2483
vagy
lesz, ősztől
  • gator
    #2361
    Ez a második évad, nagyon nagyot lendített a sorozaton.
    Esetleg tud már valaki valamilyen infót mikortól lesz ÉVAD III. ?
  • predator1982
    #2360
    az is viszonylag nézhető sorozat:-) csak néha nagyon fárasztó
  • Daza500
    #2359
    Az is előfordult már, hogy egy jelenet 2-szer egymás után volt egy epizódban, ilyenről is hallottam. Ez vágási hiba, vagy mifene...
  • rooney8
    #2358
    Magyar termék...
  • BituMan21
    #2357
    Egyre érdekesebb a dolog. A sarahconnorchronicles.hu fórumán is írtam hogy nekem megvan vágva a dvd.. Valaki azt írta hogy neki is megvan a másik emberke pedig hogy neki nincs, benne van az a jelenet is, amit említettem.
    Csak nem értem ez hogy a fenébe lehetséges..Megnézem majd más lejátszó programmal meg asztalival, hátha úgy nekem is benne lesz :D
  • akyyy
    #2356
    melyik eredeti szinkron? az orosz? német? spanyol? francia? vagy telán van kétféle magyar szinkron?

    véletlenül nem az eredeti hangra gondolsz?:D
  • rooney8
    #2355
    Mindig nehezen szánom rá magam, mert olvasni kell és ez meg az meg amaz... De aztán mindig rájövök, hogy jobb a feliratos :D

    #2353
    Az érdekes :D
  • Monoton
    #2354
    Ilyenkor jogosan telefonálhatsz a kiadónak.
  • BituMan21
    #2353
    Hát a doboz hátulján ott áll hogy vágatlan, de sajna ez nem igaz...
  • BituMan21
    #2352
    Felirat van, csak az extrákhoz nincs :) bocsi ha félreérthető voltam
    Amúgy hát nem tudom lehet a 2. szezont már külföldről kellene rendelni.Ha látnék olyant amin van magyar felirat tuti onnan rendelném. Csak nem tudom mi annak a folyamata
  • Dj Siegfried
    #2351
    véleményem szerint, az eredeti szinkron mindig jobb :) pl.: My Name is Earl. A magyar szinkron szerintem tragédia :S Egyébként ajánlom mindenkinek ezt a sorozatot...
  • rooney8
    #2350
    Még ez is... Én szinkron párti vagyok, ha van valami szinkronosan inkább azt nézem meg előbb, aztán jöhet a feliratos :)
    Amúgy itt azt írják, hogy vágatlanok a részek. Most akkor igen vagy nem? :D
  • zoliii
    #2349
    Elég fura, hogy az eredeti sorozatok többnyire, csak 2.0-ás szinkron hanggal jönnek ki. Nekem avi-ban 5.1-es hangzású :D
  • Daza500
    #2348
    Nem érdemes ilyen dobozos sorozatokat megvenni itthon, többségük nagyon gány minőségű kiadvány...
    Inkább az eredetire érdemes vadászni.

    Én megvettem pl. mindkét Cobra 11 díszdobozt.
    Nahát olyan szinten vannak a részek képben, mintha VHS kazettáról lenne átdigitalizálva.
  • akyyy
    #2347
    hamár magyar a producer, elvártam volna egy 7.1-es trudeHd magyar hangsávot, de ha még felirat sincs, nem ér 100 ft-ot se
  • tnm #2346
    lényegében akkor jobban jártál volna, ha egy külföldi kiadást veszel meg, nem? (magyar szinkron nem tetszik, magyar felirat nincs, jelenetek kivágva)
  • BituMan21
    #2345
    Igen szinkron is van rajta, de csak 2.0-ás. De az nem zavar, angol jobban tetszik :)
  • rooney8
    #2344
    Azt még megértem (habár mégse :D) ha tv-ben, de a dvd-n is megvágni... Legalább ott lehetne normálisan. Amúgy szinkronos, nem?
  • BituMan21
    #2343
    Sziasztok! Nagy rajongója vagyok a sorozatnak, illetve az egész terminátor univerzumnak, így megvásároltam eredetiben az első évadot DVD-n.Az összeállítás szép,igényes viszont... abszurd,hogy ugyan úgy megvan vágva, mint ahogy az rtl klub leadta! Cromartie tükrös jelenete ugyan úgy hiányzik pl a 4. részben stb stb és ezt valahogy nem vártam. Az extrák jók, csak sajna magyar felirat nincs hozzá.. Összességében megérte,tudom ajánlani másoknak is!Ha gyors vagy még ajándék póló is jár.Nekem nagyon tetszik, de a cenzúra nagy érvágás..nem értem miért így kellett kiadni... :S
  • rooney8
    #2342
    Nekem meg türelmem, de hátha valaki kedvet kap rá ;) :D
  • akyyy
    #2341
    Hát nekem nincs erre időm, sorry:D
  • rooney8
    #2340
    Üdv!

