2483
  • Prof William
    #138
    Ez 100% igaz. Ha tudom hogy mondjuk 5 év múlva kitör egy totális nukeáris háború ami után gyilkos harci robok jönnek az emberiségre én akkor inkább a túlélésre tanítanám gyerekem és nem arra hogy mi Pí256 koszinusza. :)

    Az amcsikkal meg az a baj hogy nincs viszonyítási alapjuk. Nekünk európaiaknak 2 világháború és 2 gyilkos rendszer utánn már vannak fogalmaink arról mi az az igazi tragédia és szenvedés...

    Látszik hogy amcsiban a legkeményebb sokk a 911 -volt. Fogalmuk sincs hogy mi ez apróság milliárdok halálához auz azt követő káoszhoz éhínségekhez, kegyetlenségekhez és az ismert világrend összeomlásához képest...
  • Szolnokboy1
    #137
    Lena Heady a Heroesban???! Nagy tévedésben vagy.

    Egyébként nekem nem jön be ez a sorozat, de nagyon nem. Headyvel még nincs is különösebb baj, de Nyári Ragyogás mit össze szerencsétlenkedik, borzasztó. Amellett meg jó nagy ökörség az egész, ebbe az időutazós cuccba ne kössünk bele, mert az eleve instabil dolog, de engem ilyesmi pl nagyon zavar hogy: John-nak mi a hónaljmankós lófaszér kell iskolába járnia? hogy megalapozza a jövőjét vagy mi? hisz láttuk hogy ott sincs biztonságban. a 9/11-et behozni meg jó nagy baromság volt, annak tudatában, hogy pár év mulva egy egész világ összeomlik, nem két "árva" torony. még egy 3. részt megpróbálok aztán hurka.
  • rotator
    #136
    Fél órát bírtam belőle, szerintem iszonyat gyenge.
  • AntiHero
    #135
    Jáj elnézést:) Terminátor szóra kerestem rá:) Ezért nem találta ezt:D
  • wander01
    #134
    nyugii ne rohanj előre, és ne akarj meggondolatlanul dolgokat :DD
    ugyhogy közlöm inkább, jön a terminátor 4-5-6 mozifilm, a 4-et most áprilisban kezdik forgatni itt magyarországon, az etyeki minihálivuudban. ez a 3 uj film pedig már az itélet napja után, a háboru alatt játszodik. sztem is inkább mozifilmben legyen a háboru, több kess jut rá :) kiváncsian várjuk mit mutatnak 2009-ben :)
  • Bulykin
    #133
    A Heroesban játszott kb 2részt, onnan is elküldték és inkább lecserélték....
  • Kandurex
    #132
    Megnéztem a E2, de továbbra is tartom magam a véleményemhez, Sara Connor játszó színészt kirúgni, alkalmatlan, nincs semmi fajsúlyosság abban a nőbe, semmi erőt nem mutat. Egyébként maga story még kialakulhat, de már ott bebukta a dolog, hogy én sokkal jobban vártam volna egy alapvetően jövőben játszódó történetet,...2028. -ban a Skynet haláltáborai, utcai harcok, küzdelmek a központokért, gyárakért, különféle történetek,..., gondoljunk itt a számos ponyva terminátor könyvre, akad pár amiből hihetetlen jó forgatkönyvek születhetnének :(
  • wander01
    #131
    jo lecke lesz :) a sorozatoknál sose várj semmit. mert akkor tuti cslodás, pláne ha volt elötte nagy film belőle. ez alol kivétel a csillagkapu :) ha nem vársz tőle sokat, nem fogsz csalodni, max tetszeni fog :)) én manapság minden sorozatnak igy állok neki, mert ha nem tenném, nem lenne mit nézni szabadidőmben :))
  • bertino
    #130
    nekem az első rész se volt valami nagy szám, talán tul sokat vártam a sorozat első epizódjaitól.
    még várok egy kicsit, mi lesz belőle.
  • wander01
    #129
    azért remélem hagynak időt neki egy kis bizonyitásra...
  • Magoo
    #128
    Ami a második részre drasztikusan zuhant....tegyük hozzá
  • saw123
    #127
    kössz az infót :)
  • grebber
    #126
    Rekorddal debütált a Terminátor TV sorozat

    "Az első rész nézettsége vasárnap este máris rekordot döntött: az elmúlt három év legnézettebb sorozatpremierje az Államokban a Terminátoré. (A Foxnak pedig utoljára hét éve sikerült ennyi embert a képernyők elé ültetni egy sorozat első epizódjával.)"
  • akyyy
    #125
    The.Sarah.Connor.Chronicles.S01E01.PREAIR.DVDRip.XviD-CRX

    nem fake.
    ez volt a legelső, pilot rész, vágatlan, hgy ugy monjduk, de ez nem hivatalso volt, és ez már tavaly nyáron letötlhető volt:)
  • Seth
    #124
    amit legkorábban szedtél le az amolyan tesztverzió volt, ami most jött ki első rész az ami lement rendesen adásban. A tesztverzióhoz képest változtattak rajta 1-2 dolgon, nézd meg mindkettőt és meglátod
  • wander01
    #123
    mit feszülsz? töltsd le, nézd meg. a két utolsot.
  • grebber
    #122
    Én nem értem most mivan.
    Első részt ami remélem az első volt ezt:
    Terminator.The.Sarah.Connor.Chronicles.S01E01.HDTV.XviD-0TV
    január 6.-án szedtem le.

