153
elegem van a nyárból :4
  • cargame
    #153
    Jahj kihagytam a telis sportok iranti erdeklodes miatt is szeretem...
  • cargame
    #152
    Azert szeretem a telet mert erdekes. Szeretem nezni h egyre nagyobb es nagyobb lesz a ho. Szeretem nezni hogy jon a hokotroauto es tolja el a havat. Meg igy nagyobb a kaszo is es ezert is erdekes szamomra. Azt szeretnem egyszer h legyenm kb. 50 cm s ho es legyenek szep elakadasok XD Gyonyoru a tel...:DXD
  • tigeroo
    #151
    azért szeretem a telet mert nagyon szép amikor
    nagy pelyhekben esik a hó,amikor nagy pelyhekben esik a hó, minden tiszta fehér és nem tudod hol van a föld és hol kezdődik az ég
  • hmhm
    #150
    végre megint esett!
  • Zozo76
    #149
    ezert:

  • Solidus
    #148
    Kézifék!!!!
  • RoD
    #147
    Nekem is teccik a havas táj, de hogy itt egy gramm, hó nincs, az ...
  • Venture
    #146
    Nagyon szép a havas táj,jókat lehet sétálni a szabadban,és a hóesés is gyönyörű....(néha ugyan jobb a meleg szobából kitekinteni a környékre)
    És lehet alkotni is a hóból,és a jégból,igazán meseszép szobrokat lehet csinálni belőlük.
  • Zozo76
    #145
    Szerintem ilyenkor gyonyoru havas a taj, es nagyszeru fenykepeket lehet csinalni! :)
  • Jhon Balu
    #144
    a száraz hideg végett szeretem mert a bacik ijenkor elpusztulnak.
  • tigeroo
    #143
    a telet a ho miatt szeretem

    jahoooogy nincs ho..
  • RoD
    #142
    így utólag belegondolva hó nélkül a hideget nem is szeretem annyira.
  • RoD
    #141
    Asszem lemaradt egy m betű.
  • RoD
    #140
    Szerinte, élőben jobb. Mármint nem ablakon keresztül, hanem kint sétálva hóesés közben.
  • DEXTER92
    #139
    Jah, én csak szeretném
  • tigeroo
    #138
    ugyanugy van ottis latyak meg minden, + a sok lada/skoda/trabi összekoszol mindent -.-
    dettó mint a város, csak nincsenek panelházak és csak 1-2 üzlet van nyitva vasárnap ^^,

    [én a hooesést szeretem este nézni az ablakból]
  • DEXTER92
    #137
    Jó, falu kb. 50 éve volt olyan..mostmár természetesen a legmodernebb fejőgépek...:)
  • tigeroo
    #136
    láccik nemvoltál még falun :)
    vagy nem soxor..:o)
  • DEXTER92
    #135
    Akkor, hogyha egy lakatlan faluba lax, de nagyvárosba undorító latyak az egész. Az autók kipufogógáza a hóba 'beleolvad', és egy undorító kis... Falun meg, legfeljebb a szekeret húzó ló "citromja" keveredik bele :P
  • holleanyó
    #134
    Szeretem a telet ha esik a hó.Tisztának tűnik minden.
  • tigeroo
    #133
    ..süt a nap....oá, hó még nemesett.................-.-
  • hmhm
    #132
  • RoD
    #131
    költözz el :D
  • tigeroo
    #130
    bazz, szabolcsba még nemesett a hoo
  • atlagember
    #129
    Útálom a telet!
  • XenonIceX #128
    miért szeretem a telet? mer van hoak
  • Voltan
    #127
    Én rühellem a telet. Az ősz, meg a tavasz a jó. (Na jó, a nyár is.)
  • immovable
    #126
    mer jó és kész
    essenmáhó
  • RoD
    #125
    Kösz az együttérzést.

    Egy barátom mondja mindig, hogy ha a gyereknevelésnél is a gazdasági mutatókat fogod nézni, akkor vagy kötsz a gyerekeddel egy szerződést, hogyha felnő a jövedelme 20 százalékát nekedadja, vagy egyszerűen nem is lesz gyereked. :D

    Valahol igaza van. Vannak olyan dolgok az életben, ahol nem a statisztikai adatokat kell nézni :D
  • maniakuss
    #124
    mert nem kell néznem az ocsmány embereket félpucéran
  • Membrah
    #123
  • bens
    #122
    azé, mer nincsenek szúnyogok, és nem izzadok le munka közben...

    és fele annyit kell költenem hideg sörre.
  • RoD
    #121
    Mert télen van hó :)))
    A Mikulás is télen jön és ilyenkor senki se lép rá arra a csokira, amit a cipőjébe rejtettél :D
    Télen van az egyik legszebb családi ünnep (gyengébbek kedvéért:karácsony) :D

    Utólag belegondolva lehet, hogy nem is a telet, hanem a Decembert szeretem?
    Mégjobban belegondolva, ha a December gazdasági mutatóját nézem, akkor több a kiadás, mint a bevétel, vagyis gazdaságilag nemigazán kifizetődő a tél.
    Sőt jön a január. Új év, új infláció. Új víz, gáz, villany és egyéb közüzemi számlák...

    Összegezve nem is tudom, hogy mért szeretem a telet. Talán valami gyerekkori trauma lehet.

    Ja. Csakis az lehet. Gyerekkori trauma. Ez is a hóember hibája. :)))
  • Derelye
    #120
    Szevasztok! Szeretem mert birom a hideget, viszont kevésbé azért mert kurvára hamar sötétedik, és sajnos nálam épp ez az hogy depressziósan és hulla fáradtan érek haza, és full szar kedvűen. Viszont szeretem még a korizás miatt a sportcsarnokban, de most az is fel van túvva-e' :(
  • tigeroo
    #119
    htx
  • bertino
    #118
    OFF
    hihiiii de jó a logód :DD
    ON

  • tigeroo
    #117
    topikáp

    uptade *** szabolcs . sz. bereg megyébe még nemesett, legalábbis mátészalkán nem... süt a nap :SSCCACccc (szombaton ,+ ma reggel fél nyolc körül szemerkélt a hoo, de kicsi ideig)
  • Darkboy
    #116
    Tatabánya... 2x esett ma, de nem sokat..
  • EmThor
    #115
    jobb a hideg, kitisztíccsa :) az elmét, nyáron felkelek, meleg, fülledt, egész nap kóma vagyok, persze tengerparton jó :) Télen meg friss az ember mindig, szépen esik a hó, és tökjó este sétálni az utcán, tök kihalt, lábad alatt ropog a hó, felül meg a csillagok ^_^
  • tigeroo
    #114
    merre lax? itt szabolcsban süt a nap :Cc