240
Knights of the Temple II
  • Zolej1995
    #240
    Hello!Nem akar valaki játszani neten?
  • NOMADHUN93
    #239
    Am az az előttem levő kérdésére viszont tudom a választ!
    Az asztalon van 1 papír azon van rajta hogyan kell forgatni a kerek bigyókat.
  • NOMADHUN93
    #238
    Hali!
    Meg van a szem és a kulcs is de a kardot egyszerűen nem találom.
    Nem tudja valaki mit kell csinálom?
  • Mayorpapa
    #237
    könyörgöm szánjon meg valaki, és segítsen!!!!
  • Mayorpapa
    #236
    elkezdtem a játékot, de elakadok ott, ahol 4 valamit kell forgatni, hogy kinyíljon a templom ajtaja. Mi ott a titok?
  • grebber
    #235
    Elékszült a magyarítás
  • wowoka
    #234
    pc verzióban már csak a weapon-t nem találom...segítene valaki?
  • Esrohnoil
    #233
    Nem tudjátok véletlenül h. mekkora a gépigénye min. és ajánlott, vagy az 1. részhez képest?
  • mcgregor1991
    #232
    jah eléggé. azért csináltam inkább a mellékküldiket. ha megvan a 10 gyöngy ami a kocsmároosnak kel akk akármilyen küldetést csinálsz függeszd fel, mert azzal 1. sokat kaszálsz, 2. vezsel jegyet az arénába és ha nyersz 3000-t kapsz:D így lesz pénzed a legjobb stukikra, meg páncélra.:D
  • futto
    #231
    Amúgy tényleg rövid a game? Valaki azt írta. hogy 5 óra a főküldi!
  • mcgregor1991
    #230
    én most vettem meg a legjobb páncélt és mentem az arénába küzdeni,csak a pokol kapuját nemtom kinyitni:D:D
  • futto
    #229
    Még csak most kezdtem el, nem igen van időm játszani, de sztem végigtolom, nem rossz, de az a qva hang eléggé idegesítő.
  • mcgregor1991
    #228
    jah nekem se beszél:PD csak alul írja a szöveget meg mutogat össze-vissza:PD ravasz nagyon:PD te hol tartasz??:PD
  • futto
    #227
    Helló! Csak az én gépemen nincs hang a párbeszédeknél, vagy senkinél sem?
    Az első mondatot elmondja a komisz, aztán síri csend! Csak kattintgatok az egérrel a válaszokra, de nem beszél ez a hülye lovag.
  • mcgregor1991
    #226
    mind1:D most csináltam meg.:D na még azt nemtopm hogy úgy ahogy a török börtönbe kinyírok mindenkit, meg az a dagadt köcsög is nekem jön. Őt majdnem kinyírom mikor szétszakad alattam a talaj, utána mászkálok föl a sziklákon de nem tok hozzá se érni mert vmi mentális erővel ledob a mélybe ott hogy öljem meg??:PD
  • mcgregor1991
    #225
    vagy akár írhattok az msn-emre: [email protected]
  • mcgregor1991
    #224
    Sziasztok! Nekem a kard már megvan, és most olyan küldit kaptam,hogy a lerombolt városban, a templomba vok és ott kell forgatnom 4 követ valamerre és nemtok kijutni. ott mit kel csinálni!? sűrgős:D
  • krisztajo
    #223
    Help!
    Eredetiben van meg a játék. Most szereztem meg a kulcsot Yusra-ban és a főellenség harc után megyek kifelé. Illetve csak mennék!
    A kapunál ahol betöltené a következő pályát „Escape on the roofs” nevűt egyszerűen kilép! Már a gépet is újra indítottam és az segített! Hogy a fenébe lehet ez??? Járt már így más is, mit tudnék csinálni?
  • Mayorpapa
    #222
    sajnos nekem a törés után sem megy: amikor elinditanáma pl. a tutorialt, kilép a windows is :(, újra kell indítanom az egész gépet
  • Esrohnoil
    #221
    Mért, eddig nem? :)
  • grebber
    #220
    hm most nézem ezt is feltörték végre!
  • zboy
    #219
    Harkat 89!

    A kard a a "Holtak szigetén" van. (2 főellenségegl küzdesz meg, az egyik valami ?rák v skorpió? a másik meg valami csontszörny. A csontszörnynél van a szuperkard.
    First Gate-re bejutás:
    Kulcsot berakod a helyére (bejáratnál a kővájatba), majd a szuperkarddal rácsapsz oda ahová a kulcsot beraktad. Utána felmászol az ott lévő kis "hegyre", kart lehúzod és baromi gyorsan lerohansz, mert a visszintes rács be fog záródni. A többi sztem már menni fog.
  • zboy
    #218
    Harkat 89!

