201
Chameleon
  • Gibor
    #41
    És most ehez a játékhoz a Mafia export progija meg a programok jók hozzá? mert akkro szerintem könnyeben csinálnánk magyarítást...
  • hykao #40
    Lehet. Én eddig két vagy háromféle verzióval találkoztam. Van cseh és lengyel, ill. orosz. ...ja meg az általam fabrikált (angol hang, orosz feliratok, védelem és telepítő nélkül)
    Eredetileg a cseh és a lengyel angol hanggal és saját nyelvű felirattal, az orosz pedig orosz hanggal és felirattal került legyártásra. Cseh és lengyel starforce-os. Orosz védelem nélküli.

    Normál esetben nem fabrikálnék ilyesmit, de ez esetben sajnos nem sok esély van rá, hogy valaha is kapható lesz itthon hivatalosan...illetve külföldről sem túl könnyű beszerezni. Cseh és lengyel verziók lehet, hogy már nem is igen kaphatók, orosz verziót találtam orosz online boltokban, viszont olyat ahonnan szállítanának Magyarországra, még mindig nem... Egyik haverom most van kint Ukrajnában, kértem, hogy nézze meg kapható-e ott esetleg az orosz verzió...

    Akit érdekel a fellelhetőség, dobjon privit.
  • bakvarnyu
    #39
    Ja az, 1.9 giga de inkább magyar torrent oldalrol szedjed.
  • Gibor
    #38
    Chameleon { www.IPTorrents.com } -^minin...
    1.94 GB

    ez lenne az?
  • hykao #37
    Na közben haladok előre a játékban... :) Egymást váltják a lopakodós és az akciózós részek. :)

    Megcsináltam az eredeti trélerben szereplő pályarészlet (moldáviai vasúti pályaudvar) saját szám íze szerinti verzióját:
    Putfile link: KATT
    YouTube link: KATT
    Rapidshare link: KATT

    Baltimore: (be kell jutni a rendőrség épületébe...)


    Kolumbia: (na ebbe a börtönbe vajon, hogy jutok be?)
  • AntiHero
    #36
    széééép:) Tetszik:) Kelll:D
  • hykao #35
    Szar. :) Ugyanaz a szerkezet, mint a Mafia c. játéknál. Speciális tömörítésű fájlban (valószínűleg tables.dta-ban) vannak a szövegek.
    Szeretném lefordítani a játékot, mert tetszik, az orosz nyelvezet sem akadály, csak hát technikailag kéne megoldani. :)
  • grebber
    #34
    És magyarítás ügyileg milyen?
  • bakvarnyu
    #33
    Ezek alapján nem lehet ez rossz, sőt. Grafról csak annyit, hogy nekem a Medal of honor óta szinte minden tetszik.
  • hykao #32
    Nos olvasd el az nfo-t amit írtam hozzá, és azalapján dönts. A grafika kb. a Mafia szintjén van. Nem egy Crysis, de nekem bejön. Legalább nincs agyoneffektezve mindenféle irrealisztikus fény-látvány effektekkel...és jól fut gyengébb gépeken is. :)

    Bevezető videó és az első mozzanatok

    A helyszínek is érdekesek és az időpont is, amikor játszódik (1990). Még nem nyomtam végig, de eddig a helyszínek: Észak-Íroroszág (Belfast), Írország (vidéki tanya), Albánia (Kukesi város reptere), a levegőben, valahol Albánia és a Szovjetunió (Moldáv tagköztársaság) között, Szovjetunió (Moldáv tagköztársaság) - itt tartok most. :)

    Néhány saját lövésű kép:

    Belfast:


    Írország:




    Albánia (reptér)


    "Albánia" és "Kína", a két barát! :) (Miután az albánok elszigetelték magukat a nyugat után a Szovjetuniótól is, a legfőbb "baráti ország" Kína lett...)


    A háttérben a falon a "nagy tanító" képe figyel... :)


    ...és a "nagy tanító" (Enver Hodzsa) képe egy albán hivatal irodájának faláról sem hiányozhat!!! :)
  • bakvarnyu
    #31
    láttam, hogy feltoltad bizonyos helyekre
    Mondjuk még az utolsó Splinter cell-t se vittem végig, úgyhogy vacillálok leszedjem-e.

