21
  • öregharcsa
    #21
    ja igen, akit esetleg érintene..elindult a sorozat....már 2 rész van kint!
    és nem rossz!!(szerintem)
  • öregharcsa
    #20
    amit tavaly adtak ki, 3 vaskos köteg..na az tényleg ott van a topon!!
  • Gubberx
    #19
    Sztem pedig hihetetlen jól megírt könyv volt, anno alig bírtam letenni (bár én eleve szeretem a fantasyt :P)
  • saw1234
    #18
    http://forum.index.hu/Article/showArticle?na_start=0&na_step=10&t=9160151&na_order=

    aaaha ez igen
  • Mice
    #17
    azt is olvastam, az tényleg gyenge volt. m.esetre megélhetési vagy sem, de azért némelyik elég jó
  • mrzed001
    #16
    Volt valami terminátor a középkorba könyvecske is, hát gyenge 3-ast talán esetleg érdemelt
  • Inquisitor
    #15
    "és ha a könyveket is nézed (wilson és clarks)"
    Azokat inkább ne. Megélhetési ponyvaregény írás, pláne álnéven!, még jobb magyar íróknál is megbocsáthatatlan. :)
  • Mice
    #14
    :)) ez már igaz :)) cobra11 medikopter viper puma mind írtó béna sorozat a reklámjaik ellenére. egyedül talán a rexet lehetne annyiból kiemelni, hogy bár az is egy eléggé lapos sorozat, de hát szegény kutya nem tehet róla...
  • Mice
    #13
    ok, arnie bácsi tényleg egybeforrott a sztorival, de mivel nem ő connor miért ne lehetne normális nélküle? nem csak alfák vannak 600asok 700asok 750esek hk-k és ha a könyveket is nézed (wilson és clarks) akkor egy rakat olyan lény van még mind2 oldalon ami elég távol áll a beszivárgóktól. szóval szerintem menne az nélküle is...
  • Inquisitor
    #12
    "Köszönhető ez a filmsorozatra kiszabott költségvetésnek, hiszen egy tévébe készülő produkcióhoz nem lehet lerombolni egy egész utcát vagy épületet."
    Oda kell adni a németeknek az ilyen részeket! Fillérekből robbantanak fel akár egész utcányi részeket, meg tucatnyi autót, akár epizódonként is, és még így is isszonyúan laposak és unalmasak a sorozataik :)
  • avman
    #11
    ráadásul marketingje sem volt. szartak rá magasról...
  • avman
    #10
    ja. és hogy adta le? a részek össze-vissza, az utolsó rész le sem ment. gratula.
  • pafi
    #9
    A Firely-ból két részt bírtam végig, aztán töröltem az egészet. Kicsit erős nekem a western sci-fi. Ezek szerint másnak is.
    De ha már itt tartunk: BSG rulez!
  • winnie
    #8
    firefly no, terminátor jessz?
    ja ez a fox tévé... ezzel mindent elmondtunk..


    az a fox tévé adta a utóbbi pár év két legaddiktívabb sorozatát és nehogy már csak a fox legyen a felelős azért, hogy a firefly senkit sem érdekelt (sem tévében, sem moziban)
  • troc
    #7
    legyenek folytatások, és poszt-apokaliptikusak legyenek! zsír!
  • HuAn82
    #6
    Nem értem mi a francnak nem lehet elképzelni Terminátor filmet Arnold nélkül?! Aki olvasott akár csak egy Terminátor könyvet, annak szerintem nem esne nehezére. Inkább már a jövőt dolgoznák fel és nem a múlttal sz@rakodnának.
  • item
    #5
    Nekem is nagyon bejön a Terminator trilógia! Ámbár nálam a favorit mindíg is a második rész lesz!! Szerintem a háro közül az sikerül a legjobban! Még mikor videókazin volt, legalább 200x megnéztem, soha nemtudtam megunni,mostmár az eredeti dvd-s változatok is ott pihennek a polcon. Amúgy Arnold nélkül tényleg elég furcsán fog kinézni pl a 4 edik rész is! Valami olyan infó is keringett a neten,hogy majd a számítógépes animációt (CG)-t fogják segítségül hívni,hogy megjelenítsék Schwarzi alakját! Már nagyon várom hogy láthassam a negyedik részt is!
  • ac3
    #4
    ha Linda Hamilton se lesz benne....akkor mi a faxnak ez az egesz??
    Nemeleg h kisse elbaxtak a 3. reszt is... meg ez is.......AHHHHHHHHHH
  • avman
    #3
    firefly no, terminátor jessz?
    ja ez a fox tévé... ezzel mindent elmondtunk...
  • edios
    #2
    Ez a sorozat annyira nem tűnik érdekesnek,ellenben a készülő T4-5-6al,ugyanis a Terminátor nem Terminátor Arnie nélkül,márpedig ha ő nem fog szerepelni akkor elég "érdekesek" lesznek a filmek.. Miért csak a pénz számít mindenhol?? Uez volt SW1-2-3al is,de ott nem volt olyan pótolhatatlan kulcsfigura mint Arnold!
  • Teppik Amon
    #1
    "Köszönhető ez a filmsorozatra kiszabott költségvetésnek, hiszen egy tévébe készülő produkcióhoz nem lehet lerombolni egy egész utcát vagy épületet."
    Azé' meglehetne próbálni
    Amúgymeg ha nem látványos eksön film lesz akkor mi? Thriler? Kaland? Dráma? Családi dráma? :) Minden esetre nagy ötlet kell hozzá hogy majd sikeres is legyen.