2483
  • Prof William
    #18
    Lessz mozfilm folytatás? Na akkor talán lessz valami az atomháborús-géplázadásból....
  • Blasta
    #17
    A 34-esen
  • B0B0
    #16
    Nem a Terminátor rajongóknak szól elsősorban, hanem a gyökér-agyú amerikaiaknak, mert ők többen vannak, tehát több pénzt lehet keresni. Ez a lényege. Amit mi úgy szeretnénk látni (atomháború és utána gépek elleni harc) amiatt nem lesz benne a sorozatban, mert azt a mozifilm folytatásban mutatják majd be, sokkal-sokkal látványosabban, mint egy sorozat.
  • Calver
    #15

    elnézést.
  • Esrohnoil
    #14
    Nem lesz benne atomháború sztem, mivel jóval előtte játszódik.
    Viszont a filmekben volt rá utalás, főleg a 3.-ban h. vmi katonatiszttel élt együtt a nő egy darabig, mielőtt meghalt vérrákban.
  • Prof William
    #13
    Családi dráma és elébigyesztik hogy Terminátor? Hát ez valami hihetelenül tré.

    Az ötletem meg nem kerülne többe min mondjuk egy Battlestar Galactica rész. Szerintem. Főleg hogy az első részeket, kivéve az atomháborút bemutató 5 -percet, nagyon olcsón ki lehetne hozni...

    Komolyan nem jut egy rendezőnek se az eszébe, hogy a T-rajongók a gatyájukba élveznének, ha csinálnának egy, már a terminátorok korában játszódó filmet/sorozatot? Egy családi drámával szúrják ki a szemüket?

    Na ezért akarok rendező lenni....
  • B0B0
    #12
    Szerintem sajna arról fog szólni az egész, hogy miként neveli fel drámát drámával halmozva a csaj az kis öntörvényű kölköt. Pedig a te ötledetben lenne az egyetlen fantázia! Csak szerintem túl sok pénz kéne hozzá, hogy hétről hétre egy romba dőlt világot és mozgó terminátorokat lássunk. És amikor azt írják, hogy a sorozat költségvetése nem túl nagy, akkor sajna nagy az esély rá, hogy valami hihetetlenül színvolnaltalan film készül. :(((
  • Prof William
    #11
    Az én forgatókönybvötletem.

    Talán pár percet vagy az első részt főhőseink utolsó rendes napjára kéne rászánni. Felkelnek reggel, mindenféle tervel. Lány indul a fiújához, katona a bázisra. Férfi othon marad a kertvárosban mert beteg. (Ez lessz a mázlija)de nem tud betelefonálni mert valami baj van a vonalakkal.

    A katona, valami tiszt +a munkahelyén van bajban. Dél óta nem lehet elérni a rakétaállomásokat.

    Aztán egyszer csak bekövetkezik.

    Ezután a Lost stílusban (misztikum nélkül)

    Pár ember kiássa magát a romok alól, senki sem tudja mit tötrént, rémhírtek kapnak szárnyra. Akár több helyszinen és síkon is játszódhat a cselekmény.

    Tipikus van aki segítő szenté, van aki eszelős örülté lessz. Páran a vidék felé indulnak, mert csak a városokat égették hamuvá.. Esetleg összeraknak pár résszel kéőbb egy rádiót, ahol kiderül hogy mindenütt ez van....
    Szerelmek is születhetnek emberek között, akik sosem találkoztak volna, ha nem fordul fel a világ. (Hiába javíthatatlan romantikus vagyok.)

    Aztán nem az első hanem mondjuk az 5-7 (addig szigorúan a túlélésre menne a sorozat.) rész körül feltünnének az első "terminátorork". Persze valami full alapverziók. (Mi a franc ez? Mik ezek? Belefuntak a rgy katonába aki mondja hogy már össtecsapatk pár ilyennel valahol...)

    Aztán menne tovább lassan a történet.

    Valami lyen alapon nem lenne rossz...

    De családi dráma.... Ugye a háború még nem tört ki, terminátorok meg még nincsenek.... Akkor valami Hetedik Menyország, szerű szappanoperát lehetne kihozni belőlle....
  • Gladiator
    #10
    a világ egyik legborzalmasabb filje az a karib tenger kalózai. annyi hiba van benne, hogy hihetetlen.
  • Kandurex
    #9
    Na jó, de a T -be kell vér, meg durvulens halál, Disney meg ahhoz nem adja magát.

    Bár amint halljuk családi dráma felé fog húzni a sorozat

    #7: még csak most forgatják
  • Punker
    #8
    mi bajod vele? KArib-tenger is Disney utóbbi évek legjobb filmjei között van nekem :)
  • DJ RX7
    #7
    melyik csatornán?
  • Kandurex
    #6
    Jah, már csak a Disney logo hiányzik
  • SLICK
    #5
    hm... sztem is vmi jó story kell hozzá :c
  • Prof William
    #4
    Hát ez elég bénának hangzik....

    Talán ha az Ítélet Napjával kezdődne és bemutaná lassan az emberek magukhoztérését, és az emberi ellenállás kibontakozásást, akkor jó lenne, de családi sztorinak.... blehhh.....
  • Kanál
    #3
    Háááát, szerintem nem lesz túl hosszú életű sorozat
  • 0ppika
    #2
    Én is!
  • Kandurex
    #1
    Nahát, nahát, kíváncsian várom!