51
  • dez
    #51
    Nahh, láttam Madonna új klipjét (a Hung Up c. számból). Nos, eddig csak az új albumról gondoltam azt, hogy erősen emlékeztet Kyle Minogue 1-2 évvel ezelőtti zenéire, most már viszont vizuálisan is teljesen olyan volt, mintha Minogue-t látnám, teljesen átvette a stílusát, mozgását, stb. (Úgy látszik, teljesen leírta szegényt.)
  • MaSzKa
    #50
    Megjelenése előtt letölthetővé vált Madonna új albuma
    így járt úgy is sok a pénze
  • NEXUS6
    #49
    Annyi esze azért van, hogy lássa hogy Európában élni azért lehet hogy magasabb az életminőséget jelent, mint amcsiban.
    Monnyuk lehet hogy nem Londonba kellett volna költöznie. Mert az kb olyan mint a Havannáról átmenni a Nyóckerbe;)
  • DVDMester
    #48
    mit akar ez a hülye ringyó, attól hogy pénze van ugyanolyan senki kis kurva mint volt.
    sőt, még rosszabb.
  • static
    #47
    Baker ha ijen szinten imádod menj ki amcsiba az nyald ki a valagát. :)
    Amúgy nem hiszem, hogy madonna saját maga írná a dalait, gyanítom régen se ő írta csak azt hazudták. Tehát innentől kezdve nem más csak a legszerencsésebb olasz csaj. Na jó, énekelni tud azt tény.
    Jópofa, hogy a legjobb száma /szerintem/ az pont erről szól. Material girl vagy mi.
  • DanyyX
    #46
  • smokedoc
    #45
    Madonna példát vehetne Janikától :)

    http://janikacd.uw.hu
  • NEXUS6
    #44
    Szerintem itt nem elsősorban a zenéjét szapulják az egyedek!

    Hanem a hozzáállását (baker ezt a szót így kell írni? mennyi kettőőzződés!;))))!

    Mit szólnál ha az új madonnaalbumod eleve el sem indulna számítógépen, ha még is megpróbálnád akkor feltenne egy férget, ami kicsinálná a cd-íródat. Plusz a böngésződ kezdőlapját átírná egy weboldalra, ahol minden szemét hekkerkedő köcsögnek elmondana.

    Szerintem az eddigiek után valszeg ez lesz a kvetkező lépése.
  • DanyyX
    #43
    "Az egész zenész szakma tanulhatna töle."
    Jah, és ebben a mondatban mit akartál kifejezni?
  • DanyyX
    #42
    Irigy a sikereire?
    Mit gondolsz, hogy jutott el idáig?
    Régebben, még lehet, hogy köze volt a zenéhez, de most? Szerinted hány milliót keres? Jah, és mire tartja a rajongóit? Mert nem tart többre mondjuk téged se, egy birkánál
  • crx
    #41
    Egyáltalán nem irigykedek én egy ijen sztárra sem sok pénz sok gond.:)))
  • dez
    #40
    LOL.
    Apropó, új hangzás: most épp melyik kevésbé ismert pályatársa egyéniségét nyúlta le?
  • billxxx
    #39
    Ja fonnyadt seggü dagadt pénzéhes picsák,lehet utánacsinálni,irigy szarok vagytok
  • billxxx
    #38
    Mindeni aki szapulja madonnát,irigy a sikereire.Madonna egy istennő,ti meg birkák,Az uj album bomba,és tuti befutó,magas eladás,uj hangzás,ahogy azt egy profi csinálja.Az egész zenész szakma tanulhatna töle.Ha olyan könnyü,amit csinál,lehet jobbat csinálni!!!
    Madonna Istennő vagy imádunk bill
  • gz8
    #37
    A Beatallica be is szólt neki Leper Madonna c. számával, amiben a "What the f*ck do you think you're doing" szöveget bizony be is mixelték.

    Töltsétek le, hallgasságok meg!
    Metallica- és Beatles-rajongók előnyben.
  • akyyy
    #36
    amugy nagyon jó albun lett!!!
  • dez
    #35
    Ráadásul olyan szövegek, hogy "Mit képzelsz, ki vagy te?" (szerinte tehát a rajongók kis senkik, akiknek az a dolguk, hogy dolgozzanak, mint a kis hangyák, és előírás szerűen, és szó nélkül veszegessék az ő albumait).

    Amúgy milyen formában volt kint az album, 128kbps-es mp3? (Az új cuccok általában így vannak, aztán később jön jobb.) Mert aki beéri ezzel, az úgysem vette volna meg az eredeti CD-t, tehát emiatt nincs kiesés. Ami miatt lehet, az inkább az, hogy már nem kell zsákba macskát venni, így ha nem jó az új album, nem is veszik...
  • pepe003
    #34
    Ha mindenki így gondolkodna, de szép világ volna...
    amilyen silány szar filmek, meg zenék vannak mostanság, tényleg örülhetnének h. egyáltalán valaki megnézi/meghallgatja azokat.
  • Nyiri
    #33
    Majd ha annyi dolga lesz az asszonynak hogy 11ig aludjon es fittness terembe jarjon es naponta rapakolhatnak 40 liter diszperzitet akkor igy fog kinezni...

