88
Amerikai pite 4.: A zenetáborban
  • KissHTc
    #88
    Sziasztok valaki nem tud kuldeni meg hivot a tvn.hu-ra? az e-mail cimem [email protected]
  • Dexantreal
    #87
    Engem az egész OST érdekelne, amúgy nemtom.
  • Hunter of Deer
    #86
    Valaki nemtudja milyen zene(eloado/cim) megy annal a resznel amikor dr robot meg a didinator akcioznak?
  • PrisonMan
    #85
    Ezen a részen szétröhögtem magam
    Meztelenül kinragad a folyosón, vibrátor a seggben, stb, stb
  • wesker24
    #84
    én is megnéztem a filmet de nekem abszolut nem tetszett !!!!

    az első három rész jó volt de ez pfffffffffffhhhhhhhh !!!!!
  • Nuno88
    #83
    jó film most láttam először... nekem tetszett
  • Seten
    #82

    Elnézést, hogy itt kérem de a harmadik részhez nincs valakinek magyar felirata?
    (a feliratok.hu nem működik)

  • bauer15
    #81
    www.isohunt.com
    nézd meg itt a zenét
  • armand
    #80
    szia tina
  • Hunter of Deer
    #79
    Nemtudja valaki honnan lehetne leszedni a film soundtrackjeit???
  • sümi32
    #78
    Üdv! nincs + vkinek az a dal amikor párbajoznak és a közönséggel együt énekelnek egy dalt amivel végül nyer?Sümi
  • Bandew
    #77
    Ez a film hihetetlenül sz@r!!!
    A legrosszabb filmeket is képes vagyok végignézni, de ez olyan fokú kínzás volt, hogy feladtam. A 3. rész sem tetszett már, az első kettő volt az alap, ott kellett volna befejezni. De még a 3. rész is maga a tökéletesség ehhez a rakás #&@$#&$-hoz képest! Nem tudom felfogni, hogy mi az ami megnevetteti az embereket ebben a filmben. A naturalista viccekhez kell érteni, hogy működjön (pl South Park), különben megmarad az óvodás pisi-kaki szinten, ami ezzel a filmmel is történt. Annyira elszomorít, hogy pénzt adnak ki egy ilyen filmre. Jobb kezekbe is kerülhetett volna...
  • mochee
    #76
    Azaz, bocsi, ez itt a végén kicsit buzisan hangzott, de Stifler a legnagyobb arc!
  • mochee
    #75
    Módosítanék előző véleményemen. Megnéztem megint az Amerikai pite első 3 részét, és azokhoz képest ez igen gyenge. Nekem a harmadik is baromira bejött, bár tény, hogy az első kettő azért a legjobb.

    BRÁNERMÁJSZTER MINDÖRÖKKÉ!
  • knightbali
    #74
    Nekem tetszett az első 2 rész,a 3. már nem nagyon.Ez a negyedik már tényleg nem kellett volna.Szerintem itt már tuti a pénzre mentek.Ez a rész má nem is érdekel.Az első kettő jó volt,az uccsó kettő meg már nem kellett volna.
    Szerintem.
  • knightbali
    #73
    pl a dc
  • Danesz1458
    #72
    TUd valaki egy címet ahonan lelehet tölteni????
  • Sland
    #71
    az lehet
  • ozsi
    #70
    nekem bejön a csaj ...
  • ozsi
    #69
    húúú, bocsi .... :))) :SSSS
  • ozsi
    #68
  • ozsi
    #67
  • ozsi
    #66
    :))) :DDD


  • ozsi
    #65
    nagyon nagy film !!!!

  • rágógumi
    #64
    hát szerintem lehetett volna yobbis..
  • mochee
    #63
    Hali!
    Szerintem nem volt rossz a film, bár az első háromhoz nem ér fel. Egyébként nekem a második a kedvencem.
    Én is sokkal rosszabbra számítottam, sosem ülök neki jó kedvvel egy moziban játszott film videotékás folytatásának, de ezen elvoltam.
  • mateus33
    #62
    Megnéztem a filmet,sokkal rosszabbra számítottam,de végül tetszett.
  • eNiX
    #61
    Nekem nagyon teccett ez a rész is. Kicsit furcsa volt h nem a régiek vannak benne, de azért jó volt. Főleg a csajok teccettek annyira. AZ Elyse(20) az nagyon teccett (hát jó lenne vele egy s más :D) és persze a többi is. Nézzétek meg ti is!!
  • RaZoK
    #60
    a serminátor benne van :))
  • barcikadh
    #59
    Szasztok! Valaki nem tudja megmondani mi a neve annak aszámnak amivel a film kezdődik???
  • Tyson
    #58
    Sziasztok

