147
  • Kokesz02
    #147
    http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=190235163
  • Crusnik
    #146
    Tudna nekem mondani Érd környékén vagy budán boksz edző termet?
  • banok
    #145
    Horti Gábor?
  • zolo
    #144
    Tegnap éjjel néztem Mönchenglabach-Fc Jena (Bundesliga 2, épp lapozgattam a csatornákat) meccset a csatornán, de csakis a kommentátor miatt.
    Ez valami borzalom:DD Szegény ember szófosást kapott, és kb 10 éves gyerek szintjén értékelte a dolgokat, fetrengtem a röhögéstől :DDD
    Bbbbeeeeng, booom, Oliver a szegényházból, és még sorolhatnám :DD

    Aztmondta jövőhéten újra ő lesz a Bundesliga 2 meccsen, hát én csak miatta megfogom nézni =DDDD

    Honnan szabadult ez az ürge, és hogy hívják? =)
  • jAsOn VoOrHeEs
    #143
    Csak errefelé nincs jelenleg hang ezen a nyomorult SportKlubon? Azt hiszem, hogy tegnap este sem volt már. Na nem mintha a mai Real meccshez annyira hiányozna világi petike kommentálása. Viszont nem szeretek úgy meccset nézni, hogy még a szurkolók hangját se hallani, csak síri csend van. :S
  • banok
    #142
    Török László - Magyar Rádiónál volt tavalyig amikor leépítés miatt kirúgták.
  • ForzaInter
    #141
    aki most közvetíti sevilla-betis meccset... vmi uj komeentátor... szánalmas, 5 percenként kinyög 2 szót... természetesen sportklubos komentátorhoz illően nem tudja még játékosok nevét se kimondani, hozza a színvonalat
  • wba
    #140
    Szerintem Horti Gáborra gondoltok, íme egy kis hanganyag róla: link
  • SomebodyEra
    #139
    Aki most közvetíti a meccset a Sportklubbon...nem tudja valaki a nevét?
    Egyszerűen borzalmas...és akkor enyhén fejeztem ki magam
    Nem lehet írni valahova, hogy cseréljék le, mert élvezhetetlenné teszi az egészet? Nem tudom, hogy poénosnak érzi e magát, de szánalmas
  • almuska111
    #138
    http://eurosport.com/football/world-cup1/2006/wcteamcentury.shtml
    szavazzatok a magyarokra!
  • hunbasser
    #137
    van egy kommentátor a sportklubbon,hát ahogy közvetít...csak a nevét nem tudom.h hívják?ya,és ha esetleg van róla vmi hanganyag...
  • banok
    #136
    szerintem se. Talán nem is baj... Mert ha ráállnának az amerikai meg a technikai sportokra akkor lenne jövőjük...
  • szanics
    #135
    Nem így lesz...
  • banok
    #134
    hát igen ezzel szinte mindenki jól jár... és még inkább terjed a majd a nemzetközi foci Mo.-n...

    de majd kiváncsi leszek, hogy nyáron milyen jogokat szerez meg a Sportklub mert ha e-téren leég mint tavaly az NBA esetében akkor ősszel már no signal...
  • szanics
    #133
    Igen, minden UPC-kábelre felkerül a SportKlub, a legfelső csomagba.
    Ezzel együtt pedig a Sport2 lejjebb kerül eggyel a középsőbe, tehát több helyen lesz fogható.
  • banok
    #132
    igen. Ezért (is) lett a SportKlub
  • csum666
    #131
    1 krédés a vb meccseit mindet leadja élőbe a két csatorna????????

    szal ami 1 időbe lesz azt is??