    Aztán 14.-én kerülte fel mindenhova a sorozatos oldalra is ami naprakész szintén egy Terminator.The.Sarah.Connor.Chronicles.S01E01.HDTV.XviD-0TV verzió meg van ugye a Terminator.The.Sarah.Connor.Chronicles.S01E02.Repack.HDTV.XviD-NoTV.

    Most akkor nem értem mi micsoda.
  • akyyy
    #121
    3 rész van jelenleg.

    erre felsorolsz kettőt ami egyforma -.- sztem ez a dvdscres akar lenni
  • grebber
    #120
    Miért??
  • akyyy
    #119
    ezt sztem elrontottad:D
  • grebber
    #118
    3 rész van jelenleg.

    Terminator.The.Sarah.Connor.Chronicles.S01E01.HDTV.XviD-0TV elvileg ez a beezető (pilot)

    Terminator.The.Sarah.Connor.Chronicles.S01E01.HDTV.XviD-0TV
    Terminator.The.Sarah.Connor.Chronicles.S01E02.Repack.HDTV.XviD-NoTV
  • bigfoot
    #117
    szal volt a régi első rész a pilot,és most kijött azt felcserélő új első rész?
  • wander01
    #116
    hálistennek nem vagyok feliratra szorulva. kopp-kopp... egyböl élvezem őket amint kijönnek
  • akyyy
    #115
    én még várok egy hetet, addigra talán lesznk jó magyar feliratok javitva meg miegymás... bár az első részét lehet megnézem, igaz már láttam:)
  • wander01
    #114
    nembaj, ha hozza a szinvonalat, jöhet naponta is :D tuti szakitanék rá időt :)
  • grebber
    #113
    Hirtelen indult azt van már 3 része :D
  • akyyy
    #112
    monjduk hogy eccere 2 részt adtak le egymás után (itthon is premierek esetén bevett szokás, lásd a hősöket pl)

    de amugy ugy tudom vasárnap volt az első hétfőn meg a második, és hétfőként fognak 1 részt leadni
  • wander01
    #111
    kint van a második rész is... gyorsak voltak. vagy most ez hogy van? hétvégén volt az elsö, tegnap meg már a második?
  • Quantumleap
    #110
    Az a katonakinézetű pasi nem más, mint O'Reilly az OZ-ból. Szerintem okos csere volt.
  • Seth
    #109
    Na most néztem meg ezt a korábban is elérhető pilot-ot, meg átpörgetve a rendes tv verziót. Egy két résszel megtoldották,ill megváltoztatták (pl az elején nem úgy óra közepéről ordítja ki john-t :D, vagy a pasiját is lecserélték egy tökösebb katonakinézetűre )
    Összességében nem volt olyan rossz, várom mit kanyarítanak belőle, és hogy hogy kavarodnak bele a sztoriba az időugrás miatt
  • wander01
    #108
    az első nem a hivatalos rész volt, amolyan vágoasztalrol való. ugyhogy én most szedem HD-ben :)
  • Quantumleap
    #107
    A preair már hónapok óta tölthető.
  • grebber
    #106
    Tehát akkor ami 6.-án már fennt volt és ez a mai akkor 2 különbözö rész?
    Mert minkettő ugy van fennt hogy S01E01.
  • wander01
    #105
    az volt az egyik legnagyobb oltás az egészben :) nagyon tetszett :))
  • Quantumleap
    #104
    Iskolai lövöldözés mégis megmaradt. Viszont vannak egyéb változtatások.
  • wander01
    #103
    nekem bejött. jofajta szorakoztato kis sori lesz, nem kell tul komolyan venni (uj knight rider detto ez lesz, arra is kiváncis vagyok :D), terminátor fanok (I iz) sztem vinni fogják. az hogy nem tud valaki elvonatkoztatni a mozifilmektől, sztem hozzáállás kérdése. film ugysem lesz mostanában, viszont a témát imádom :) kiváncsian várom a folytatást...
  • akyyy
    #102
    oh, rögtön a leadás után egy másoercel tegyék ki? ráadásul első rész már rég kint volt felesleges lett volna vele kapkoni.

    bár nem nagyon értek hozzá mert nem szoktam feliratosan nézni, de biztos igy van.

    meg mi van a veronica mars magyar releaseről, nemis tudom hol jár a viasat, de a csapat több hetes késésekkel dolgozik

    monjduk nekem nem számit, mert régebbieket nézek "szerencsére" :)
  • MrSpock
    #101
    Igen,mert hivatalosan ez volt az első rész,tehát most kezdődött a sorozat.
    A pilot rész amolyan nézőcsalogató,vagyis megnézték esetleg mennyire fog bejönni az embereknek.Tesztvetítés.
  • grebber
    #100
    Hm érdekes nagyon nagyon sok helyre még a külföldi sorozatokkal foglalkozo eztv-re is csak ma került fel
  • mesor
    #99
    Nekem nagyon nem tetszett az első rész.
    Nem sikerül figyelmen kívül hagyjam a mozifilmeket(1-3) ezért egy nevetséges zagyvaság az egész számomra.