178
The Chronicles Of Narnia
  • Domcsika
    #178
    A játék azt csinálja hogy bemegyek az alsó fiókba és amikor meg akarok nézni egy videót akkor elsötétül egy pillanatra a ép majd visszaugrik a fiókhóz mintha mi sem történt volna.Mi okozhatta ezt?
  • Zolcsi 84
    #177
    Helló!
    Látom sokan az ogénél akadtak el, valaki a hód házalatti részénél akadt el. Hát azok nekem simán mentek. És prefektre kihoztam mind a két pályát. Én egy sokkal egyszerübb résznél akattam el. És az agyam elszál már tőle.
    Én azután a hódházas után tartok. Ahol jönnek azok a madarak vagy mik és követ hajigálnak a jégre. Ott van az a három jégdarab amit egyszerüen nem tudok áttőrni. Hogy kell azokat áttőrni?
    Zolcsi
  • Zolcsi 84
    #176
    Helló!
    Nekem a Narnia játék első részéhez kéne segitség. Én eléggé maximalista egyén vagyok. Már rég végigvihettem volna az első részt, de én szeretem fullra kijátaszani a játékot. Mindent megtalálni benne és vannak pályák ahl elakadtam. Már 5x átvittem egy pályát, de azokat a bonusz chaptereket vagyis azokat a palyzsokat sok helyen nem találom. Tudna nekem küldeni egy végigjátszást ahol ezek le vannak írva?
    Ha valakinek van légyszi ide küldje: [email protected]
  • C7
    #175
    ááá, gyerekek ez egy iszonyat jó játék... két nap alatt kétszer vittem végig száz százalékra... állati játék... mama2: bár én nintendo wiin nyomtam, nekem is meggyűlt néha a bajom az olyan részekkel, mert én utáltam a B-t nyomogatni, inkább ráztam a kontrollert, és hát csuklóból nem érezte... próbáld meg iszonyatosan gyorsan nyomogatni, de úgy, hogy, az ujjad mindig érjen a billentyűhöz.
  • Picar77
    #174
    már kész van a film egy ideje :DD
    és baromi jó film ^.^
  • mama2
    #173
    Én is leszedtem, és szerintem nagyon jó játék. De olyan gondólkottató néhol, hogy hihetetlen. Most is elakadtam: Ott ahol Caspian herceg is becsatlakozik, és ilyen várban vagyunk,és az utolsó feladat az, hogy nyissak ki egy hidat.
    Ugye ezt csákjával kéne.
    Az addig meg is van. Nyomom ugye a A-D betűket, majd amikor kiad egy kéz jelet(akkor ugye az E gombot kell nyomogatni), hiába nyomom az E-t, mindig elereszti a kötelet, és nem ereszti le a hidat.
    Már fél órája ezzel küzdök. Már bőgök,komolyan. Mit kéne csinálni?
    Amúgy a bejátszások alapján, rohadt jó film lesz:).
  • C7
    #172
    Hú, már ki is jött? észre se vettem. Akkor letöltöm nintendo wii-re:D
  • ricsa008
    #171
    üdv
    nekem egy olyan problémám van a játékkal hogy még mielőtt a páyla bejön mindig kidob
    megpróbáltam már mindent 2 féle crack , format c: win újra de semmi váltazos mi lehet a gond? más is van így?
  • JackSparrow88
    #170
    Sztem meg egyáltalán nem kicsiknek csinálták. Inkább az olyan 12-13 éves korosztálynak kb. mer jócskán van benne logikai rész/feladat, amit egy kicsi aligha képes lenne megcsinálni. Jónéhány részt én sem tudtam azonnal megcsinálni, pedig én már "nagy" vagyok, mind1. Amúgy meg 8 helyett "csak" 7 gigát foglal el és valszeg azér mer van benne jópár, elég jó minőségű videó a filmből.
  • Teezeus
    #169
    Szia

    Sikerült megoldnod a problémát ezzel a játékkal a Narniával. mert nekem is ugyanazt a szart írja ki hogy problémája van valamivel. ha tudsz valamit jelezz légyszi

    köszi
  • CalebJoe
    #168
    Na kipróbáltam nem valami nagy durranás a kisebb korosztálynak van kitalálva mint a film, 8gigát meg nem tudom mi foglal ezen na mindegy.
    Így kellett volna kiadni az Ironman-t is nem azt a PS2-es portot.
    Csináltam pár képet




