674
  • Gabe18
    #73
    Igy van.
  • Szeszmester
    #72
    Feltételezem a .dvd file-t javítja, ugye? MEgcsináltam kézzel :)
  • Szeszmester
    #71
    Srácok, lenne egy kérdés, vki pls válaszoljon! :D

    Gears Of War (c) Epic Games *PAL* *FIX*

    Ez mi? Mi van benne? E nélkül is megy rendesen a PÁLos cucc? (Nem tudom leszedni, pls segítsetek!)
  • dinomano
    #70
    komolyan nez ki nagyon; durva hogy in-game graf., és igy nez ki..Ez a jövö...nemsemmi... :-P ..és indulo game X-box360-ra; kivancsi vagyok az X360 ill. PS3 kimenő-game-jei milyenek lesznek, ezen next-gen konzolok vége fele...
  • deep
    #69
    Egyébként anatómiai körökben is érdeklődnek a szoftver iránt, ugyanis kitűnő belsőségszimulátort is tisztelhetünk benne. Minden egyes bél külön mozog, nem textúra...
  • Kandurex
    #68
    hm :)
  • deep
    #67
    Bár ezek a képek sem adnak vissza sokat, mert mozgásban százezerszer ütősebb ugye.
  • deep
    #66
    Ilyen a grafikája, csak jobb:D Eszméletlen mit tud ez az Unreal Engine 3. Már majdnem render szintű a cucc...
    Vannak itt screenshotok erről a pályáról, én szar képeket tudok csinálni a tévéről.




  • Kandurex
    #65
    Amúgy a grafikája ilyen, mint ezen a traileren, vagy csak vakítás az egész?
  • Kandurex
    #64
    képeket nem tudsz berakni arról a vonatos pályáról?
  • deep
    #63
    I doubt it...
  • Kandurex
    #62
    Pedig a monitortól minsőgében nincs jobb TV...
  • Gabe18
    #61
    Kijött a PAL is,már ha valkit érdekel,de gondolom aki akarta már rég beszerezte a NTSC-t... (kivéve engem,mert engem a sors ver ezzel a játékal,na de ez a magán nyomorom...)

    Gears.of.War.PAL.XBOX360-DNL
  • deep
    #60
    A frémrét tökéletes, én is alig akartam elhinni. Töltési idők is minimálisak, ha egyáltalán vannak:) Ebből adódik, hogy játék közben tölt be mindent és néha a textúrák az orrod előtt válnak részletessé:) De ezt ki lehet bírni... Jaigen, monitoron is megnéztem és egyáltalán nem jön át a lényeg, a grafika:) Szóval igencsak elkél a hdtv.
  • Ioles
    #59
    Deep meg mások is, de jó nektek hogy van egy jó nagy TV-tek is hozzá...
    Amúgy a frame-rate és a stabilitás az milyen?
  • deep
    #58
    Najó. Úristen. Olyan résznél tartok, hogy beszartam.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egy robogó vonatra ugrottak fel hőseink, és ott osztják az áldást. De az elsuhanó táj és az egész pálya olyan mint egy kibaszott akciómozi.

    Azt vettem észre, hogy tátott szájjal nyomkodom a joyt:D
  • Senkkik
    #57
    ugaz lehet énis.. de nemcsak ez miatt...
  • pirosBoci
    #56
    ezért már megéri x360 t venni én is ezt fogom tenni
  • pirosBoci
    #55
    ejjamindenitnemcsunya
  • Senkkik
    #54
    thx
  • deep
    #53
    Gary Jules - Mad World
  • Senkkik
    #52
    a játék is nagyon jónak tűnik csakhát illik ez a zene.. Nem tudja valaki hogy milyen eggyüttes játsza?? :D
  • deep
    #51
    Jah, bár annak semmi köze a játékhoz, de valóban:D
  • Senkkik
    #50
    a trailer zenéje nagyon ottvan!
  • deep
    #49
    Ok, én kussolok:D Bár sok mondanivalóm lenne, elég legyen akkor annyi, hogy alul van értékelve:)
  • Martin576
    #48
    Srácok, tegyétek meg, hogy 17-ig, a magyarországi premierig nem lövitek le a game poénjait. Gondoljatok azokra, akik hosszú hónapok óta várnak arra, hogy megvehessék ezt a különleges játékot.
  • deep
    #47
    Nah kijött. Elég szarul pontozták:D
  • GregSB
    #46
    Ne keressétek a videókat, úgy látszik a Microsoft vagy Epic leszedette őket. Elvileg pár napon belül újra fent lesznek...
  • GregSB
    #45
    Link

    Felkerül ide az utóbbi 2 napban 12 multiplayer bemutató videó, (a gameplay résznél található az összes egyben). Nagyon fincsi lesz ez!
  • deep
    #44
    Naná hogy van neki.
  • GregSB
    #43
    Lesz multiplayer része a játéknak?
  • pirosBoci
    #42
    Published by: Microsoft
    Developed by: Epic Games
    Genre: Third-Person Shooter
    Number of Players: 1-8
    Release Date:
    US: November 7, 2006
    Europe: November 17, 2006

    ESRB Content Descriptors: Blood and Gore, Intense Violence, Strong Language

    Features: 16:9 Support, 480p Support, 720p Support, Dolby Digital 5.1, Xbox Live, Memory Unit, Custom Soundtrack, Downloadable Content
  • deep
    #41
    Atyaúristen ez a TRAILER széthorzsol mindent vamzeg...
    Pár kép kedvcsinálóul:














  • Sakuu
    #40
    Nem csak X re jön ki de lehet hogy még pcre is
  • Snake11
    #39
    Hali! Tudomásom szerint a játék csak XBOX360-ra jelenik meg!
  • Inquisitor
    #38
    Mindíg is UE3 motoros volt, nem?
  • gery36
    #37
    Na azt megnézem kijön-e PS2-re
  • Laky
    #36
    uhh, de brutálisan néz ki, lesz PS2-re? :DDDD
    http://hardwired.hu/#news_14729
  • Sakuu
    #35
    Teljes mértékbe egyet értek sőt még olvastam is hogy nem dobják ki mert tul nagy lenne a gépigénye de attól független láttam a novemberi pc guru cimlapján ... hát lol nem olvastam nem tom mi van vele ... valami olyasmi hogy a motort át vitték unreal 3.0 ra... ?????
  • Sir Quno Jedi
    #34
    Majd mint a Halo PC verziója, mire jött senkit sem érdekelt, elavult és túlhypeolt lett...

    Amúgy nem is kell ez PC-re, ez itt konzolos tápig ! [első figyelmeztetés :DDD]