28
  • ebertek
    #28
    6.95 dollárba kerül, az 1491 Ft.
    A rossz benne csak az, hogy elő kell fizetni pluszban a sima ÉcsBíÓra is ($10=2145 Ft).
  • ebertek
    #27
    Van Zamerikában HBO on Demand; ott havidíjat kell fizetni érte, s azt nézel, amit akarsz, akkor amikor akarod, akárhányszor. Mwahhaha!
  • látogató
    #26
    Amerikában minden olcsóbb. Nálunk biztos belekerülne vagy egy ezresbe. Vagy 5 euroba 15 év múlva.
  • dez
    #25
    Próbáltam még alátámasztani. :)
  • mrzed001
    #24
    #13-#14-#15 röviden összefogalaja a lényeget :))
  • dez
    #23
    OK, de gondolom arra (és csak arra) a csatornára sincs ennyi az előfizetés, amelyiken ezek előtte (1+ nappal) lementek. Célszerűbb inkább ezt valamilyen felvevő részleteire fizetgetni (max. pár hónapig). Mindegy, tuti lesz ez még jóval olcsóbb is, ha jobban beindul.
  • mrzed001
    #22
    De ez egy napi egy ÚJ filmecske, nem pedig egy napi sok ISMÉTLÉS és RÉGI és UNCSI filmecske :p
  • dez
    #21
    200*30=6000. És ez napi egy filmecske. Ehhez képest pl. HBO, amin egész nap mennek a filmek (és ugye be lehet állítani gépen, asztali DVD-írón, vinyós cuccon, hogy vegye fel, amit kell) 3000Ft körül van. (A HBO most csak egy példa.) Az azért nem járja, hogy napi egy rész többe legyen, mint a havi előfizetés egyész napos programokra.
  • mrzed001
    #20
    Ezt az összeget már én is kifizetném egy megfelelően jó (sőt, kiválló!) minőségű 700 megás HDTVRip-ért XVid formátumban (NAGY sávszélen) letölthetően, magyar felirattal.
    Ameddig ez nincs, addig meg hagyjanak békén
  • Akuma
    #19
    Válasz 'mrzed001' üzenetére (#17)
  • Akuma
    #18
    akkor drágának mondanám (talán mert egyáltalán nem vagyok tévé függő)
    mondjuk a reklámok egyes csatornákon hatalmas bevételt jelent, ami itt gondolom nincs... szóval a reklámból való bevételkiesést valahogy pótolniuk kell... így ebből a szemszögből meg már nem is olyan drága ez a módszer
  • mrzed001
    #17
    Egy ~45 perces rész
  • Akuma
    #16
    "Csak 200 forint hogy egy sorozatot akkor nézzünk meg, amikor akarunk"

    kicsit homályos:
    egy sorozat kerül 200 forintba, vagy egy sorozat egy része kerül 200 forintba...
  • mrzed001
    #15
    Teljesen, szóval minden marad a régiben :)
  • dokar
    #14
    Akkor ez le lett szavazva idehaza!
  • Sir Quno Jedi
    #13
    Ezt nem nekünk találták ki, úgyhogy a Balkánon a helyzet változatlan !
  • mrzed001
    #12
    És a minőségben és a szolgáltaltásban is a warezból induljunk ki.
    Felteszi a szegénylegény magának a kérdést, hogy :
    - megtudom többször is nézni offline is?
    - gyűjteni tudom?
    - jobb a minősége ? (wmv speciel most már jelentősen rosszabb, mint ennek a koppintásából készült DivX-XVid, ráadásul HDTV Rip-ek minősége igencsak a legjobb DVDRip-eket übereli)
    - lesz hozzá felirat ? (online-hoz )
    - lesz hozzá szinkron ? (itt készült szinkront ott felteszik-e alá, mivel "nincs" letöltött, amire rá lehetne tenni)
    Nos, megéri ez nekem ??? Miben nyújt valami újat, valami extrát ???
  • dokar
    #11
    "Ne a warez-ből induljunk ki ..." >> Én sajna (sok esetben) alapból ebből indulok. Az egzisztencia ilyet tud művelni az emberrel!
  • bunny
    #10
    Nem tudom, ahogy manapság a szélessávú internet, a tömörítési eljárások stb. haladnak szerintem ez a jövő útja. Elfogadható összegért akkor nézem meg a műsort, vagy filmet amikor akarom. Mondjuk én 200ft-os soknak tartok egy sorozatért... Nem kell tékába járkálni, figyelni az órát. Persze ehez kell a sebesség, nade manapság amikor 1Mbit az alap ADSL egyre kevésbé okoz gondot.

    Ne a warez-ből induljunk ki ...
  • dokar
    #9
    igen
    A külföldi csatornán levetítik, emberkék lementik, egyesek csinálnak hozzá feliratokat és már lehet is torrentezni.
    "mielőtt elkezdenék vetíteni a TV-ben">>itt a magyar tv-kre gondoltam
    Pl.: a barátnőm otthon a Lost és a Desperate Housewives 2. évadját nézi számítón, miközben elsőt még csak nem rég kezdték vetíteni (a magyaron).
  • mrzed001
    #8
    Öööööööö
    warezról a legelső TV bemutatót követő nap már letölthetők a legújabb részek, vszínűleg nem erre gondoltál azzal, hogy sokkal hamarabb meglehet szerezni egy teljes évadot, még mielőtt elkezdenék vetíteni a TV-ben
  • mrzed001
    #7
    Ha stream-elve adják, akkor csak félmegoldás.
    Ezzel nem tehetem meg, hogy reggel beállítom, hogy estére mi legyen lent, és túlzottan is a sávszél és kapcsolat minőségétől függök.
    Ráadásul amit egyszer kifizettem, azt el is szeretném tenni későbbre is (mert gyűjtő vagyok), vagy töbször is szeretném megnézni (node azért ne kelljen már mégegyszer fizetni ?!), esetleg offline is.
    Az, hogy védeni próbálják szép, és jó, de értelme nincs.
    Ezzel nem fognak komoly vetélytársai lenni a teljesen ingyenes és minőségi (!!) warez letöltéseknek

  • Komolytalan
    #6
    Streamripperek előre:-)
  • dokar
    #5
    Sztem csak a sorozat függők körében lesz ennek nagy foganatja. De még ott se túl nagy, mert lássuk be sokkal hamarabb meglehet szerezni egy teljes évadot, még mielőtt elkezdenék vetíteni a TV-ben.
  • Mice
    #4
    aztán majd szépen beindul itt is a warez... :)
  • szombi
    #3
    Éppen netes streamen keresztül megy...
    Vagyis ha mégegyszer meg akarod nézni, akkor mégegyszer fizetsz,
    persze azt is csak akkor, ha az archívumból még nem törölték ki...
  • FTeR
    #2
    ha jól értem nem netes streamen keresztűl megy, kár érte...
  • FTeR
    #1
    már itt volt az ideje. és nem is drága. 2 gombóc fagyi ára ~45p mókáért. egyáltalán nem drága, még mo-ról nézve is!