    Valaki nem vágja esetleg, h mi a neve annak a zenének amikor Stiffler kisöcsi letörli a winyoról a felvett videóit ? Ez már a zenetábor után van, áhh kiba jó zene, nagyon kéne :D

    köszi thx..
  • Spike001
    #57
    Azt a zenét mikor Matt skót dudán adja az ívet meg lehet valahonnan szerezni, vagy letölteni. Vagy csak egy kis részlet az egész és ennyi
  • Sland
    #56
    Ez a fejezet Stifler kisöccsének, Mattnek a zenetáborbeli csetlés-botlását mutatja be. Azt már az Universal pénzeszsákai is sejtették, hogy kirobbanó sikerre nem számíthatnak a mozipénztáraknál, inkább csak és kizárólag DVD-n jelentetik meg a produktumot világszerte, így Magyarországon is december elején. Az első három rész forgatókönyvírója sajnos nem működött közre a produkcióban és bizony a stáblistán több, eddig ismeretlen név is szerepel, mi több a régi szereplők közül gyakorlatilag mindnyájan visszamondták a közreműködést, így nélkülöznünk kell Jim-et, Finch-t, és az idióta Steve Stifler-t is, ám helyette sok, eddig ismeretlen arc bemutatkozásának lehetünk tanúi. A régiek közül mindösszesen két színészt láthatunk viszont, Jim faterját, a zseniális Eugene Levy-t és „Sherminatort”, azaz Chris Owen-t.



    Matt Stifler a bátyja mellett csak másodhegedűs a családban, hiába akar beszállni Steve Bránermájszter Production néven futó vállalkozásába, ami mellesleg ágyéktájat ingerlő erotikus filmeket gyárt, az rá se hederít. Matt elhatározza, hogy mindenáron megmutatja fivérének, hogy ő igenis tud legalább olyan jó filmeket csinálni és igyekezetét látva beveszi a családi vállalkozásba. Még az sem szegi kedvét, amikor haverjaival elkövetett sorozatos baklövési következtében a nyári zenetáborba száműzik művelődni. Eszébe jutnak a suliban futó pletykák, miszerint a zenebuzi lányok meglehetősen nimfománnak számítanak és ez ideális táptalaj lehet a kukkolós videói felfuttatásához. Persze nem megy minden úgy elsőre, ahogy eltervezte, rájön, hogy csak akkor férkőzhet az iskola zenekarjának hölgytagjainak kegyeibe, ha ő is csatlakozik a muzsikaimádók körébe. A többiek érthetően nem nézik jó szemmel Matt hirtelen jött személyiségváltozását gyanakodni kezdenek, de mivel a fiú addig is nem tesz keresztbe nekik, ráhagyják. Arra maga a kis Stifler se számit, hogy egyhamar belehabarodik a dögös karmester lányba, Elyse-be, így a leányzóhoz hasonlóan az ő szívügyévé is válik elnyerni a iskolák között zajló verseny fődíját, a zenekupát.



    A filmek ezalatt forognak tovább – akár a női zuhanyzóban elhelyezett webkamerára gondolunk, vagy arra az önjáró robotra, amellyel könnyűszerrel bepillantást nyerhetünk a leányzók szoknyája alá - köszönhetően Matt beavatott technikai zseni szobatársának hathatós segítségével. Matt kicsapongó személyiségét nem sikerül sokáig kordában tartania, ha esetleg néha rossz fát tesz a tűzre, mondjuk ha a nemi szerve egészen véletlenül beszorul egy fúvós hangszerbe, ilyenkor jön jól a megértő újdonsült nevelő, Jim apukája. Nyilvánvaló tény, hogy Matt rossz csillagzat alatt született, egyhamar kitudódik a zenetábori látogatásának valódi célja, melynek következtében még az friss barátságok és szerelmek is szertefoszlanak, és hiába a Stifer lökött mivolta, azért mégis bujkál benne némi önmarcangolás tetteiért, így végül elhatározza, csakazértis segít megnyerni csapatának a kupát. A terv képlete roppant egyszerű: megpróbál hashajtót csempészni az ellenfél csapatának ivólevébe, csakhogy egy véletlen folytán az felcserélődik saját iskolájának üdítőével, így a káosz beteljesül: nemhogy a kupát nem sikerül megnyerni, de ezáltal Elyse ösztöndíja is elúszott, de persze mindig van még megoldás…



