429


A BioWare új taktikai csapat RPGje Xbox 360-ra
  • evil006
    #429
    Sziasztok!

    Magyar nyelvi fájlokat honnan tudnék leszedni az origines változathoz?

    Öcsémnek kellene.Még nem tud angolul.Kellene a zúgjon az ég ingyenes dlc magyar nyelvi fájl is ha lehetséges.

    Előre is köszönöm.
  • CHEAPBOY
    #428
    Üdv!

    Mass Effect 3 és Mass Effect 3 CE még előrendelhető!

    Megjelenés: Március 6.

    Pesten személyesen átvehető, futárszolgálattal kiküldés megoldható!

    Érdeklődj privát üzenetben a további részletekről.
  • Marci0115
    #427
    esetleg nem készült még magyarítás valamelyik részhez xboxra?
  • Doc Hooliday
    #426
    Hali!

    Tudna valaki egy magyar használgató végig játszást ami inkább a mellék küldetésekről szól?

    Előre is köszi!!!
  • Novotsik
    #425
    volt egy csaj harcosom level 57-s volt/még most is az.
    De újrakezdtem teljesen 0-ról, alig tudok gyilkolni meg minden,teljesen megszoktam már h a legjobb cuccok vannak meg. Amúgy mennyi a max level 60?
    Level 57-ig 5X toltam végig a játékot, egyenként 35 óra volt
  • Novotsik
    #424
    lower market citadel, szerintem ott kapsz
  • CharrDen
    #423
    Sziasztok!

    Először tolom végig, és azt kérdezném, hogy Rosenkov Materials fegyokat (assault + shotgun) hol tudok venni? Abból is az X-es kéne.

    Köszi
  • gyuri12
    #422
    Az új DLC elég gyengécske,bár még nagyon keveset játszottam vele.
  • Police88
    #421
    Hihetetlen élmény ez a game egy negatívuma van h teljesen bekockul az ember tőle xD
    Remélem a kettő magyar felirattal fog jönni, akkor mégjobban átjönne a dolog bár így is megértem nagy részét.
  • Police88
    #420
    ja de már találtam róla infót
  • gyuri12
    #419
    Milyen beállítottságnak? Jó/gonosz?
  • Police88
    #418
    A beállítottságnak mennyi szerepe van a játékban? mi változik tőle?
  • gyuri12
    #417
    Ez a Bring Down the Sky DLC nagyon kevés. 2 óra alatt végigfutottam rajta,se új fegyverek,semmi új,csak 1 darab küldetés. 400pontért jóval többet is rakhattak volna bele,amikor egy sima Xbox játék 800pont.
  • Neogan
    #416
    Már nagyon várom!
    "Status: Killed in action"- erre kíváncsi leszek :)
  • gyuri12
    #415
    http://www.gamekapocs.hu/hir/14453/Mass+Effect+2+-+Egy+kis+kedvcsinalo+erkezett

    Hm-hm.
  • Police88
    #414
    xbox360on nem megoldott a magyarítás jól gondolom? :S (pedig régi boxon volt rá példa h utólag megcsinálták és fel lehetett rakni)
  • Sir Quno Jedi
    #413
    Jobb alsó sarok a banerben mire enged következtetni-e....
  • gyuri12
    #412
    Nem fog kijönni.
  • Akos0423
    #411
    Hali. Tudom ,hogy ez X-box-os szegmens :) , de valaki nem tudja ,hogy PS3ra ki fog-e jönni a Mass Effect? Mert PC-n kipróbáltam ,de megvenném a ps3mamhoz is. Előre is thx.
  • Sir Quno Jedi
    #410
    Ha visszaolvasol pár lapot, elég sok mindet kitárgyaltunk anno. Keresd pl. az én hozzásólásaimat, azok környékén lesz az infó. :D Iszonyat mennyiségű infót fel lehet szedni menet közben, csak figyelni, olvasni, faggatózni, quest-elni kell.
  • Neogan
    #409
    Értem, kösz! ;)
  • Sir Quno Jedi
    #408
    Idéznék magamtól:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Mert ő sem tudott bejutni az állomásra és mivel a Prothean-ok áldásos utolsó ténykedése folytán a Keeper-ek már nem engedelmeskedtek a jelére (más jelre engedelmeskedtek volna), így ő is kénytelen volt megtalálni azt a "kiskaput" a Citadellára, amit anno a Protik építettek és így besuttyantani Saren-t. Mellesleg meg évszázadokon át készült az elkövetkező harcra, ami óhatatlanul bekövetkezik, mikor felbukkan a Citadellánál. Ezért kellettek neki a Geth-ek és Saren, meg Benezia stb.-stb. Főleg a Geth-ek, mert a Keeper-ek evolúciója bebizonyította számára, hogy az organikusokat nehéz kontrollálni, veszélyesek, instabilok és nem jó rabszolgák. Arról nem is szólva, hogy az indoktrináció idővel használhatatlan, tudattalan, önállótlan bábokat eredményez, ezért szüksége volt olyanokra is, akiket nem befolyásol 100%-osan, hanem finomabb módszerekkel szerzi meg őket és hagyja őket önállóan dolgozni (mint Saren).