    sarahconnorchronicles.hu-n van egy "játék"

    Május 18. - ugye a hivatalos bejelentés pontos dátuma - messze van, addig valahogy el kell ütni az időt. Addig míg mások regényt írnak, képeket szerkesztenek, itt egy viszonylag friss, saját - és a többi tag - szórakoztatására irányuló kis feladat, melyben mindenki megcsillogtathatja kreativitását.
    Snoopy87 egykori beszólása (ugye tudjuk, a porszívó és John Connor szexualitása közötti kölcsönhatást taglalta), nagy sikert ért el oldalon belül, és kívül is.

    Nos, a kérdés adott, ti milyen aranyköpéseket, mondásokat képzelnétek el egyes jelenetekhez, történetszálhoz? És egy példa, hogy legyen miből kiindulni:

    "Úgy viselkedett, mint ha zabszem szorult volna a fém közé"
    (2x22 Born To Run, Weaver a lépcsőházban)

    A "műveknél" legyen feltüntetve melyik epizód, és melyik esemény ihlette, vagy mely történetszál.


    Gondoltam itt is "játszhatnánk" :D
  • rooney8
    #2339
    Reméljük lesz 3. évad és akkor még sokan fogják látni

    #2338
    Kivehetném belőle a banner szót, de megint szegény modikat zargatni
  • ACE
    #2338
    Igen, ott a gond, a banner szót mégsem kellett volna a névbe beletenni, mer' az adblock kegyetlen :D
  • tnm #2337
    nálam megjelenik. [ff3]
    próbálj cache-t üríteni, vagy nézd meg, hogy nincs-e blokkolva a kép.

    banner tényleg jó, kár hogy mostmár nem sokan fogják látni...
  • ACE
    #2336
    Hol a banner? Csak én nem látom?
  • Kandurex
    #2335
    zsír banner,
  • desigo
    #2334
    valóban még nem házigazda
    akkor szólni kell modis topikban...
  • rooney8
    #2333
    Oks, írtam :)
  • zvaragabor
    #2332
    Ha jól tudom ő egy modi, úgyhogy tudná, de ne bonyolítsuk, bannert úgy szoktak kérni, hogy az adott téma moderátori topikjába írsz egy hsz-t, amiben linkeled, vagy berakod a képet és megkéred, hogy tegyék be a topikba. A topikot linkeld szintén.
  • rooney8
    #2331
    Ő csak a témaindító, és ő nem tehet be bannert, nem? :D
  • desigo
    #2330
    a házigazda Kandurexnek...
  • rooney8
    #2329
    Kösz mindenkinek :) Akkor kinek kell szólni, hogy tegyék be?
  • Dj Siegfried
    #2328
    szuper ;)
  • Monoton
    #2327
    Terminator: Sarah Connor krónikái: folytatás a Cool-on nemsokára

    /sorozatjunkie/
  • predator1982
    #2326
    nekem is tetszik:-)
  • akyyy
    #2325
    jaja, király:D csak galuról lehetett volan szebb kép is:P
  • precision
    #2324
    nekem tetszik, sokkal jobb mint a mostani

    btw, van már vmi hivatalos hír a cancel/nem cancel -ről? vagy én maradtam le? :)