201
Chameleon
  • hykao #201
    Hát megmondom őszintén már nem emlékszem milyen nevet adtam neki...a gépemen már nincs fent, s lehet, hogy a neten sem... :(

    Megpróbálom azért előkotorni valahonnan, aztán jelzem majd...
  • COJ754
    #200
    Neked címeztem,és tudom hogy saját verziód van orosz felirat angol szinkron,annak érdekelt volna a pontos neve.
  • hykao #199
    Ha ezt nekem címezted: nekem saját verzióm van. :)
  • COJ754
    #198
    Megtudnád mondani hogy mi a te verziódnak a pontos neve?
  • hykao #197
    Ha technikailag megoldja nekem valaki, állok elébe. Szívesen megcsinálnám a fordítást, de kéne egy profi programozó hozzá, aki megoldaná a szöveg ki-berakást...
  • El Brujo
    #196
    hykao fordítással még próbálkozol vagy teljesen reménytelen?
  • Shep
    #195
    Köszönöm a segítséget mindkettőtöknek, nélkületek nem tudtam volna végrehajtani a bosszúállást.
  • hykao #194
    Több járat is van a sziklába vájva...több bejárattal...
  • Shep
    #193
    Na itt most mit kellene csinálni? Azt hittem a turbánosnak kell a dokumentum, de hiába megyek vissza a kocsihoz semmi nem történik.
  • csrolli
    #192
    hátha lesz folytatás!
  • Shep
    #191
    Ok. Elég hosszú játék azért, jó pár pálya volt benne.
  • csrolli
    #190
    ha jól emlékszem akkor igen, kinyírja a fószert aki annak idején lelőtte a szüleit, aztán egy kis duma és kész
  • Shep
    #189
    Az Afganisztános hegyes pálya az utolsó, vagy lesz még?
  • csrolli
    #188
    jaja tényleg, a B=V. kicsit töröm a ruszkit
  • hykao #187
    "csaszty vintovki" az te! :)
  • Shep
    #186
    Ok. kösz szépen.
  • csrolli
    #185
    a fegyver darabjait kell összeszedni. a "csaszti bintovki"-nál vannak a darabjai. az egyik egy kukában van, a másik helyen meg le kell menni a lépcsőn a háznál és a lábadnál lesz egy rács azt kell kinyitni, ott lesz a másik darab. ha felvetted a fegyver egyik darabját akkor ajánlatos a csatornákaban közlekedni!
  • Shep
    #184
    Na itt mit kellene csinálnom, a távcső nálam van, a házban ami jelölve van a térképen semmi nincs, gondolom onnan kell majd leadni a halálos lövést.
  • Shep
    #183
    Áh, megtaláltam a rést a pajzson :) Nem semmi szeme van a haversrácnak, persze volt CIA-s. :)
  • Shep
    #182
    A #127-es hsz-ben szereplő pályán lekapcsoltam a generátort így már nincs áram a kerítésben, ez nagyon jó, de ettől még nem tudok bejutni, mert van valami csapda kifeszítve a kerítésnél és ha hozzáérek minden nappali világosságba borul. Igaz ugyan, hogy a fazon mikor átmásztam a vezetéken a két ház között akkor azt mondta, hogy van egy lyuk a kerítésen, na de hol, mert én nem látom. A kapu meg nem nyílik (érdekes, akkor ezek hogy mentek be?)
  • hykao #181
    Ha jól emlékszem közel kell menni, majd balra a sarokba, akkor már nem hemzseg, majd a falhoz lapulva meg lehet közelíteni kissé hátulról...
  • Shep
    #180
    Hát, de mégis hogy? Ha közel érek már ordít így se leütni se belopózni nem tudok.
  • hykao #179
    Hát már pontosan nem emlékszem, de vagy belopóztam vagy pedig leütöttem az őrt és ment a sötét sarokba...és úgy lopóztam be...legyél kicsit önállóbb! :)
  • Shep
    #178
    Hát nem sokkal jutottam előrébb. Megvan a propaganda központ, de csak 1 bejáratot találtam, pedig jópárszor körbenéztem. Az ajtónál két őr van, az egyik néha elmegy hányni, de ettől még nem tudok belopózni, mert a másik ottmarad és ha csak közelítek már ordibálni kezd. Hogy tudok akkor bemenni?
  • Shep
    #177
    Ok, kösz.
  • hykao #176
    Át kell jutnod a 3. barrikádnál (tőled lefele). A propaganda központ pedig az az épület, ami előtt őrök posztoltak, és nem engedtek be...
  • Shep
    #175
    Kellene egy kis segítség, lefotóztam a tábornokot, vagy ki az. Vissza kellene mennem elfaxolni a képet a propaganda központba, legalábbis emberünk ezt mondta, igen ám, de az melyik épület?
  • Shep
    #174
    Ilyen idióta rabokat kilátott már? :)
  • hykao #173
    Nem kell elintézni az őrt bazz...ha elintézed, akkor a rabok riadóztatják az őrséget...
  • Shep
    #172
    Az rendben van, de itt hogy juthatok át, mert a lent felvázolt probléma áll fent.
  • hykao #171
    Ha nem tudod, hogy mit (vagyis inkább kit) keresel, akkor megint nem hallgattad végig a pálya előtti menü-átvezetős telefonbeszélgetést...

    Az aktuális feladat: megkeresni a biztonsági vezérlőhelyiséget (vagy, hogy hívják azt a helyiséget ahol a kamerák képét nézegetik meg ilyesmi), és kiiktatni a kamerákat.
  • Shep
    #170
    Na itt akadtam el, mondjuk azt sem tudom mit is keresek :)
    Nade, itt hova kellene menni, a szemközti őrt akárhogy intézem el a fent járkáló mindig észreveszi, csak tudnám, hogyan?
  • hykao #169
    Hát kérlek szépen, ez egy olyan helyzet, amit te is meg tudtál volna oldani mindennemű orosztudás nélkül is!!! :) Ugyanis ha megfigyeled az aktuális feladat utolsó két szavát és a térkép jobb szélén középtájékon lévő két szót, láthatod, hogy ugyanaz a két szó!

    главный вход - azaz FŐBEJÁRAT
    покиньте здание через главный вход - azaz HAGYD (HAGYJA) EL AZ ÉPÜLETET A FŐBEJÁRATON ÁT

    Ha jól látom pár lépcső, és máris a földszinten leszel (jobb felső emeleti rész a térképen)

    :D
  • Shep
    #168
  • hykao #167
    Fejből nem emlékszem, ezért kell mindig kép az aktuális feladattal...
  • Shep
    #166
    A rendőrőrsről hol kell kimenni? Ahol bementem (a szervízalagútból) oda nem tudok visszamászni.
  • hykao #165
    Erről
  • csrolli
    #164
    milyen 9.százados játékról van szó? engem is érdekelne
  • hykao #163
    Hát ne tessék továbbnyomni, megtekintés (meghallgatás) nélkül! :)
  • Shep
    #162
    Na akkor ez a hanganyag ami nekem kimaradt.