  • hykao #30
    Na megvan az orosz verzió. Épp nyomom a játékot. Nekem bejön. Meglátjuk mit lehet vele kezdeni magyarítás ügyben. :) Később dobok képeket a játékból. :)

    Ja, és az orosz verzión nincs semmiféle védelem...
  • hykao #29
    Na belekukkantottam a cseh (vagy lengyel?) verzióba. A szinkronhangok tényleg angolok, a feliratokból viszont semmit nem tudok kivenni, mert csak mindenféle ranom karakterek jelennek meg helyettük... Volt ilyen valakinél?

    Most az orosz verzióra vadászom, mert az alapján esetleg esélyes lenne egy magyarítás... ;)
  • hykao #28
    Hát azon még az oprendszer semi igen "megy el"...
  • ORSULIKTAMAS
    #27
    A chameleon elmegy 256 ram és 64 graf mellett?
  • Csuhai G
    #26
    Sry, elírtam. A beszéd angol.
  • Csuhai G
    #25
    Jó kis játék lenne, de a cseh nyelv miatt nem értek belőle semmit! :'((
  • Csuhai G
    #24
    Egy magyar torrentoldalon ma találtam rá! Állítólag cseh verzió, a beszéd magyar, viszont van hozzá crack! Most töltöm...szerintem este beszámolok róla.
  • grebber
    #23
    Elvileg ITT azt irják hogy a Cseh verziót feltörték!
  • ThugEdge
    #22
    hát erre én is kíváncsi lennék
  • grebber
    #21
    Ezzel meg mi a rák van miért nem jött még ki angol nyelven??
  • grebber
    #20
    Nem is nagyon lesz.
  • Csuhai G
    #19
    Sajnálom, hogy SF 3.6-os, és még jobban sajnálom, hogy még mindíg nem törték fel! (úgy értem nincs crack)
  • grebber
    #18
    Nem volt mds fájlom szerintem azért nem ment.Ezt azért gondolom mert a Splinter Cell 3 is emiatt nem indult.
  • Gyusz
    #17
    Lehúztad az optikai meghajtókat? Úgy biztos mennie kéne. Sokat nem tudnék a játékról mondani, lévén angol feliratok hiányában nem nagyon játszom vele. Amúgy a grafika az öreg motorhoz képest nagyon szép, a játékmenetet leginkább a Hitman-hez hasonlítanám.
  • grebber
    #16
    Hát ez a Chameleon sehogysem indul :(
  • grebber
    #15
    The.Regiment.GERMAN-SiLENTGATE szedjük is.
  • grebber
    #14
    Na lejött a game ma tesztelem ha nem alszok reggel.
  • ThugEdge
    #13
    és a menüket legalább angolra lehet állítani?mert nem biztos hogy érteni fogom hol tudok állítani a grafikán pl
  • grebber
    #12
    Irhatnál róla ha már probáltad!
  • Gyusz
    #11
    Pontosítanék egy-két dolgot. Először is a játék feliratai cseh nyelven íródtak, de valóban angolul beszélnek benne. Másodszor pedig a játékot nem egészen a Mafia készítői csinálták, az Illusionn Softworks egy azóta már bezárt stúdiója készítette.

    Egyébként egész jó kis program, de nagyon kellenének az angol feliratok.
  • grebber
    #10
    Ja ezt hozzáteszem mielőtt valaki nagyon megörülne: Starforce 3.6.10.06
    De megoldható szal nemgond :D
  • grebber
    #9
    Hát ha a mafia készitői csinálták remélem szar nem lehet.
  • ThugEdge
    #8
    na kint van,legalábbis lengyel verzió,de állítólag angol hanggal
    egyenlőre csak egy szar torrentet leltem,az sem indul el
    hátha vkinek:
    http://www.mininova.org/tor/210211
  • cement
    #7
    single playerben semelyik játékot nem szerettem és élveztem úgy mint a mafiát, annal nagyobb jatek nincs, a leghangulatosabb legjobb game a világon
  • Dying Soul
    #6
    Hát Mafia életem egyik legnagyobb játéka, 10/10..
    Reméljük nem lesz csalódás :)
  • Istencsászár
    #5
    ha maffia szintű sztori lessz vagy jobb!!! akkor
  • Dying Soul
    #4
    o.0
  • Istencsászár
    #3
    passz ennyi infot találtam róla..
  • Dying Soul
    #2
    A képeken szinte csak a Mafia motorját látom.. Sztori?