11
  • Runo
    #11
    ha nem hagyom el, még mindig samsung sgh-r210 van... mivel elhagytam, samsung sgh-c100... tökkkéletes amire vettem...
  • Anteris
    #10
    3310 ; )
  • 12346
    #9
    én is 8310-el rohangálok. meg ha lesz fölös pár ezrem, akkor meg kéne csináltatni a 8850-et. fényképezős teló meg száksz. az a pixelhalmaz fénykép?:S
  • vax
    #8
    Hát vannak akik ezt csinálják, de nem Indiába hanem Vietnamba, É-Koreába stb. viszik ki.
  • látogató
    #7
    Egyetértek veletek. Kell a francnak kamera a mobilra! Az jutott eszembe, hogy mennyit lehetne keresni azzal, ha valaki összegyűjtené a régi telókat amiket itthon már úgy dobnak az ember után és mondjuk kivinné eladni Indiába!
  • Atipapa
    #6
    Azert nem, mert nekik a fiatalok jelentik az állandó és fő piacot, gondolj csak bele, mennyit számít kinek milyen divatos telója van...van olyan aki 2-3 havonta cserélgeti az újdonságok miatt, nekik ezért éri meg, és ezért van fényképező meg szines kijelző, meg a fene tudja mg micsoda az új telókban. Egyébként én ezeket nem tartom sokra. A telefon telefonálni van, a fényképezőgép meg fényképezni...
  • The Garrett
    #5
    hmm ilyen olcsó, strapabíró telefonokbol szállíthatnának hozzánk is párat: P Ha kell beöltözök afrikai bennszülöttnek érte! :)
  • ReTeK
    #4
    így van,de miért nincsennek ilyen készülékek és miért nem gondolnak az idősebbekre sem a gyártók nem világos számomra (dupla fényképezős telefonok pfff mi a fenének)
  • sokadikgab
    #3
    akkor vegyetek Nokia 6310-et vagy 6310i-t,
    18 ill. 17 napos keszenleti ido!

    Nekem is sokkal tobbet er ez, mint akarmilyen fényképezőgép es/vagy szines kijelző, stb...
  • Manoi
    #2
    Milyen igaz...
  • BiroAndras
    #1
    Nekem is inkább kéne 2 hetes üzemidő, mint fényképezőgép meg szines kijelző.