    Jó, hogy van még valaki... :)
    Az a helyzet h 2éve játszottam először vele, akkor itt leragadtam, mentéseim voltak azokat töltöttem vissza. Konkrétan nem tudom milyen kardra gondolsz, de volt egy küldetés amikor a kovácsnak egy ?nemes fémet? kellett vinni aki fegyvert csinált belőle? Az lenne az?


    Elkezdtem újra a játékot az elejétől, mert arra gondoltam valami fontosat kihagyhattam, ezért ha van még valami ami kimaradt akkor abban nagy valószinűséggel tudok segiteni...
    Igyekszek minél hamarabb válaszolni, de sztem gyorsabb ha msn-en beszéljü meg ?! a végeredményt meg ideirjuk h ha netán elakadt volna még valaki....
    [email protected]

    Addig is üdv!
  • Harkat 89
    #217
    Zboy, én is ott akadtam el.
    Amugy neked már megvan a kard mi kell? Nekem még az sincs tán.
    Azt hol találom? Vagy az az a sárga kard mi világít Sötétbe?
    De azt meg nem kéne tudnom eladnom:p Help pls.
  • grebber
    #216
    Elnéztem nem ez jön ki magyarul!
  • grebber
    #215
    A sevenm jóvoltából májusban magyar fog megjelenni a game!
  • zboy
    #214
    Ha valaki még játszik....
    Game fut, a szigeten tartok ahol a 3 boszi van.
    a kulcsot beraktam a kart lenyomtam, gyorsan lefutok,de a vizszintes rács mozdul csak el, a függőleges ott marad. Lassú lennék? Valaki adjon tippet pls!
  • zboy
    #213
    Sziasztok!

    Sajnos elhagytam a játék "disc key"-ét, ha valaki kitudna segiteni azt nagyon szépen megköszönném. Régen játszottam vele, csak nem tudtam végig vinni, ezért újra megpróbálkoznék vele.
    Korábban szó esett a boszorkákról akiket meg kellett ölni,és a szimbólumot én is beraktam.... valahol itt ért véget nekem is (lassan futottam ezek szerint...:( )
    [email protected]
    Köszi előre aki gondolt rám!
  • Harkat 89
    #212
    bundee89:Ott mikor neked megy a kürtjéval csak nyomj védekezésT,
    ettől majd elkábul éS addig üsd vagy lődd.
    Ha lement a fél élete , intro után mász fel köveken, és a hasÁt lőd ahol sEbb van.
  • Harkat 89
    #211
    Hello.Mi az az AS, DS és S a fegyoknál?
    Meg jobboldalt ha lemegy a csík mitörténik?
  • bundee89
    #210
    sziasztok. a kott2-ben a börtönös pálya végén akadtam el ahol egy lifttel lementem és van ott 1 repkedő fószer akit nem tudok kinyíírni és a kürtjével lényeket hív elö. itt mit kell csinálni?thx
  • steweee
    #209
    nem vesztettél semmit
    az első miatt végignyomtam
    graf jó meg lennének benne ötletek
    de amúgy csak időpazarlás
  • Mayorpapa
    #208
    engem már kiborít ez a játék! az új crackkel sikeresn elindul, mindnet beállítok, aztán mikor new game-et indítanék, újraindul a gép...ez vajon miért lehet? kezdek ideges lenni :)
    ricsa008: Neked fell van téve a Windows SP2?
  • ricsa008
    #207
    senki?
  • ricsa008
    #206
    üdv elkezdtem vele jáccani és naon teccik csakhogy a templomba elakadtam amikor azt a négy pöcköt kell forgatni ott mi a recept?
  • Bence94
    #205
    üdv kijött végre most már a "javított változat".kiváncsi vagyok milyen mert az első nagyon tetszett.
  • Koa
    #204
    Köszi szépen a segítséget.
  • grebber
    #203
    Ez a StarForce a game védelme és csak úgy fog elindulni ha a cd/dvd meghajtóidat kábelét kihuzod.
  • Koa
    #202
    Sziasztok!!Most raktam fel a játékot, de hiába mountolom be az image filet akkor sem indul a játék, mert mindig az a star force jön be.Előre is köszönöm a segítséget ha valaki tudja, hogy mit kell csinálni
  • steweee
    #201
    istenem az évtized játéka lehetett volna műfajában, ha nem basszák el ennyire az irányítást meg a kameranézetet. így csak max közepes, a videók meg a sztori miatt érdemes megcsinálni egyszer

    a hangok is eléggé szegényesek soxor, és ezt az állandó zene próbálja nem feltünővé tenni, viszont az nem rossz

    ha rendesen megcsinálják, a blade of darkness méltó utódja lehetett volna, minden tekintetben a kor követelményeinek helytálló,egyedül a hangulata kiemelkedő, annyira "darkos"