28
  • GMilton #28
    ájlávöszterrájh ehe-ehe-ehe
  • klastrom
    #27
    Nagyon igaz de nagyon !!
  • klastrom
    #26
    Büdöslábú gumicsizmás osztrák Burgenlandi parasztok.Ezek vagytok !
  • klastrom
    #25
    a rendszerváltás után meg mi magyarok virágoztattuk fel burgenlandot az oda hordott kis schillingeinkel.
    Rettentően igazad !!!!!
  • obe
    #22
    persze olyan birodalmat vesztettek el ami sosem volt az övék.
    De valóban hagyjuk a multat.Ettől függetlenül gögös , saját nyelv nélküli bugrisok.
  • NEXUS6
    #21
    Na ja csak éppen vagy 80 éve ők is ugyan olyan kis pöcsnyi országban élnek mint mi. Úgy hogy tök hülyeség olyanokat felróni nekik ami már 50 éve se volt igaz.

    (Mi kesergünk trianon miatt, pedig ők egy egész birodalmat veszítettek el!!!!)
  • obe
    #20
    azért megnéztem volna azt is ha szépen kinyitjuk az országkaput és mély meghajlással közöljük a vezírrel hogy egyet pihenjenek meg nálunk(azt is tették), csak semmi harc, gyüjtsétek az erőt fiuk nyugat európa ellen, és széles kézmodulattal ausztria felé mutatunk, hogy arra kell tovább menni, meghogy várjanak meg minket is csak hozzuk a szabjáinkat, hadd segitsünk..de ez már csak fantazmagória:)
    érdekes lett volna egy egyesült magyar-oszmán gőzhenger nyugateurópa ellen
  • 2XP
    #19
    Ez így nagyon szép gondolat, de a törökök ha akarták volna sem tudták volna elfoglalni Ausztriát. Minden korban megvan az az államméret, aminél nem lehet tovább terjeszkedni (technikai okok miatt). Abban az időben, a törökök esetén ez a Partium területéig terjedt, nem véletlen, h Erdélyben is csak vazallus államot hoztak létre és nem fogalták el, mivel már az is kiesett a körből.
  • obe
    #18
    persze hogy befizetők van miből, amig mi a törökkel viaskodtunk, ő szépen gyarapodott, később a legyengült közép-keleteurópát megkaparintotta, az első világháború szépen pofáncsapta, a következőben sunyizott csak, a rendszerváltás után meg mi magyarok virágoztattuk fel burgenlandot az oda hordott kis schillingeinkel.
    Azért mert ők befizetők még nem kizárt hogy arrogáns hülye, beltenyésztett nép legyen, és megnyugodhatsz ennek az "eltartásnak bőségesen megfogjuk az árát fizetni, de ugy hogy később majd azt kivánjuk bárcsak ne lettünk volna..
  • obe
    #17
    igen ez igaz,de az elszlávosodástól nem kellett volna tartanunk, de ettől a tény tény marad, hogy alávaló nemztenek tartom az osztrákokat,ez a hála a nyugat európától és tőlük hogy megvédtük rengeteg vérrel-verítékkel az oszmán birodalomtól.
  • NEXUS6
    #16
    Csak van egy kis különbség az osztrákok befizetők az EU-ban, mi meg eltartottak vagyunk.

    Biztos mert mindegyik annyira hülye.
    Amúgy az atombombát sem amcsik csinálták, viszont a pénzt ők adták, és a gyümölcsét is ők kapták.
  • zippofcy
    #15
    Az osztrákok a világ intelligencia-söpredéke. Mint bármilyen nagyhatalom ? LOL
  • 2XP
    #14
    Azért a 48/49-es eseményeket nem kellene ennyire feketén-fehéren értékelni. Ha nyertünk volna (de nem nyerhettünk, a nyugati hatalmak, elsősorban Anglia nem engedhette, h Oroszország erős ellenpólus nélkül maradjon), akkor most valószínűleg valahol Ukrajna szintjén lennénk, egy elszlávosodott kultúrával, mivel elvesztettük volna Ausztria személyében a felvevőpiacunkat, a nyugati államokba való exportra pedig nem volt versenyképes a termékünk.
  • NEXUS6
    #13
    Jaa, a sasra gondolsz!

    "Further, the special honor guard in Israel, the Palace Guard which was responsible for the protection of the king’s life, had upon their shields the emblem of the Eagle, and this eagle was striking at the serpent."

    A sas mint zsidó jelkép.

  • I.C.ram
    #12
    nyugi, csak "poénból" csinálja :P
  • obe
    #11
    jópár évet lehuztam az osztrákok között, hihetelenül sötét nép, föleg a fiatalok, semmihez nem értenek csak a piáláshoz, azt hiszem világelsők az osztrák fiatalok apiázásban, szakembereik többsége kelet európai, mint a cikkből is kiderül folyamatosan az öntudattal dobálóznak, ami az ő fordításukban naconalizmust jelent haider módra, a cimer nekem is bassza a csőröm , bár nem ugy ahogy antiszemita barátunknak.
    A 1848-49 es rohadtságukat juttatja eszembe, kb onnantól nem tudunk talpra állni, ezt pedig sose bocsájtom meg nekik
  • mrzed001
    #10
    Hát igen, én is egy ilyen életbentartó személyzet lennék :))
  • Kifu
    #9
    Hihetetlen sötét vagy...
  • assdf
    #8
    Semmi hagyjad szegény kicsit lüke.Ausztriának már akkor is ez volt a zászlója amikor még mint fogalom sem létezett a nacionalizmus. :D
  • Turmoil
    #7
    Nekem is ez jutott először eszembe.:)

    Nincs is jobb a magyar informatikusnál. Nem egy helyen láttam olyan rendszert működni, ami minden szakértői vélemény szerint már rég a totális összeomlás, végelgyengülés, vagy egyéb visszafordíthatatlan katasztrófa áldozatává kellett volna, hogy váljon...
    Az összes ilyen rendszer mögött ott voltak a magyar informatikusok és megoldották, hogy ne így legyen.
  • Janeer
    #6
    Te miről beszélsz?
  • Antifasiszta
    #5
    [moderálva]
  • Tpe
    #4
    Menne is nekik, ha nem ragaszkodnának a német nyelvhez. A legtöbb programjuknak eszébe sem jut angolul tudni, én meg nem fogok megtanulni még nemetül is, hogy tudjam használni.
  • I.C.ram
    #3
    Hülye osztrákoknak úgyis minden sikerül, bezzeg nekünk. Olyanok vagyunk, mint a két testvér közül a béna, akinek soha semmi nem jön össze :D
  • citkar
    #2
    nem értek ehhez,de miért ne menne?
  • mrzed001
    #1
    Vezető informatikai hatalommá válna Ausztria?
    Jó, majd kölcsönadunk nekik pár szakembert