    Az első három rész forgatókönyvírójának, Adam Herznek a nélkülözésével is sikerült egy könnyed, lökött kikapcsolódást nyújtani, melyből – a korábbi epizódokhoz hasonlóan – nem hiányoznak a gusztustalanabb jelenetek sem. Pl. amikor Matt saját spermáját csempészi az ellenfél karmesterének fényvédő naptejes tubusába, garantáltan mi is öklendezni fogunk, vagy ha ettől nem, attól mindenképp, hogy látjuk amint a kis Stifler benyakalja a trombitákban összegyűlt idegen nyálat energia ital helyett – bár ahogy jobban belegondolok, lehet, hogy több tápanyagot nyert vele, mint attól a szintetikus löttyöktől (én kérek elnézést :P)! Az ehhez hasonló mókásabb jelenetek miatt vágták meg a filmet nyolc perccel, szerencsére mi Magyarországon a vágatlan verzióban gyönyörködhetünk majd. A fiatalok színészi teljesítményéről még messzemenő következtetéseket felesleges lenne levonni, lévén sokuknak ez az első filmje, pl. Matt-et alakító Tad Hilgenbrinck-ről perpillanat nem is találtam semmi érdemlegeset a pályafutására rákeresve, viszont a bájos Elyse-t megszemélyesítő Arielle Kebbel karrierje már nem ennél a szerepnél indult növekedésnek, tucatnyi TV szereplésen kívül jópár nagyobb mozifilmben is láthattuk a 20 éves leányzó angyali pofikáját.



    A Band Camp 10 milliós előállítási költségére rácáfolva bizakodhat a tékák pénztáránál a kedvező eladási mutatókban, annak ellenére, hogy kétségtelenül ez széria leggyengébb epizódja. Nem is tudható be ez a régi szereplők hiányának, elvégre ki kíváncsi egy tinifilmben harmincas éveit megközelítő kamufiatalokra? Na jó, egy-egy mellékszerep elejéig azért jó lett volna őket viszontlátni, annak ellenére, hogy nem róluk szól a film. A „pitefilmek” hangulatos (?) velejárója a zúzó punkzenék aláfestés gyanánt, most sincs ez másképpen, bár én személy szerint más műfajban utazom, ám a film elején felcsendülő nóta engem is kellően ráhangolt a vidám témára. Maradandó alkotásra nem is számíthattuk A zenetáborban esetében sem, mindazonáltal barátnővel összebújva nem is találhatunk kellemesebb szórakozást egy vasárnap délután. A DVD-t egészen pontosan a Mikulás fogja hozni a magyar gyerekeknek, azaz december 6-án érkezik. A film nekem bejövős, bár a ráadott szám nem feltétlen ezt tükrözi: 6.5/10. Ja és még egy dolog, a film hivatalos honlapján te is megalkothatod saját erotikus kisfilmedet, az enyémet megtalálhatod itt.

    Műfaj: színes, amerikai vígjáték
    Származás: USA
    Játékidő: 87 perc
    Szereplők: Tad Hilgenbrinck (Matt Stifler), Eugene Levy (Mr. Levenstein), Arielle Kebbel (Elyse), Jason Earles (Ernie Kaplowitz), Tara Killian (Patty)
    Rendező: Steve Rash
    Forgatókönyv: Brad Riddell
    Operatőr: Victor J. Kemper
    Vágó: Danny Saphire
    Zene: Robert Folk
    Hazai DVD-premier: 2005. december 6.
    Extrák. Bakiparádé, kimaradt jelenetek, Kisfilm – a zenetábor huncut naplója, Kisfilm – a zenetábor piszkos titkai, Kisfilm – titkos robotkamerás felvétel, Videoklip – Baby Got Back
    Hivatalos site: http://www.bandiesgonewild.com
  • LiPTON
    #55
    nekem nem nagyon jött be..
    de a Sherminator jól nyomta:D
  • Sland
    #54
    ma néztem meg 3 szorra és még mindig kibaszott jó...
  • nagykispeter
    #53
    Regelve már Nekem is lejött
    Köszi
  • Bandee1987
    #52
    No, megnéztem a filmet...hát nem a legjobb, egyszer azért nézhető. A csaj mondjuk tetszik benne :P

    Amúgy a film közben kiderült, hogy Michelle terhes, no ebből lehetne egy filmet összehozni, de csakis az eredeti szereplőkkel
  • nagykispeter
    #51
    Akkor lehet azért nem engedi hogy elinduljon a letőltés!
  • Sland
    #50
    igen
  • nagykispeter
    #49
    Te regeltél és úgy szedted le?