674
  • gyuri12
    #113
    én fektetve fogom:D
  • KILLER2
    #112
    A memóriakártya nem tudom, 10 mega körül van, a HDD meg 20 GB. Ha akarsz letölteni demót, rátenni zenét, vagy mentésden kívül akármit rátenni, akkor már jól jön egy HDD. Én a helyedben mindenképpen Premiumot vennék, de te tudod. Akkor vegyél egy Core-t egy memóriakártyát, meg a játékot azt nyomathatod, amíg tönkre nem megy a gép.
    Amúgy a Core nem nagyon éri meg, mivel ugye 75.000 és abban benne van a gép meg a vezetékes joy, ami talán 10.000.
    A Premium meg 100.000, amiben benne van a gép, egy HDD ami kb 23.000, a vezeték nélküli joy, ami 12.000, egy headset, ami 7.000 és egy patch kábel, ami 1.000 Ft :D
    Szóval:
    Core pack Premium felszereltséggel:
    -75.000 a Core
    -7.000 a headset
    -23.000 a HDD
    -1.000 a Patch kábel
    Összesen: 106.000, ami 6.000el több mint a Premium és még hozzá kell tenni, hogy 2.000el drágább a vezeték nélküli joy és még a krómozott DVD lejátszó, amit itt hazánkban nem láttam még. Szerintem nem éri meg. De mint már mondtam, te tudod. Ja és még a játék 16.000-17.000ért.
    Egy jótanács: ha meglesz a gép és állítva használod (fektetve használd), vigyázz, mert ha megdől akkor baszhatod a lemezt, mert csinál rá egy gyönyörű nevéhez méltó 360 fokos karcolást. Én sajnos így jártam, de szerencsére egy ezresért megcsinálták. Történetesen ez a Saints Row-al történt.
  • gyuri12
    #111
    akár hiszed akár nem,én most folymatosan utánanéztem...
    és ha megveszem a Core packot,aztán a memóriakártyát,meg a játékot,és már játszhatok is amíg csak tönkre nem teszem? vagy kell vennem vinyót is?
  • Szeszmester
    #110
    Vedd a fáradságot és nézz utána!

    Egyébként 10 ropi, a merevlemez meg 20 fölött.
    Ergó:
    85 memkarival vagy 100 minden jóval.
  • gyuri12
    #109
    de nekem nem kell vezeték nélküli joy(szeretem ha felbuknak benne)
    és mennyibe kerül egy memória kártya?:D a lehető legolcsóbban akarom összehozni:)
  • Szeszmester
    #108
    Nem érdemes Coret venni.

    A premiumban vezeték nélküli joy van (királyság), egy 20 gigás vinyó és 1 hónap live előfizu.
    A coreban semmi nincs, amire adatot tudsz menteni, tehát egy memóriakártya mindenképp kell. De ha a netről is akarsz frissítéseket tölteni a játékokhoz, akkor már kell a vinyó.
  • gyuri12
    #107
    ezt felfogtam!
    amúgy elmegy ez a Core pack 1-en? és csak megveszem a 360-at,aztán a gammát,és mehet is?
  • KILLER2
    #106
    Ha elég a Core pack (1 vezetékes joy + a 360) akkor azt vedd. Az asszem mindenhol 75.000. Ha premiumot akarsz (1 vezeték nélküli joy + 1 db 20 GB HDD + króm DVD olvasó), akkor ezt megint csak szinte mindegy, hogy hol veszed, mivel mostanában már 100 körül van mindenhol. Ott vedd ahol akarod, csak ne fizess többet 100nál. A játék meg 16-17 ezer. Gyakorlatilak mindegy, hol veszed, ilyen árnál az a 2-3 ezer nem sokat számít.
  • gyuri12
    #105
    na ebből semmitsem fogtam fel:) (főleg azért mert most reggel van)
    akkor valaki érthetően mondja el nekem,hogy hol vegyem meg a legolcsóbban az Xbox360-at. előre is köszi!
  • KILLER2
    #104
    116.780 Ft Konzolstudioban.
    99990 Ft a gép, 16990 Ft a játék.
    115.999 Ft cheapboynál.
    99999 Ft a gép, 16000 a játék.

