178
The Chronicles Of Narnia
  • Seth
    #58
    :D mindenki elakad it?? Nem kell sehova futkozni,nem kell a kiscsajt követni, egyszerűen a ládákat ahol szétvered, ott kell elbújni. Már nem emlékszem , a csávó az asztal alá, a csaj meg a ládába asszem. Amikor megjelenik az illető ikonja akkor kell megnyomni a megfelelő gombot és bebújik a helyére
  • Magiszter
    #57
    Hello. Elakadtam annál a résznél mikor a morcos dadus elöl kell menekülni és van rá 15 másodperc. Közben a kiscsaj (a legkissebb) is bujkál össze-vissza. Már vagy 20x próbáltam különböző helyekre menekülni de mindig elkapott. Hogy lehetne ezt megúszni? Tudja valaki a választ?
  • Lyan Kyj
    #56
    Hmm..kösz az infót! Akkor asszem nekiülök mégegyszer, haverommal co-opban:)
  • ThugEdge
    #55
    illetve bocsi elírtam a HELYSZÍNEK UGYANAZOK VOLTAK!!
  • ThugEdge
    #54
    igazából nem érdemes szarozni vele,nekem 3 bónus pályát engedett a százalékom alapján a helyszínek nem voltak ugyanazok a feladatok pedig ölj meg időre 10 farkast,ölj meg 10 farkast 5 nyomingert,3 ogret stb
  • Lyan Kyj
    #53
    Rájött már vki, hogy lehet megnyitni a bonuszokat?
  • ThugEdge
    #52
    ja nem az alsó fiókban vannak bonus pályák így már rájöttem a 54 %om lényegére,szal néznem kell egy 100% mentést,hogy mindegyik bonus pályát kinyissam:)
  • ThugEdge
    #51
    na jó végig vittem,de nem értek vmit az ucsó pálya előtt a save 54% volt,aztán pálya,vége,credits
    kb minden pálya kiidegelt,de hál istennek mindig rá lehetett jönni mit kell csinálni és véleményem szerint egy jó gém volt
  • ThugEdge
    #50
    komolyan ez a gém tök jó hangulatos,de sztem nehéz és állandóan el leeht benne akadni,de még most is aszondom jó stuff
    ha vki megcsinálta már a white witch pályát elmondaná,hogy kell kinyírni a réveteg lotyót?sok mindent próbáltam má
  • ThugEdge
    #49
    má megin kurvára elakadtam,ha esetleg vki túl van rajta:
    szal kijutottam a két csajszival a táborból,ahol ki kell lopakodni és most utamat állja egy bárdos ogre és nemtk elmenni tőle a nyomik csak jönnek folyamatosan de ha elfutok mellette egyből visszavág a checkpointra
  • ThugEdge
    #48
    nem csodálom
  • Seth
    #47
    kösz, ezt már csak holnap vállalom be :D
  • ThugEdge
    #46
    az van,hogy a nagyobbik punival odmész azt kinyilazod a farkasokat,ahol lóg a láncon a hód,aztán majd mutatja a videjó,hogy az egyik kijárat után átakarnak dönteni egy sziklát az óriások vagy mik,azokat is nyilazod,de mindeközben elrabolja a rágó hódot egy ilyan nyomi az ugye azt jelenti,hogy közben nem halad a kijárat átrágása,akkor ki kell szabadítani,el kell verni a nyomit,na ezek közt kell rohangálni, addig mig nem lesz kész az átrágás
    ennyi kb
    na ez is elég nehéz rész
    megint csak azt tom mondani 7+mi??faszom
  • IgH
    #45
    és az elején arra a pár másodperces cuccra mi a megoldás? hova kell elbújni? előre is kösz
  • Seth
    #44
    #27-re tudsz megoldást????
  • ThugEdge
    #43
    ott vok hogy a két kis pin@val kéne követni az oroszlánt,és a kombózással szét tudom csapni az útban lévő kis taligát de akkor az a lótestű őr észrevesz,próbáltam varázyolni a nagyobbal de semmi
  • cenci
    #42
    a második küldetés elmentését elküdhetné/felrakhatná valaki,mert nem igazán van kedvem megvakulni mire végigcsinálom.
    amugy már megvannak mind a 4-en,átmentek az égö padlonal is.
    most elöl fal a másik oldalon meg egy vonaltol nem mennek sehova,akármelyikkel probálom...
