2483
  • Kandurex
    #442
    zsír :)
  • Punker
    #441
    na a film meg van lehet várni a feliratot :)
  • Punker
    #440
    na mi ez a csend?
  • Punker
    #439
    remélem reggel megint elérhető lesz az új rész.
  • Bulykin
    #438
    akkor ott van amit írtam vagy itt keress
  • Punker
    #437
    hosszúpuska lehalt :(
  • Bulykin
    #436
    feliratok.hu vagy ha nemjó, akkor a google a barátod....lol
  • Quantumleap
    #435
    Höh?
  • Punker
    #434
    2. 3. részhez kéne nekem újra felirat.
  • Bulykin
    #433
    sztem a 4. és 5.rész már nem annyira élvezhető mint az első 3, de azért jóóó.....nem azt mondom h rossz, csak az első 3 rész sokkal izgalmasabb volt
  • spike0007
    #432
    Ma néztem meg az első 5 részt és nagyon tetszik! Nagyon jó! Mindhárom filmre építkezik mégha az évszámok nem is stimmelnek! De főleg a második részre! A terminátor csaj nagyon jól játssza a gépet!
  • Bulykin
    #431
    a fire az vicces:D
  • Seten
    #430

    Azért sztem egy robotkézből igen nehezen fognak egy ostyaáramkört összehozni.

  • DamageAdept
    #429
    Hy all. Tegnap kattantam rá a sorozatra, egyhelyben végignéztem az eddigi epizódokat. Viszont ma utolért a nyugalom annyira, hogy photoshopot ragadtam. Igazából baromira unatkoztam.Nem mondom, hogy viccesek, de akinek nem tetszik azt végképp eltöröljük
    Red-eye
    Bite
    Combination
    Fire
    Raise
  • Punker
    #428
    jó lesz ez, legyen már kedd :)
  • Panzermeyer
    #427
    Az 1x05 tetszett nekem eddig a legjobban. Az 1x06 promoja elég sokat ígérő, remélem tartani fogják a javuló tendenciát, mert az első részek tényleg elég gyengék voltak. De a terminatorok új látásával még mai napig nem tudtam kibékülni. A régi látásuk sokkal jobban bejött.
  • csabesz123
    #426
    Mondtam!!Lehet h a továbbiak egyre jobbak lesznek és ha így lesz akkor dobok 1 hátast!
  • Grove4
    #425
    Húúú bazz tényleg jól néz ki,végre egy jó kis ütős rész,az eddigiek olyan közepesek voltak.
  • csabesz123
    #424
    http://terminator-scc.blog.extra.hu/ Itt megtaláljátok a következő rész előzetesét!Szerintem még jobb lesz mint az eddigiek!!:)
  • haxoror
    #423
    2020-as sorozatot csak "komolytalan" szinten lehetne csinálni, a népnek nem tetszene hogy "reálisan" a robotok a jobbak.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kíváncsi vagyok hogy Mr.Nagybácsi túléli-e, zerintem igen :)
  • Hoz_Hun
    #422
    Szvsz nem lesz olyan Terminátor sorozta, ami 2020-ban játszana, mert arra azt mondják majd hogy TÚL DRÁGA (ld Alien Vs Predator "mozik" - így idéző jelben a mozi szót).
  • bertino
    #420
    elkélne ide egy takarító emiatt az idióta miatt
  • II Rocky II
    #414
    bazzeg mért kell 86 hszba leirni sok sületlenséget??meg egynémely hsz-od nem csak általánosítás volt.pá (erre ne is válaszolj)THX
  • II Rocky II
    #411
    pls hagyd abba,ha nem megy akkor ne gyere ide!!!
  • gabo91
    #405
    Szvsz. Szerda este 24:00
  • Quantumleap
    #404
    Amúgy legyen, én arra szavazok, hogy egy napig kelljen spoiler.
  • Quantumleap
    #403
    Stornó! Erre már nem tudok mit mondani. Fűzzétek meg Victorpictort, hogy fordítsa ezt is ő.
  • akyyy
    #402
    azért lenne jó a köv. részig, mert nem mindenki nézi angolul, hanem felirattal, és nem mindenki nézi azzal a legelső felirattal ami holmi webforditó progival lett készitve, hanem inkább vár valami igényes feliratra ami azért belekerül pár napba még kész lesz, (bár jelen esetbe kedden már volt jó felirat.

    de ha nem is a következő részig én minimum a szerdára szavazok.
  • II Rocky II
    #401
    ennek mi értelme volt hogy két hsz-ba is leird ugyanazt... amugy ezt már egyszer felhoztad és nem lett semmise..:D szavazást kéne kitenni.1,2,3,4,5,6,7 napig legyen spoilert.Mi lenne ha minden ember betenné ide aszavazatát és végül összesítenénk.Így kiderülne hogy a többség mit szeretne.
  • Quantumleap
    #400
    Szerintem a spoilert a felirat megjelenését követő nap éjfélig alkalmazzuk, mint a PB-topikban.
  • Quantumleap
    #399
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem a spoilert a felirat megjelenését követő nap éjfélig alkalmazzuk, mint a PB-topikban.
  • [NST]Cifu
    #395
    Eggyel elnéztem a számozást, a IX./X.-re gondoltam, maxima mea culpa.
  • akyyy
    #394
    trek 8 szar volt? nem mondod komolyan, az a legjobb film a trekkek közül:D
  • Kandurex
    #393
    igen, "reméljük" rájönnek a készítők, hogy eleget ügykezeltünk már a múltban, itt lenne az idő a gerilla harcos jövőnek (mint, ahogy a következő mozi film is lesz)
  • gabo91
    #392
    Még csk az első évadban vagyunk... még lehet belőle 2020 is...
  • [NST]Cifu
    #391
    Hogy mennyire jó vagy rossz a sorozat, azon lehet vitatkozni, de egy sorozat ritkán képes a filmes színvonalat tartani (lásd még Stargate), máskor meg a sorozat jobb, mint a belőle készült film (lásd Star Trek VIII./IX.). Szerintem a körülményekhez és a költségvetéshez képest tűrhető kis sorozat. Nyilván én is jobban örültem volna egy 2020-ban játszódó Skynet - John Connor párharcot feldolgozó nagy volumenű sorozatot, de ez van, ezt kell, vagy inkább lehet szeretni.

    Ami a Spoiler tagot illeti, ha már egyszer van egy ilyen, akkor nyugodtan lehet használni. Zavarónak nem zavaró, aki meg csak érdeklődés képpen néz be a topicba, annak meg nem kell aggódnia, hogy elrontják a meglepetést.
  • II Rocky II
    #390
    jaja..de azért egész héten..kicsit túlzás..:D de mind1 ha többségnek tetszik ám legyen::)
  • Punker
    #389
    heti sorozatnál szerintem 2-3 nap-ig azért illene, én kedd esténként szoktam megnézzni.
  • II Rocky II
    #388
    naaa neee.ez komoly??? egy héten át spoilerezni kell???? ez nagyon looool. legalább azt megértem ha egy két napig igen,na de ennyi ideig. .OOOOO na mind1.ti tudjátok..
  • Punker
    #387
    te már tudod mi lesz a 6.-ban? :)