153
elegem van a nyárból :4
  • Takezó
    #73
    te azé annyit nem dohányzol
  • Takezó
    #72
    (y) ket eve elhataroztam, h nem hozzaszoktatom magam a hideghez, es egesz telen nem hordtam kabatot, es beteg se voltam meg semmi, es tok jo volt, de mar nem szeretem a hideget, de a havt azt igen, es kene mar, hogy jojjon^^
  • Cat #71
    nem szeretem, mert hideg van.
  • nyami
    #70
    a télben egyedül a hóak jó.

    jha és a szilveszter -.-
  • Szofi
    #69
    Nem szeretem annyira.

    A hideget gyűlölöm, a táj szép ilyenkor.

    Van olyan, aki szereti a hideget??
  • Zolcsi01
    #68
    Utálom a telet.
  • zaki
    #67
    depitopig
  • sweech
    #66
    nem
  • RIZLA
    #65
    csak a havat szeretem, a hideget nem annyira....számomra az lenne az ideális tél, hogy esik a hó, 20-25 fok van, szikrázó napsütés, + hasonlok.Lehetne ilyen? :)
  • RIZLA
    #64
    hohányó...?! :D
  • Snecie Smicie
    #63
    énis eztet szeretem-.-
  • Gabesz amd64
    #62
    azé mert hideg van és a hó végett!lehet csapatni a kocsikkal
  • sweech
    #61
    az egésznek kurvajó a hangulata főleg karácsonykor a kivilágított házak + hó fasza nagyon
  • Action
    #60
    mert lehet korizni meg jéghokizni feltéve ha rendsen befagynak a bányatavak.Amiben már egyre kevésbé bizok.:(
    És mert megvan a hangulata.Szép évszak.Csak már rég nem volt normális telünk,csak ilyen átmenet.
  • sweech
    #59
    én szeretem a hawt de latyakt utálom
  • sweech
    #58
    anyád paraszt
  • Snecie Smicie
    #57
    Lettyen má hószünet izskoláakba:ÐÐÐ
  • Frosty01
    #56
    miért szeretem a telet? MER' MINGYÁ KARAJCSONT AZÉ'! :D
    amugy meg tök jó de csak ha szünet van, amugy latyakban busszal bejárni a suliba, onnan meg elplattyogni a bejáratig tök gáz. legalább ha normális hó esne vékre...
  • Amse
    #55
    mert nem
  • Prank
    #54
    nem szeretem a telet, mert hideg van, rövidebbek a nappalok, havat kell lapátolni, folyik a taknyom, kipirul az arcom, lefagy a fülem, elcsúszok a jeges utakon, bepárásodik az ablak, lefagy a seggem, be vannak öltözve a nők, sok madár elköltözik, a varjak meg kárognak...

    viszont azért szeretem, mert nincsenek szúnyogok...

  • 0ppika
    #53
    ESSEN!!44444
  • jointeer
    #52
    kúrva só miat tönkremegy a karosszéria ésa zútis:CCXY
  • I.C.ram
    #51
    Latyak már jópár tél óta folyamatosan van, és ha sóznak, akkor még a -10-ben is lesz latyak.
  • jointeer
    #50
    ejnye smecye ne ideologizáld szét a topikot-.-
  • bertino
    #49
    nálam rég volt ilyen :(
  • Snecie Smicie
    #48
    Én leginkább azt az időszakot szeretem, mikor karácsony környékén, vagy két ünnep között tudok sétálgatni. Kertvárosban lakom, így a hangulatot smmi nem tudja megzavarni.
    Ilyenkor a hideg sem zavar..szal nálam leginkább ilyen hangulati kérdés a tél, meg a hó.
  • [Walaki]D`Lair
    #47
    Maradéktalanul ki lehet élvezni a hátsókerék-hajtás nyújtotta örömöket...:)))
  • hmhm
    #46
    Nátom nálunk vározsban is sokkal tisztább lesz tőle minden, mert a hótakarítással együtt az összes szemét elkotródik.. belefagy a csikk, a kólás pohár, meg minden amit az emberek szemetelnek.
    Eltűnik a por az utakról.. A csövesek nem fekszenek le kint, hanem elvonulnak.

    a latyak tavasszal van sazl.
  • Szuperkaraj
    #45
    mekbeszéjjük! :D
  • I.C.ram
    #44
    tisztaság? :D Max az Alföldön. Háborúsövezetté válnak a városok télen a sok latyaktól, ami ráadásul jól felsóznak, hogy még véletlenül se maradjon meg fehér hónak.

    Sózást is abbahagyhatnák. Szétkúrja a kocsikat, és mocsárrá vltozik tőle a város.
  • Mr_no_NaMe
    #43
    Essen 6 méteres hóak aztán egész nap csak a hóba ugrálnék a tetőről meg baromkodnék:DD
    Váá de jó lenneXD
  • TothLaci
    #42
    "Miért szereted a telet?" - Hangulatos :D
  • desigo
    #41
    essen csak akkor gyere hozzánk lapátolni
  • Szuperkaraj
    #40
    ezzsen métres hóak gecca! én szeretem mer sztem fasza...nemtom megmondani mér...csak fasza :D
  • bertino
    #39
    lehet szurni zsigának keresztbe... semmi más nem vidít fel, mint azt tolni keresztbe/körbe télen :)
    persze hógolyó/szánkázás és egymással való hülyülés is nagyon jó dolog, csak a hideg vmikor azért zavar
  • prezi
    #38
    nemjárok suliba... de nem is olyan füstöt eregetek :D
  • jointeer
    #37
    hátmert jóak:c
  • katze
    #36
    De nem mindegyiken
  • Shiwo
    #35
    Miért ? Szeretem a telet ?!?
  • Mr_no_NaMe
    #34
    Hó forever!
    Azé mer a rohatt gecc nyár után jön,és jól érzi magát az ember,mert nem mindennap hót izzadtam és fáradtan depressziósan érnek véget a napok...
    Tél:Hócsata,hav,hóember,kint hideg és jól érzem magam ha belépek a kellemes hőmérsékletű házba!
    Sí,snowboard,hóbafetrengés (csajokkal előnyös csak a segged ne fagyjon be:D),őrült szánkózás,LEGJOBB ÉVSZAK!!!