  • Seth
    #41
    ugye mondtam...:D
  • ThugEdge
    #40
    a kurva ogre csata:))
    ha ez 7+ akkor és középsős ovis vagyok
    de ettől függetlenül jó kis gamma
  • cenci
    #39
    köszi király vagy!!
    eddig nem is játszottam vele.durom vissza a gépre!
    lehet ehhez meg majd lesz valami patch/hacsak nem direkt ilyen/
    THX-XXXXXX!!
  • davos80
    #38
    Nem,a második küldetésnél már okés!
  • cenci
    #37
    és végig ilyen/ill. késöbb is/?
    mármint homály-kép mindig?
  • davos80
    #36
    Sikerült rájönnöm...
  • davos80
    #35
    Nekem ugyanezt csinálja és nekem is atim van...
  • davos80
    #34
    Az első pályán hol a faszban van a negyedik gyerek?
    Ugye az a feladat,hogy találjuk meg,az egyik kiscsaj megvan,de még van 1...
  • davos80
    #33
    Vazzer én most jöttem rá,hogy mi is ez a gém.Az oroszlán,a boszorkány,meg a különös ruhásszekrény...
    Kegyetlen nagy mesekönyv volt kiskoromban,baszottul jó,a játék milyen?
  • grebber
    #32
    Na ez jól hangzik :D
  • Seth
    #31
    vmi kényszerzubbonyt is szerezz be mellé, meg egy ismerőst aki majd rádadja..:D
    engem kiidegelt egykét rész
  • grebber
    #30
    Akkor sorry nem okoskodok látatlanban majd leszedem a gamet hamarosan.
  • Seth
    #29
    nem, nincs fogságban az a vidra, csak meghúzott egy láncot, hogy a farkasok elől elzárja az utat, de azok áttörik lassacskán
  • grebber
    #28
    Én nem játszok a gameel de ahogy leirod elképzelem hogy le kell szedni valahogy a másik vidrát és akkor kirágják ketten az utat.
  • Seth
    #27
    akkor esetleg segíthetne vki, hogy annál a résznél mit kell csinálni, amikor farkasok akarnak betörni, közben egyik vidra a továbbvezető utat rágja, a másik meg egy láncon lóg. El nem tudom képzelni mi a szöszt kéne tennem.
  • Lyan Kyj
    #26
    Én kellemeset csalódtam a játékban! Nagyon ötletes, ahogy a képességekel kombinálni lehet, co-op módban pedig nagyon élvezetes! Kíváncsi vok ezek után a filmre is!
  • cenci
    #25
    most akkor másnak nem ködös a kép??
    /20.hozzászolás!/
  • Kipe
    #24
    Ezer köszönet!
  • Seth
    #23
    Jajj utána jön a harc az ogre-val. Hát rohadt idegesítő mitnemondjak. Ha mégegy ilyen csata lesz én befejeztem...
  • Seth
    #22
    alul vannak jégkristályok, azok miatt van elakadva a lapátkerék. Szét kell törni. A kisebbik srác meg a kislány fogjon össze
  • Kipe
    #21
    Hi!
    Meg tudná vki mondani, h mikor a hegyekben odaérek vmi lapátkerékhez, ott mi a fenét kell csinálni?
  • cenci
    #20
    hello!
    nekem nemtom miért:kékes szürkés homály/akárhogy állitom a felbontást-monitort/
    az egész kép.
    lehet vele igy is játszani,csak olyan mintha qrva nagy füstben lenne minden.
    másnak is ilyen?:ati radeon 9250
  • IgH
    #19
    Lehet,de akkoris,ritka kibaszás. Jelölné vmi egy kurva térképen,h hova is kéne menni netán vmi nyíl akármi..de ha ezek nem is,legalább ne 10másodpercen alul legyen az idő,h kitaláljam mit kéne tenni,aminek a fele az utamba lévő ládák szétütésére megy el.