    Ne ajuljatok mar el a "sztarok"-tol akik idosen is jol neznek ki.

    Kivancsi lennek hogy nezne ki ha 3 gyereket maga nevelte volna fel es mar 30 eve koran kell es keson fekszik hogy legyen mint enni adni a kolykoknek...
  • NEXUS6
    #32
    És most akkor egy kicsit más (hozzáállás;)))),
    részlet az origós Terry Gilliam interjúból:

    "-Mit szól ahhoz, hogy a Grimm máris letölthető a neten?

    - Tényleg? Remek! Olyan korban élünk, amikor a változásokat szinte lehetetlen követni, kontrollálni meg aztán végképp nem tudja senki. Nagyon szeretem az ilyen korokat, hallatlanul izgalmasak, annyi minden történik! Kezd romba dőlni a hollywoodi stúdiórendszer, ami korábban monopolhatalmat élvezett. Éppen eleget szakított le rólunk, eljött a bosszú órája! (nevet) De komolyan: nagyon érdekes fejleményei lehetnek ennek a változásnak, bár egyelőre fogalmam sincs, milyenek. Személy szerint nem érdekel, hogyan nézik meg a filmemet az emberek - a lényeg, hogy megnézzék!

    - Ön is szokott a számítógépén filmet nézni?

    - Néha. Amikor elvileg dolgoznom kellene rajta! (nevet) De nem én töltöm le őket!"
  • Cactus
    #31
    De még mindig nem értem, hogy ezt micsoda:
    "az énekesnő szabályos dühkitörést kapott és magánkívül volt, amikor meglátta a vadonatúj albumát az egyik fájlcserélő hálózaton a letölthető művek között"

    Ez most elírás, rosszul fogalmazás, vagy tényleg így történt? Egy arogáns dúsgazdag 47éves örökifjú 2 gyermekes anyuka interneten ILLEGÁLIS tartalmakat böngészik? Na ez a szép új világ :D
  • myke
    #30
    az mekkora poén lenne már,hogyha kiderülne,hogy saját maga rakte fel a zinternetre,hogy így meg tudják vádolni szegény "fájlcserélőket"
  • archkoven
    #29
    Hát szerintem meg egyáltalán nem néz ki rosszul. Sőt, szerintem most jobban néz ki mint a huszas éveiben. Nekem töltöttgalambként sokkal kevésbé tetszett.
  • ooz
    #28
    egy jól felépített reklámstratégia az egész.
    manapság ha valamelyik zenész/kiadó csak kiejti a száján: "fájlcserélő-hálózat" máris mindenki odafigyel...
    nemhiába kattintottunk mi is rögtön a hírre, ahogy olvastuk a címét.
    Én pl. megtudtam h. van (Ciccone, Madonna Luise Veronica-nak) Madonnának új lemeze.
  • kbupdate
    #27
    Ki az a madonna?:P
  • Mice
    #26
    mellesleg meg nézzétek meg azokat a képeket (biztos kint vannak a neten is (én tv-ben láttam)) amik akkor készülnek amikor épp a hétköznapokban kapják le őket a fotósok smink nélkül. hát azt ne mondja nekem senki, hogy az 47 évesen szép...
  • static
    #25
    Hiába, sok volt az LSD meg a kokain...
  • troc
    #24
    20 év múlva nem szeretnék egy 47 éves nő lenni, még ha jól kinéző is!
  • static
    #23
    Hát most nagyot csökkent a szememben. Baz ez, hogy a dalaiban üzen a fájltöltőknek nagyon prinyó. Szerintem az évek alatt egy istennőből arogáns burzsuly k***a lett.
  • vg
    #22
    Muhahahaha! Minden album megjelenik a "fájjllcserélőkön" a hivatalos megjelenés elött!
  • bld
    #21
    de azért három gyereket szülnél te is nem?:DDDD
  • Enkil
    #20
    király
    szép új világ
  • horgaszb
    #19
    Ennyi!
  • Jack Bauer ahős
    #18
    Szar az új albuma.
  • NEXUS6
    #17
    ÖÖÖ izé.

    Egyelőre nem tervezem a nemem megváltoztatását, és nem igazán örülnék ha csöcseim nőnének!
    ;)))
  • Nenrandil
    #16
    nekem csak az gusztalan hogy mosta hétvégén láttam filmet Madonna exvillájáról...ezek után NO COMMENT!!!
  • DanyyX
    #15
    Minél jobban szívózik az ilyen dolgokkal, annál jobban rá fognak szállni a hackerek a honlapjára, meg a zenéire....
  • vg
    #14
    "Mellesleg a Hung Up című klipben olyan ocsmány a segge,hogy én nem égtem volna vele a fél világ előtt..."

    Kiváncsi leszek, hogy majd a te feleségednek, három gyerek után, közel 50 évesen milyen segge lesz!
  • Mice
    #13
    én biztos nem örülnék neki ha így néznék ki :P
  • GodBadka
    #12
    Hát nem tudom. Szerintem örülne bármelyikőtök, ha 47 évesen így nézne ki. Az meg hogy kinek mi az igénytelen zene, hát...
    Ízlések és pofonok...