    mer az m1 faxán megoldotta anno m1 és m2n eccerre ment
  • banok
    #130
    UPC Kábel-TV
  • throne
    #129
    nemvok vmi hozzáértő, ez a kábelen mit takar? XD
  • banok
    #128
    a végtelenségig... :D
  • csum666
    #127
    az nagyon remek:D és meddig? vb végéig vagy akármeddig...
  • banok
    #126
    június 1-jétől már kábelen is lesz!!!!
  • csum666
    #125
    Hát remélem a konverterekre is hamarosan felkerül:D mer akkor lázadás lesz az tuti:D:D
  • banok
    #124
    A UPC Directre felkerült a SportKlub!!!!!!!!!!!
  • throne
    #123
    köcce, monnyuk ahogy így néztem a hozzászólásokat, rájöttem, hogy nem a legjobb sport csatorna... :/
    Azt sztem meg megoldják vhogy, hogy ne csak a Sportklub-on legyen(Ami nemtom hány százezer embernek nem elérhető) a 2006-os VB...
  • banok
    #122
    akkor esélyed nincs, hogy SportKlubod legyen. Lehet, hogy VB előtt beteszik de eddig semmi jel nem utal rá és már csak 1 hónap van. Az ilyesmit általában már hetekkel előre bejelentik (lásd Vital TV vagy Echo Tv) Ráadásul kell a hely az új közszolgálati adónak is (Autonómia Tv)
  • throne
    #121
    UPC...
  • banok
    #120
    attól függ melyik kábelszolgáltatónál vagy.
  • throne
    #119
    a sportklub-ot meik csomagban tom elérni?
  • banok
    #118
    én úgy tudom, hogy 8 meccset ad élőben a SportKlub. Ez csak olyan meccsek leszenek amikor 2 meccs lesz egy időben... A RTL sem tud adni 2 meccset egy időben.... ;)
  • csum666
    #117
    hát ezér az is vicces eddig minden meccset tudtam élőbe nézni hála m1 m2 szal most is megoldhatnák...
  • szanics
    #116
    A helyzet a következő vb-ügyben: a SportKlubon élőben összesen 16 mérkőzés lesz. Ebből 8 olyan, amikor az rtl szintén ad párhuzamosan élő mérkőzést (csoportmeccsek alatt), és összesen 8 olyan, amikor élőben csak a SportKlubon megy találkozó.
    Úgyhogy nem olyan vészes a helyzet, az RTL is beszart a közfelháborodástól.
  • csum666
    #115
    hát igen a léderer kommentátlására senki se kiváncsi és szégyen is.. de szeritem vbig még lesznek változások és a nagyobb komentátrok fognak kommentálni... de nem tom madj ráéreün kakkro izgulni nem reménykedem hanem a felháborodásba gondoltam bele ami lenne ha a vbt nem látná a magyar nép
  • Laffite
    #114
    a híres sportklub már tavaly őszre meghirdette a paradicsomi állapotokat, aztán itt van március vége és még mindíg csak szedett-vedett műsorok vannak rajta és az ország legnagyobb részéhez még most sem sikerült eljuttatni az adást... ezek után csodállak, hogy Te még hiszel az ilyesmiben... persze látjuk majd, valamelyik külföldin, angol, francia vagy német kommentárral, ami talán még jobb is lesz mint a fullos Léderer gyerek és a nagyon okos szakkommentátoraik...
  • csum666
    #113
    A TV közvetítés jellemzi a magyar foci állapotát szánalmas hogy már a VB-t se tudják élőbe adni.... de még a Vb odébb van sztem látjuk az összes meccset élőbe
  • Laffite
    #112
    nem úgy van ez... majd a reklámszakemberek odafönnt eldöntik, hogy Téged melyik meccs érdekel és azt majd láthatod, aztán ha azt mondják, hogy pl egy (hasamraütök) Ausztrália-Elefántcsontpart meccs nem mozgat meg megfelelő mennyiségű PR értéket, akkor nézheted helyette a Barátok köztet, a senki által nem fogható fantomcsatornán meg leadják a meccset...
  • banok
    #111
    hy, akinek van Sportklubja és a gépén nézi a tv-t az légyszi rakjon már fel néhány pillanatképet a csatornáról, mindegy mi megy éppen rajta.
    köszi.
  • banok
    #110
    szerintem majd csak akkor ad élőben meccset a SportKlub ha két meccs egyidőben lesz.
  • csum666
    #109
    Akkor nagy közfelháborodás lesz ha a fél Mo nem tudja a Vb-t nézni!

    A retek klub nem meri megtenni sztem!
  • banok
    #108
    azért az NCAA-re kiváncsi lennék.