31
  • Hedgehunter #31
    Upssz ezt jol elneztem......
  • Omegared
    #30
    Jogos :D
    szélesebb :D
  • Librarian
    #29
    Gyerekek! Csodamobil ide vagy oda, nekem is van egy jó Nokia 6230-am (Beépített kamera, MP3 lejátszó, szép & kijelző, me külső... stb.) mégis, nagyapám most adta vissza az 5110-esem, és most azzal fogok szaladgálni! Annak a telefonnak van STÍLUSA!
    És ha arra kerül a sor nagyot lehet vele ütni...
  • GMilton #28
    "az én mobilom 1,3cm vastag, 3mm-el vékonyabb egy hitelkártyánál"


    Ahaa, de most akkor hogy is?? erre modnsják, hogy vastag hitelkártyád van??!! :))
  • sweech
    #27
    hát igen...tud valamit a samsung...de mi van akkor ha kettétörik a zsebemben? :D
  • Omega
    #26
    de nagy határ szar ez...
  • PyRex
    #25
    mármint a nem kilógó antenna...
  • PyRex
    #24
    "Érdekesség és esztétikailag is elõnyös"

    2005-ben ez érdekesség...???
  • rajenk
    #23
    Azér érdekes, hogy Cap által bevágott telefon képe és a fent említett nem ugyan az... nézzétek csak a gombok elrendezését, és a "Samsung" felirat helyét!
  • Smitiz
    #22
    hehe most hogy még nézegettem a teló képét, és nekem inkább egy jó öreg magnókazetta jutott róla eszembe :D
  • Hegyikecske
    #21
    Jah jó,csak nekem már túl vékonynak tűnik, és egy picit meg szélesebb talán, viszont tuti sérülékenyebb
  • SirMaci
    #20
    "Az mire jó, hogy nincs vastagsága? Bankkártyánál ok, de az ember azt nem tartja a fejéhez. Elképzelem, hogy valaki egy ilyet próbál a vállgödrében tartani, miközben valami egész mást csinál a két kezével, hááát :)."

    Biztos ezért adnak a csomagban hozzá headset-et. :)
  • OMax
    #19
    Nekem is tetszik. Azert tunik szamologepnek mert masok az aranyai:) mas telefon inkabb keskenyebb es magasabb :) de jopofa, es eleg sokat is tud.
  • FTeR
    #18
    a hitelkártya tokba befér majd az iPod nano mellé :)
  • archkoven
    #17
    Nekem az ötlet tetszik, de a dizájn nem igazán -tényleg úgy néz ki mint egy számológép.
    Egyébként én régóta szívesen látnék egy olyan telefont ami rendkívül vékony, ugyanis én a nadrágzsebemben hordom. Jelenleg egy nokia6100 és egy T100-asom van, de el tudnék képzelni ezeknél vékonyabbakat.
  • Inquisitor
    #16
    Az a Siemens volt, már ha feltételeznénk, hogy eddig nem a Benq gyártotta nekik ;)
  • akyyy
    #15
    kíváncsi vagyok azért az árára... nem kéne sokba kerülnie de fogadok lesz egy 100-as
  • peca
    #14
    hat ez qrva jo!! Ez teccik!
  • Hedgehunter #13
    Arra gondoltam hogy a benq megvette es eltorlik a samsung markanevet a telefonok vilagabol...
  • pemga
    #12
    Az mire jó, hogy nincs vastagsága? Bankkártyánál ok, de az ember azt nem tartja a fejéhez. Elképzelem, hogy valaki egy ilyet próbál a vállgödrében tartani, miközben valami egész mást csinál a két kezével, hááát :).
  • Omegared
    #11
    Télleg nem nagy szám... az én mobilom 1,3cm vastag, 3mm-el vékonyabb egy hitelkártyánál, 1cm-vel hosszabb... bezony egy Motorola V3... és szerintem klasszisokkal jobban néz ki mint ez a számológép...
  • Mike
    #10
    utánagondolva, egyébként meg nem is olyan nagy szám ez, a mostani mobilom sem sokkal nagyobb egy hitelkártyánál, max 1 cm-vel hoszabb, de 2 cm-vel keskenyebb, na jó nem 1 cm vastag
  • Mike
    #9
    tetszik
    mi pénz kóstálhat egy ilyen
  • Cat #8
  • Ratty
    #7
    Jah, és majd a pénzárcámban tartanám a hitelkártya mellett
  • pemga
    #6
    Hmm? Ők a harmadik telefongyártó jelenleg, néha a második, attól függ kinek a statisztikáit nézzük :)). Nokia-Motorola-Samsung a sorrend.

    Tudja valaki ezt hogy kéne fogni? Mert max ujjbeggyel lehet tartani, de ha jól látom ahol fognám ott épp gomb van :)).
  • scooterbr
    #5
    ütős diságn!
  • Manoi
    #4
    Szerintem is elég pofás lett a kicsike!
    Viszont nem kéne... Elveszteném!
  • echo
    #3
    Nekem is tetsz
  • noss
    #2
    na ez nekem tetszik! bár én alapból rühellem a beépített "kamerát"
  • Hedgehunter #1
    Mar halottnak kellene lennie a samsung telefonoknak erre meg uj telefonokkal orvendeztetnek minket majdnem hetente..:) nem rossz otlet csak uj dizajnert a cegnek..:)