2483
  • vortel
    #98
    Én most néztem meg a pilot részt, nem lett rosz, én szerintem jó sorozatot lehetne ebből kihozni, hogy őszinte legyek sokkal szarabbat vártam, egyáltalán nem számitottam terminátorokra, de örülök neki hogy benne vannak, hisz erről szól az egész terminátor... Én pozitívan csalódtam, várom a folytatást, de azért a Slavation-t méginkább! A terminátor legyen veletek
  • Quantumleap
    #97
    Azt nem tudjátok, hogy melyik jelenetek lesznek újraforgatva a tantermi lövöldözésen kívül?
  • akyyy
    #96
    hanyadikától lesz?

    remélem ennke nem leszkampó mint a day breaknek XDD
  • zsozsizsá
    #95
    jó megvan csak mást kellet beírni xD lol
  • zsozsizsá
    #94
    Azt írták h a hosszupuskán van, pedig nincs:S
  • zsozsizsá
    #93
    És hol van a felirat?? nem nagyon találom...
  • Morpheus
    #92
    Sorozatban tesztelik az új Terminátort
  • Dexantreal
    #91
    Ja, vagy úgy.
  • Esrohnoil
    #90
    Persze, az első rész már egy ideje elérhető a netről. :P
  • Dexantreal
    #89
    Mé, má volt?
    Hol?
    lol
  • DannyL
    #88
    köszi :)
  • akyyy
    #87
    asszem január
  • DannyL
    #86
    Nekem tetszett. :) Mikor jön a többi rész, lehet tudni?
  • saw123
    #85
    elég köpedék lett az 1. rész ugyhogy nem kell sokat várni a többitől sem
  • Esrohnoil
    #84
    Nekem kicsit vígjáték-szerűnek tűnik, de hiányolom az igazi vicces elemeket belőle, amik az eredeti filmekben voltak.
  • DoctorJohnson
    #83
    Najó, de azt az időgépet egy olyan tudós építette, aki a jövőből jött. Ebben az esetben lényegtelen, hogy mikor készült, max a hozzáférhető anyagok kérdésesek, de arról meg nem tudunk semmi konkrétat, szal ez belefér.

    Amúgy a legnagyobb fájdalmam a pilot-tal kapcs. a női védelmező terminátor. Sem a színész nem tetszik, sem maga a tény, hogy nő. Nemsok értelme van.
    A másik meg: csak a végén hangzott el az örökérvényű ZENE, de nem az eredeti verzióban. És hiányoltam az elejéről a tadam-dam-dadam-ot :D
    De annyira nem csapott gyomron ez a pilot, hogy tűkön üljek márciusig.
  • Esrohnoil
    #82
    A csajnak meg kicsit Lokenes a feje, nem? :D
    Egyébként 2027-es modell? Akkor elég sokmindent tudnia kellene... Vajon milyen kütyük lettek belepakolva?
  • Esrohnoil
    #81
    Kicsit vicces lett és nonszensz az első rész.
    Elmennek a közeljövőbe Connorék egy 1960-as évek elején épített időgéppel? :)
    Kicsit lol már.
  • r4pt0r
    #80
    Én is gondoltam ilyenre. De ezt gyorsan el kell felejtenni, mert ha lesz benne ilyen akkor nem fogom már nézni ez nem a Star Trek (amit szeretek főleg Datat benne).
  • akyyy
    #79
    amugy most az egész sori 2007ben játszódik? mert az elég loál. fogadok lesz egy olyan rész, hogy a csaj robot igazi emberré válig. vagy majd az lesz a vágya, mint Datanak :DSA:D:SAD:AS
  • bigfoot
    #78
    jah vágom
    csak azért mondom hogy nem egyezik mert T3 ban nem 2011 ápr 19 kapcsolták be a skynet et asszem
  • akyyy
    #77
    pedg mondták hogy "most mindent elfelejtettél amire tanítottalak?" a terminátor meg közli hogy ő nem egyenlő azzal aki a 2-.be volt, csak hasonlóan néz ki.
  • bigfoot
    #76
    jóvan nyugi má báz
    szal nem emlékszem hogy a 3ban említették volna hogy a kettőben látták utoljára Arnit
  • akyyy
    #75
    3-ba mondták utoljára arnit csak a 2-es filmbe látták. szóval ha a sorozatban szerepelne akkor már nem lenne köze hozzá, igy meg van. olvas már bazze!
  • bigfoot
    #74
    hogy van köze a 3hoz?
  • akyyy
    #73
    a 3hoz is köze van ,egaláb is addig amig arni nem szerepelne benne.. én a heléybe egykét rész erejéig meglátogatnám:) esetleg saját szerepét, vagyis egy kormáynzót és conorék azt hinnék hogy egy terminátor:D
  • bigfoot
    #72
    sztem 1 próbát megér!
    én nézni fogom
  • Shep
    #71
    Hát akkor lehet kihagyom inkább, bár lehet adok neki egy esélyt.
  • bigfoot
    #70
    hát olyan mix,van benn minden
    szal utánna olvastam,kiderült hogy alternait szal nem tekinti a 3.részt,viszont a készülő 4.részel kapcsolatba hozható
  • Shep
    #69
    Amúgy milyen akciós, vagy csak ilyen lagymatag, sokat elmélkdős, szenvedős, teleregényes valami?
  • bigfoot
    #68
    nah megnéztem én is ,nekem bejött
    viszont picit furi,3at figyelembe veszi?csak mert nem emlékeztem hogy a 3.rész 2011ben játszódik mert a sorozat szerinte ekkor volt az Ítélet napja
  • Kandurex
    #67
    Őszíntén? Összecsapva, fals színészekkel feltöltve :/
  • saw123
    #66
    már tőttöm...na és milyen? remélem nem olyan mint a 3 mert akkor egyből megy a lomtárba.
  • bigfoot
    #65
    torrent van csak
  • saw123
    #64
    küldj már 1 linket honnan tőccsek légyszó
  • bigfoot
    #63
    ma vagy holnap megsasolom
  • petee
    #62
    van egy preair rész,amit a sorozat indulása előtt szoktak a sajtónak kiadni,így fölkerült a netre.Ez már a végleges első rész,amit akár Te is letölthetsz és ehhez van már magyar felirat.
  • saw123
    #61
    nem értem mihez van felirat ha még ki sem jött a sorozat?
  • petee
    #60
    van felirat a hosszúpuskán,ha valaki esetleg nem tud róla. szerintem eddig az első rész alapján
    aki szerette a terminátort,annak tetszeni fog:)
  • Kandurex
    #59
    Tényleg nem volt rossz az első rész,...tetszett a folyamatos pörgés...meglátjuk, én mondjuk nem érzem jó választásnak Sarah -t,..fajsúlyosabb karakter kellene, hasonlóan a terminátor baby -hez,...John, meg a másik T-800 -al nincs gond, illenek a szerepükhöz....na majd meglátjuk mi sül ki belőle.

    10 / 6.5 a kezdés