  • danikarate
    #167
    Feltettem a játékot, de amikor elindítom ezt írja ki: Összeférhetetlenség támadt egy emulátor szoftverrel...Ilyenkor mit kell csinálni?
  • JackSparrow88
    #166
    ja, legalábbis külföldi torrent oldalakon már fennt van a CloneDVD-Procyon verzió...
  • danikarate
    #165
    Megjelent az új játék! Valaki játszott már vele?
  • C7
    #164
    amúgy tényleg nem nehéz, ert öcsém most lesz 10, pár ügyességibe nagyon jó a gyerek, de az ilyekbe hát hogy is mondja,m ,és mégis sikerült neki.én is csakaz utolsó pályán őrjöngtem amikor kombózni kellett a pajzsokért...
  • C7
    #163
    nekem megvan a 4 cds verzió ki is jáccottam száz százalékra. írok hozzá végigjátszást, senki se keseredjen.
  • white witch
    #162
    Hali!
    Nekem is ugyanaz a problémám.
    Az a rákos boszorkány megakad a szikla mögött.
    De mi a fenéért?
    Szakipajti, neked eredeti vagy a 4 cd-s változat van meg?
  • szakipajti
    #161
    lol télleg 1 hete,mien pontos vok
  • szakipajti
    #160
    sekise jár ide +halt ez az oldal már 1 hete írtam kb és senki nem ír
  • szakipajti
    #159
    nemtud senkisesegíteni?
  • szakipajti
    #158
    ez jó értelmes volt
  • szakipajti
    #157
    csácsá én is elekatam a legvégén a fehér boszison tudna vki segíteni + öltem mind a nagy szörnyt és most nicncs ellenfél, a boszi + bemegy arra a hejre ahol nem lehet elérni semmivel se és nincs semmi óráig vártam és nem jött semmi a ki már kiakasztotta mongya már + léccíves h micsináljak köszönöm.
  • danikarate
    #156
    nem tom hogy jót mondok e mert a haverom mondta de ő úgy mondta hogy a hordót a boszorkány felé kell lökni.
  • heliosz007
    #155
    Hello !! vki segítsen !!!

    Elakadtam : az utolsó pályán vok (a
    fehér boszison) a gondom a következő: addig jó minden amíg
    azt a két óriást elintézem az égő hordókkal. Ekkor ugyebár a
    boszi 1 szikla mögé áll és ott nem lehet megütni. De ha a
    két óriást kinyírtam a boszi ugyan ott áll és nem történik
    semmi! (ellenség se jön) és nem tok semmit csinálni.

    Mit tegyek? Ti hogy nyírtátok ki?

    Előre is köszi !!!
  • Lyan Kyj
    #154
    Próbáld azt, hogy valamelyik fiúval elfutsz teljesen másik irányba,odakergeted az összeset, utána gyorsan átváltasz Susanra, odafutsz, kürt-kombó, ha kell Lucyval gyógyítasz, és kész...ja, és ajánlom a Wolfbane meg goblinbane vagy milyen kombót, itt igen hasznos!
  • Kiswarga
    #153
    Igen. Amikor a másik ütést nyomom akkor megszólal az a síp. Csak az a baj, hogy ahhoz is nehezen férek oda. Gondolom nem kell mondani miért.:D De köszi a tippet. majd próbálkozok.
  • Lyan Kyj
    #152
    De legkönnyebb akkor, ha haverral co-opban játszátok, azért úgy is izzasztó lesz a vége, de megéri
  • Lyan Kyj
    #151
    Susannal keresd meg azokat a kis köröket, és gyorsan csináld meg a kürt kombóit...akkor egy ideig elalszanak a kis dögök
  • Kiswarga
    #150
    Engem ez a nagy dög Ogre teljesen kikészít. Nem gondoltam volna, hogy így az eljén ennyire benehezítik. Mondjuk az ogre nem lenne nagy dolog. De jönnek azok a kis gollanszerű "emberkék". Amikor már odajutok, hogy Susan-nal lőhetném az Ogre-t, azok a kis dögök teljsen elözönlik a pályát és nem tudom lőni az Ogre-t. Van valami tippetek, hogy mit csináljak????
  • fdsag
    #149
    Sziasztok!Van már magyarosítás?Én sajnos nem találtam.Köszi!
  • wesker24
    #148
    én is kerestem már de nem tudom én is kiváncsi lennék hova rakja ????
  • loserman
    #147
    mwg tudod mondani ,hogy hova rakja a mentést?
  • wesker24
    #146
    És végre siiiiiiiiiiikerült !!!!!!!!!!! Megcsináltam !!!!!!!!
    Végigvittem a Narniát nem volt könnyű de azért sikerült !!!!
  • loserman
    #145
    felfel !
  • loserman
    #144
    még valaki?
  • loserman
    #143
    más ötlet?
  • loserman
    #142
    Up
  • loserman
    #141
    hova rakja a mentést ?
  • Yvius
    #140
    Az probléma,mert most én is ott tartottam,de egy időre abba kellett (kell) hagynom a játékot,ugyhogy csak eddig tudtam segíteni.Tehát ebben valaki mást kell kérned.
    Bocsi.
    Sok szerencsét és jó játékot!
  • wesker24
    #139
    kösz szépen a segitséget most akkor azt mondd meg nekem hogy a francba lehet elvinni a Battle of Beruna pályát egyszerűen nem tudom megcsinálni mert mindig letelik az idő mert az óriások elérik a kentaurokat az 5 disznó még megvolt de annál 3 nagy ogrénél cseszem el a legtöbb időt mire kinyirnám mind a hármat már letelik az idő volt hogy sikerült mind a hármat kinyirni és már csak egy minotaurusz kellett volna de megint letelt az idő.