprendszer +személyre konfigurálás. A mobilodon bezzeg egyből lecseréled a csangőhangot és az oplogot, de a pc-nél a konfigolás az már juuuuj :)))))
  • kbupdate
    #8
    EU bizottság gépeire kéne telepíteni:DDD De csak úgy naturban, és állítsa be a gépet az EU bizottság userja (mindenki a magáét).
  • NuCLEARScoRp
    #7
    A Butított Windows azért nem népszerű... mert MS hátbaszúróin(Európai bizottság... stb) kivül senkinek nincs igénye rá... azoknak is csak azért hogy keresztbetegyenek a MS-nak... SZÁNALMAS

  • h4x0r
    #6
    Egyszerűen nem értenek az informatikához. :(
  • droland
    #5
    De egyébként most aki bármin is csodálkozik, az sík hülye az egész dologhoz.

    És tudjátok, hogy mi a legszörnyűbb? Hogy ezek a csodálkozó emberek hoznak döntéseket a mi jövőnkről...
  • kbupdate
    #4
    "Továbbra sem népszerű a butított Windows"

    Ezt most havonta fogja már hírezni az sg.hu?
  • FTeR
    #3
    már első hallásra is baromság volt az egész, végig lehetett tudni, h ez lesz a "vége".
    Nem is tudom EBnek hogy jutott eszábe kiállni egy ilyen béna cég mellett mint a real networks.
    Már a per alapja is nevetséges volt, az meg ami végén lett az egészből, egyenesen szánalmas volt.
    Persze EB még nem adta fel, írónikus, h közben a RN már rég kiszállt.
  • assdf
    #2
    Igy igaz.Manapság halvaszülett ötlet egy oprendszerből erővel kivetetni programokat hisz arról szól az egész hogy ki ad több programot hozzá.Ilyen csak az idióta EU bürökratáknak juthat eszébe.Most aztán jól megszivatták magukat az MS meg röhög a markába.
  • Caro
    #1
    Nem kiszedni kellett volna belőle, elég lett volna, ha a telepítéskor nem kéne kérni.
    És ugyanezt az explorerrel.