88
Amerikai pite 4.: A zenetáborban
  • Laky
    #8
  • Laky
    #7
    hm
    úgy volt, hogy nem lesz több rész...
    nem hiszem, hogy megnézem, mivel nincsenek benne a "régi arcok" :\
  • Bandee1987
    #6
    a 3. rész még mindenképp kellett, hogy vmennyire kerek legyen az egész.
    A 4. részt még nem láttam, csak utána tudom megmondani, hogy jó -e vagy még ezt érdemes volt leforgatni.
    Mindenesetre nekem még egy olyan ötletem lenne, hogy lehetne egy ötödik részt csinálni, American Baby címmel, amikor Michellenek gyereke lenne, ez sok poént magában hordoz sztem.
  • Gladiator
    #5
    szerintem az első bőven elég lett volna, még a 2. is elment és akkor kult film lehetett volna. így viszont lejáratják a nevet. szinte 100%, hogy ez egy ilyen 20. bőr típusú film. a 3. rész a 19. bőr típusú.
  • Bandee1987
    #4
    Megnézzük
  • Sland
    #2
    Amerikai DVD Borító

  • Sland
    #1


    Tartalom:
    Minden idők egyik legőrültebb vígjáték-sorozatának, az Amerikai pite újabb vicces szeletében Stifler öccsét, Mattet egy rosszhírű nyári zenetáborba száműzik, ahol rengeteg balhét csinál, rejtett kamerák, no meg dögös ifivezetők bevonásával. Ezután viszont belezúg az egyik tábori lányba, Elyse-be és még a testvérén, Bránermájszteren is túltesz. Jim apja (Eugene Levy) nevelőként tér vissza, és megpróbálja visszazökkenteni Stifler kisöccsét a rendes kerékvágásba.
    Az Amerikai pite sorozat folytatása tele van végtelenül mulatságos jelenetekkel, fergeteges poénokkal, de a szívmelengető részek sem hiányoznak belőle.

    http://www.countingdown.com/movies/3531339