674
  • Gabe18
    #153
    Gondolom a neved helyén lévő "Killer + GoW halálfejes" logo.Amugy tényleg jól néz ki.
  • Andrásss
    #152
    Sziasztok! Az lenne a kérdésem, mivel valószínüleg XBOX 360-at kérek Karácsonyra, éerdemes-e ezt a játékot eredetiben megszerezni? Mert sok jót hallottam róla:D
  • KILLER2
    #151
    Mi király?
  • gyuri12
    #150
    jah akkor félre értettem:)
    amúgy király a nved(sign vagy mi a neve)
  • KILLER2
    #149
    Nem nyomom le őket. Bár még az elején tarok.
    #148: Nem, ezt a Dead Risingre mondta.
  • gyuri12
    #148
    te biztos erről a játékról beszélsz?:D
  • KaTy
    #147
    játszd végig a játékot ne nyomd el az átvezetőket és megtudod miért lettek zombik az emberek.
  • anatol
    #146
    Köszönöm a segítséget.
  • SonicBoom
    #145
    RAAM-ot egyszerűen csak lőni kell, nincs trükk. Illetve annyi, hogy amikor a denevér-szerű állatok körbe veszik, sérthetetlen (még gránát ellen is), ha kijössz fedezékből rádereszti őket, ilyenkor sérthető.

    A "denevérek" csak egyenes vonalban repülnek, ezt jó tudni.

    Távol kell maradni, ha közeljön, futás a kocsi túlvégére.

    A fejét kell lőni ha lehet, attól jobban döglik.

    Trükk: az átvezető után egyből futás jobb oldalon a második "kockáig", ott nekifeszülni, épp mielőtt RAAM átjön az egyik kocsiról a másikra, próbálni kell, hogy a madarait elengedje, nem sokkal a kocka túloldalán kell legyen, itt vakon gránátot dobni jobbra a vonat sarkán a falra, így azok lepattanva pont a kocka túloldalán állnak meg RAAM alatt. Négy gránát alatta robban, ezt még nehezebb fokozaton sem köszöni meg.
  • anatol
    #144
    Üdv mindenkinek, elakadtam a játékban és kéne egykis segítség. A legvégén vagyok a vonaton, elviekben a főgonosz van már csak hátra. Hogyan lehet kinyírni? A gém annyit ít KILL RAAM.
    Előre is köszi a segítséget.
  • gyuri12
    #143
    szép meg jó cikk:) és végre megtudtam szinte mindent amit akartam a játékkal kapcsolatban.de szeretnék már ezzel játszani!:D
    amúgy neten,csak akkor lehet játszani,ha előfizetünk rá?
  • Gabe18
    #142
    Na akinek kell még kicsit bövebb háttértörténet az ebben a cikkben talál.Meg alatta a hozzászólásokban egy kis pontositást.
  • gyuri12
    #141
    aza zene nekem is tetszik:D
    amúgy mivan a reklámjában? én még nem láttam... gondolom mint minden gémnél,estefele reklámozzás.
  • KILLER2
    #140
    A zene címe az mint a videóé.
    Gary Jules: Mad World
  • deep
    #139
    14-et azért mutat, mert a többit elkülöníti a rendszer-nek mentésekhez, meg kitudja mihez. Zenét csak a PC-n keresztül tudod lejátszani vele, egyelőre elég bonyolult, szerintem hagyd:)
    Milyen játékot akarsz rá telepíteni?:D Lemezről futnak a játékok...
  • kill3r21
    #138
    azért 14 Gb mert a többit a játékok használják amit beraksz a gépbe! játéktelepités anyi hgoy letöltöd a demokat liverol! mp3 hogy lehet rá másolni azt én is szeretném tudni
  • Kenarf
    #137
    2 napja van meg a konzol (premium pack). Nos vettem hozza egy GOW-ot meg Halo2. Ami problemam van HDD-nek csak14GB mutat nem tom miert. Nem latom sehol hogyan tudnam masolni ra zeneket, vagy peldaul hogyan lehet telepiteni ra a jatekot? Valaszotokat megkoszonnem:)
  • Kenarf
    #136
    Senki sem latta a jatek introjat az elejen?
  • Gabe18
    #135
    Hát az nem tudom melyik de mostanában ezzel a zenével nyomták a legutolsó trailert rengeteget neten is mindenfelé: Gary Jules:Mad World
  • koki44
    #134
    Ma láttam a viasaton a reklámját a gamenak, meg tudná valaki mondani nekem mi a szám címe, ami alatta megy?
  • Szeszmester
    #133
    A locust egyébként sáskát jelent.
  • KILLER2
    #132
    Köszi. Most már legalább tudom, hogy nem a Földön játszódik.
  • gyuri12
    #131
    ok kössz:D
  • Gabe18
    #130
    Gamestar:

    "Sera bolygóján járunk, amely valamikor még egy virágzó civilizáció volt, ahol a vidám városkákban kávéházakban ücsörögtek az emberek, virágzó parkokban sétálgattak kéz a kézben az ifjú párocskák ám ennek mindörökre vége. Nem tudta senki, hogy a város alatti csatornákban „locust” nevű borzalmas lények élnek, akik egyre csak ásnak, ásnak és ásnak, hogy aztán egy nap előtörjenek…
    Iszonyatos pusztítást végeztek: majdnem minden civilt lemészároltak és a Coalition of Ordered Governments sem tudott semmit tenni, hogy megóvja őket. Az egyik legtehetségesebb, legtökösebb és legvakmerőbb COG katonatiszt, Marcus Fenix szembeszáll felettesei parancsával és megpróbálja apját megmenteni, aki a háborús zónában maradt, ám letartóztatják, és börtönbe csukják.
    14 év telt el az első támadások óta, amikor az idegen lények közelednek Marcus börtönéhez, és már majdnem őt is lemészárolják, amikor egy régi barát kinyitja a börtön ajtaját, a kezedbe nyom egy puskát és közli veled, hogy ismét a COG katonája vagy. Mert hát a te lennél Marcus Fenix. :)
    "

    Nincs túlbonyolitva,lőni kell az a lényeg...
  • gyuri12
    #129
    hát azért jöttek,hogy elpusztítsák az emberiséget:D
  • KILLER2
    #128
    Én is hiányolom a történetet. Gyakorlatilag (legalábbis számomra) teljesen ismeretlen, ismeretlen, hogy kik azok akiket tömegesen hentelsz és miért milyen céllal jöttek ide honnan. Pont mint a Dead Risingben, abban sem tudni, hogy mitől lettek mzombik a emberek.
  • gyuri12
    #127
    :D
  • deep
    #126
    Nincs bővebb:D
  • gyuri12
    #125
    kicsit bővebbet vártam:D amúgy ennyit én is tudtam:D de inkább csak 1,5 év múlva mondjátok meg:)
  • deep
    #124
    Nyakatekert a sztori... Jönnek a csúnya gonosz szörnyek,neked meg ki kell őket csinálni.
  • gyuri12
    #123
    kössz.

    és az utolsó(tényleg): valaki letudja írni a gém történetét? mert én csak hülyeségeket találtam róla:)
  • KILLER2
    #122
    Nekem van XBOXom (nemtudom, hogy sima XBOXra vagy 360ra gondolsz, mindkettő van). MSNem az adatlapomon.
    TV: Bármilyen jó hozzá, bár a legjobban egy 500.000 Ftos HDTVel jársz, de én pl a monitoromon ( 19" XEROX LCD) használom és ott is elég szép. Egy monitoros kábel 8000 Ft, az uténgyártott 5.000.
  • gyuri12
    #121
    jah és az utolsó: valaki akinek van Xboxja,és tudna segíteni,az adja már meg az msn címét:)
  • gyuri12
    #120
    jah és az utolsó: valaki akinek van Xboxja,és tudna segíteni,az adja már meg az msn címét:)
  • gyuri12
    #119
    amúgy bármilyen tv jó hozzá? nekünk egy 2 éves Panasonic tévénk van
  • gyuri12
    #118
    igen tudom,de én inkább maradok annál amit én választottam...
  • Szeszmester
    #117
    Annyit hozzátennék, hogy vannak letölthető bónuszok, amik tök jók. Pl TDUhoz ingyen letölthetsz 4 féle autót plusszba, darabja 25 mega.

    A másik, amire jó a vinyó: a gép lefoglal belőle 6 gigát swappelésre, így sokkal kevesebbet fog tölteni.
  • gyuri12
    #116
    nekem az elég:D
  • KILLER2
    #115
    Nem DVD író, hanem csak olvasó. Annyi az egész, hogy olyan a DVD olvasó eleje, mintha krómozott lenne. A Corenak sima fehér.
    Egy memóriakártya 64 megás. Szeritnem az elég lesz.
    Akkor neked elég egy Core meg egy memóriakártya és persze a játék.
  • gyuri12
    #114
    amúgy ha nem akarok rá zenéket,meg demókat rárakni,csak a mentéseket,akkor elég a memóriakártya? meg muszály aza krómozott DVD író?