    Amúgy a Keeper-ek valami régen leigázott szuperfaj voltak, vagy eleve erre kitenyésztett mesterséges lények, lényeg a lényeg, hogy anno a Reaper-ek még bíztak az asszimilációjukban/kondícinálásukban. Sovereign viszont nem tudhatta, hogy miért hagyták őt cserben, ez azért elég kellemetlenül érintette.
  • Neogan
    #407
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Önállósodott Keeperek? Ez nem nagyon rémlik, ha nem gond leírnád? Addig oké hogy a szignálra várnak, hogy aktiválják a Citadelt, de tudtommal nem önállóak. Lehet akkor átugrottam a párbeszédet véletlenül :(
  • Sir Quno Jedi
    #406
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nos egyrészt nem feltétlenül csak EGY guardiant hagytak itt a Reaper-ek (erről nem is 1x van infó), másrészt az akció mindenképpen értesítette őket és nem ma kezdték az ipart. Nagyon vigyáztak mindig is arra, hogy ne haladják meg őket technológában és tűzerőben az organikus fajok. A Geth-ről nem is szólva, aki boldogan szolgálja őket, hiszen számukra ők a gépek istenei (valahol tényleg) és valószínúleg nem véletlen jöttek létre, hanem Sovereign befolyásával készítették el őket a Quarian-ok és term. a lázadásuk sem volt "véletlen". :D Ne feledjük Sovereign 1x már megszívta az önállósodott Keeperekkel (hogy újra, vagy csak evolválva, az mind1 is), ezúttal JÓVAL óvatosabb volt, de így is kénytelen volt némi előnyt átengedni a többi fajnak. Ezért él még az ismert galaxis. DE NEM SZABAD LEBECSÜLNI a Reaper-eket!
  • Neogan
    #405
    Shepard addigra járókerettel fog közlekedni :)
  • Sir Quno Jedi
    #404
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mindenképpen jönnek, csak így tovább tart. Mit gondolsz első alkalommal hogy mentek ODA?! :DDD
  • Neogan
    #403
    Végigtoltam!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Saren fejbelőtte magát, a Tanácsot hagytam a francba. De valamit nem értek: Hogy fognak visszatérni a Reaperek, ha nem sikerült aktiválni a Citadelt? Mert a végén asszem Anderson mondja, hogy Shepardnek még meg kell állítania őket, mert jönnek.
  • ThugEdge
    #402
    én előbb kitudtam a matrióska benáziát lőni,aztán a 4 kutyáját:)
    ha jól emléxem ez a rész volt,ami leginkább megizzasztott
  • gyuri12
    #401
    Nincs mit.;)
  • BAndrea
    #400
    Köszi, drága vagy. Megküzdök vele. :-)
  • gyuri12
    #399
    Rég jártam ott,de azt hiszem annyi az egész,hogy kilövöd azokat,akiket küld,aztán lövöd őt is. Ha jól emlékszem 2x2 "embert" küld rád,aztán tudod őt is megölni.
  • BAndrea
    #398
    Kedves Gyuri!
    Köszi a gyors választ. Akkor tuti nem jól csinálok valamit.Már mindenkit kilőttem, föltámasztottam elesett bajtársaimat, lőttem Beneiát mindennel amim van, és az ereje nem fogy el. Összesen 4 ellenséget küld rám, két rohamban, a két csajszit és a két gethet, ami 50 % elereje minuszt jelent, jön még valaki.
    Köszi a választ. Andi
  • gyuri12
    #397
    Nincs benne semmi technika,bemész egy fedezékbe,és löveted/lövöd a kommandósokat/getheket. Ha elfogy Benezia ereje,akkor meg majd meglátod.;)
  • BAndrea
    #396
    Sziasztok!
    Nem tudom megölni Beneziát. Már egy napja próbálkozom, de valamit biztos rosszul csinálok. Segítsetek léci, lassan easy-re váltok. :-)
  • Jocisan
    #395
    Gamempire.extra.hu
  • Jocisan
    #394
    Sziasztok!
    Hasznos lehet:

    Végjáték képekkel, térképpel!
    http://gamempire.extra.hu/readarticle.php?article_id=28

    Fellegvár Térkép
    http://gamempire.extra.hu/photo_gallery.php?gallery=Maps/Mass%20Effect
  • gyuri12
    #393
    Ja,és minden fegyvertípus legyen a csapatban!(1 pisztoly/gépfegyver,1 sniper,1 shotgun)
    Nehéz összehozni,de így mindenféle ellenfél ellen jó lesz a csapat.;)
  • ThugEdge
    #392
    na köszi ez hasznosnak látszik
  • gyuri12
    #391
    Liara+Tali, nekik ugye pisztoly,meg minden képességükre rakj pontokat,nagyon hasznosak!
    Neked meg a First Aid,Charm/Intimidate(vagy-vagy,mindkettőt ne!), Pisztoly/Assault Rifle(mindkettő jó,döntsd el,hogy melyik jön be jobban,én a pisztolyt ajánlom),és mindenképp a Sniper Rifle-t.(Az elején méh használhatatlan,aztán bizony nagyon erős lesz,1 lövéssel minden ellenfelet megölhet) A Shotgun csak Huskok,vagy Thorian Creeperek ellen jó,1-2 pontot rakj azért rá.
    Az Armort is nyomasd addig,amíg heavy armort nem tudsz felvenni,aztán még pár pont,hogy erős legyen.
    A Spectre cuccokra is rakj,azzal újratudod éleszteni a halott társaidat,és Tali az elején bizony sokszor elhullhat.
    Remélem nem hagytam ki valamit.:-c
  • ThugEdge
    #390
    hi
    nem rég kezdtem,azt kérdezném,hogy soldier-el indítottam, milyen képességeket érdemes kimaxolni? és kiket érdemes magammal vinnem leginkáb és nekik milyen képességeket érdemes fejleszteni?
    azért kérdem,hogy vmi következetes dolgot tudjak belevinni a cuccba