    De Core packban a gépet 75.000 ért is lehet venni. Így jóbal olcsóbb.
    :D
  • Szeszmester
    #103
    :D
  • Gabe18
    #102
    107.500
    100 a gép,6 a hack,és 1500-ért megiratod valahol.
  • Szeszmester
    #101
    117.
    100 a gép, 6 a hackelés, 10 az író és 1 a lemez.
  • gyuri12
    #100
    akkor kb másfél év múlva (talán) meg is lesz XD
  • KILLER2
    #99
    Kb 120ból jönne ki. 100 az XBOX 360 és 18 körül van a játék.
  • gyuri12
    #98
    na most emiatt a játék miatt,nincs kedvem semmivel se játszani:(

    amúgy mennyibe kerül eza gém? és egy xbox?
  • sector512
    #97
    Szerintem nagyon király játék, már másodszor tolom végig. Mondjuk rakhattak volna bele drámaibb helyzeteket meg kicsit mozgalmasabb történetet, de mindent összevetve nálam 10-ből 9,5-ös legalább :)
  • gyuri12
    #96
    ok...:D
  • deep
    #95
    Add el mindened és vedd meg.
  • gyuri12
    #94
    most olvastam végig az összes hsz-t,és tényleg ennyire jó? mert elkezdtem nézni a videókat és nekem rohadtul tetszettek! kár hogy már elkölköttem minden pénzem:( pedig akkor gyűjteném egy Xboxra,aztán pedig megvenném ezt a gémet:) nagyon király lennede talán 3 év múlva lesz rá elég pénzem XD (de ha leárazzák akkor csak 2 év)
  • KILLER2
    #93
    Basszus qrvajó ez a játék. Nekem ma lett meg. Most ott tartok amikor először lesz este és jönnek a denevérek vagy mik.
  • Szeszmester
    #92
    Végignyomtam mediumon, 25 nyakláncot találtam csak meg :S
    Viszont levágtam, h ahol van egy nagy piros GoW jel, ott kell keresgélni, a láncok a közelükben vannak. Asszem :)

    Maga a játék eszméletlen, hardon is nekikezdek, aztán majd mehet neten multiban :) Jó ez a single, csak kevés fajta ellenfél van. Néhány öltetes, üdítő pálya/jelenet is előfordul, de az utolsó előtti fejezet kicsit uncsi volt (az uccsó viszont telitalálat!). Meg amikor beragad az ajtó és a droid nyitja ki... Először poén volt, de negyedszerre már unalmas (számoltam).

    A történet elég gyengus, egy darab választ nem kapunk. In media res, vélhetőleg a Földön küzünk az idegenekkel, ennyi.
    A végén az idegen túlélő gondolata mi akart lenni? Talán ezt akarták magyarázni a készítők, h a történet itt lényegtelen? Szerintem nem sikerült túl ütősre, mind1.

    A special edition fémdobozban van, azt talán majd meg is veszem, ha be tudom szerezni. Majd szilveszter után, ha lesz rá keret :)

    A grafika meg nagyon tuti, szerintem eddig nem is volt ilyen.
  • Gabe18
    #91
    Multiba az az alap.Ha lelősz valakit az nem hal meg (hacsak nem robbanás ami széttépi),csak összeseik,akkor még vagy löni kell,vagy odamenni aztán taposni-fürészelni...
  • Szeszmester
    #90
    Most volt először olyan, h az ellenfelet lelőttem és térden állva haldoklott. Az emberem meg úgy fejberúgta... :) Tisztára, mint a Duke 3D-ben!! :)
  • Szeszmester
    #89
    Qrva jó ez a vonatos pálya, nagyon izgi :)
  • Szeszmester
    #88
    Passz, még nincs live elérésem.
  • Gabe18
    #87
    Én asszem 10-et találtam elsőre.

    Én meg a multi részét nem nagyon értem.A három játékmód közül van az Assasination,amiben mindkét oldalon van egy ember akit ha lelönek akkor egyből bukta az a csapat.Vagy legalábbis ezt vettem ki.
    De a Warzone meg a 3.,nem is tudom mi a neve között,nem látom a különbséget.Sima Team Deathmatch-nek tünik mindkettö.Annyi különbságel hogy mintha a Warzone-ban a "legyengült" ellenfelet könnyebb kilöni.
    Valaki tud valami pontosabbat?
  • Szeszmester
    #86
    Hát, ez tényleg nem volt nehéz.

    Ti összegyűjtöttétek a dögcédulákat? Én most menekültem el az APCvel és 22 van. Van vmi leírás hozzá?
  • Szeszmester
    #85
    Zsír :)
    Akkor próbálkozom, thx!
  • deep
    #84
    Csak fuss oda, mindent szarj le:D
  • Gabe18
    #83
    Márpedig csak a rohanás marad.Nekem is egyszer szétverte,na mondom a rosseb fog itt várni...
    Igaz én alap szintem vittem végig először,nehezebben már biztos bajos lesz odaérni az ellenfelek között.
    Vigasztaljon a tudat hogy nem kell egész a kocsiig futni,mert animáció jön...
  • Szeszmester
    #82
    Wazz, én elakadtam :S

    Amikor el kéne érni az APCt, mert jön egy bazi nagy szörny és szétveri. Vmi ötlet? Az elején a 2 rakétás csávót kilövöm a robbanós íjjal, ekkor elkezd visszaszámolni. Ha lövöldözök, lejár az idő, ha rohanok, mindig kilőnek :S
  • xboxtuti
    #81
    Láttatok már ennyi progit egy helyen? http://xbox360mod.uw.hu/
  • sector512
    #80
    Ja nagyon üt a game szerintem is. Már másodszor tolom végig :)
  • dinomano
    #79
    valaki a jatekmenetet a Kill.Switch-éhez hasonlitotta..Ha olyan, akkor tuti-jó; azt a game-et nagyon komaltam... :-)
  • Szeszmester
    #78
    Eszméletlen jó ez a játék!!!
    Rég játszottam ilyennel, pedig nem ma kezdtem :)
    Végre, erre volt szükségem! Hentelés ezerrel, ami nem agyatlan lövöldözésnek tűnik, de a felszín mögött mégis az!! :) A hangok nagyon eltaláltak, hangulatos, a grafika mindent odaver, egyben van az egész. Sajnos neten még nem próbálam, de hamarosan veszek egy éves gold előfizetést. :)
  • dinomano
    #77
    ...Én még PS2-ön tolom, de ott is meg lehet nezni egy 2001-es game-et(jo, ne az ICO-t, az mááá' akkor qrvaszép volt); meg meg lehet nezni 1 BLACK-et pl... Ugyhogy lesz még álleesés X360-nál is szerintem...
  • Gabe18
    #76
    Hát induló játéknak a megjelenés körüli dolgokat szokták nevezni tudtommal.
    De ezen nem veszünk össze,legyen ez induló game,és majd legyenek még 2x-3x jobbak ennél,annál jobb lesz nekünk!
  • dinomano
    #75
    jah, akkor bocsi...mivel a gép egy éves, ez en fogalmaim szerint még indulo game... Gondolom a 36 is, mint minden mas konzol kibir(game megjelenesileg)6-7évet; szoval én még indulonak nevezném.../de ez egyeni megiteles kérdése.../
  • Gabe18
    #74
    Hát azt nem mondanám hogy induló game,mert a 360 már lassan 1 éves.
    Inkább a CoD3-al együtt az első olyan játék ami igazán megmutatja a gép lehetőségeit.Már ami a grafikai részt illeti.