578
Ogame Starwars-os űrstratégia
  • YMan
    #578
    játszik még ezzel valaki?
  • Elderblood
    #577
    Sziasztok! The Imperium szövetség keresi elveszett primarkáit a Japetus univerzumban vár rátok az istencsászár, hogy harcoljatok érte!

    Szövetség neve: The Imperium
    Tag: IMP
  • YMan
    #576
    remek lehet, látszik hogy full kihalt:

    http://tizszeresjatek.pe.hu/2Moons-master/index.php?page=battleHall
  • reorni
    #575
    Ráadásként a "Fun" szerver mellé készült egy hardcore "űrbirodalom szimulátor" is, melyben minden épületért és hadihajóért meg kell dolgozni igazi kihívás lehet azok számára is akik már több éve ogame-znak.
  • reorni
    #574
    A Tízszeres magyar szerver
  • YMan
    #573
    próbálja a halál... jó szar
  • KiruHoshino
    #572
    Probáljátok ki az xNovát.
  • Szuszidi
    #571
    Én mindenűt vakban vagyok! Lapos a játék nagyon.
  • YMan
    #570
    én kezdem unni ismét... :) most gyártok egy nagy flottát és odaverem valakinek aki folyamatosan kémked aztán pause
  • marko37
    #569
    Csákány voltam a 6 os UNI ból Top 1 kutatásban a csúcson hagytam abba
  • YMan
    #568
    :)Iam back!
  • öregharcsa
    #567
    Kösz, nem... tejesen lejátszott/kijátszott már ez a dolog... nincs miért menni...
    Ráadásul ez csak akkor jó ha van élet a galaxisban, nem pedig 20 ember...

    de sok sikert mindenkinek aki esetleg megpróbálkozik vele... és üdv régi játékosoknak!
  • Protosz
    #566
    Csatlakozzatok muahahah :D

    http://ogame.hu?refId=103+100262
  • Szuszidi
    #565
    Nekem tetszik nem ismerem a régit. Viszont változtatnék jó pár dolgon.
  • öregharcsa
    #564
    ezzel az új skin és játékmódosításokkal agyonvertek egy brutáljó játékot... na sokan ezért nem játszák...
  • Szuszidi
    #563
    Nincs meg.
  • YMan
    #562
    hetes? Megvan még a Vadmalacok klán? Én voltam az egyik alapító tag a kettőből :)))
  • Szuszidi
    #561
    Az szép én a 7 es galaxisban nyomom nem rég kezdtem. Tetszik s valami skint keresek crohnra.
  • YMan
    #560
    csak a nagyon kockák, 15.000.000 kis harcossal repkedve
  • Szuszidi
    #559
    Szép napot!
    Játssza még valaki ezt a játékot?
  • YMan
    #558
    Ne legyetek már itt is olyan droidok mint az ogame fórumon légyszi..
  • ChaosTeam
    #557
    Szerintem célszerűbb lenne ezeket a dolgokat Privát üzenetekben megbeszélni..... nem hiszem, hogy másra is tartoznak ezek rajtatok kívül és pláne nem nagyon tartozik a játékhoz....
  • öregharcsa
    #556
    jah mennék, megnézem mit alkottál...bár sokat én sem tudok ott lenni, agyig vagyok melóval.

    összefutni?? hááát elég nehéz lesz...ha nem dolgozok a szokott helyen akkor nyomom a másodállásomat :(

    a régi csapatból már csak egy ember játszik az ogame-el, de ő elvan mint a befőtt, szerintem addig játszik míg csak ő lesz a galaxisban :))))
  • YMan
    #555
    Szia,

    Imperium-ozgatok, de most inkább keveset játszok, hanem írtam egy online game-et megrendelésre. 1-2 hét és lesz zárt béta, ha gondolod megkereslek akkor... de össze is futhatunk dumálni ha van kedved és időd.
  • öregharcsa
    #554
    Hali!

    Már azt hittem végleg eltűntél! :))
    nyomsz valamit online?? ..én a kingmakert teszteltem...
  • YMan
    #553
    szia Harcsa! :)
  • öregharcsa
    #552
    úgy látom nem ismered a játékot...a klánháborúban, travianban vagy bármelyik stratégiai játékban miért bántják a gyengét?? haszonszerzés céljából...itt is ez van...könnyű zsákmány vagy ,ergo fosztható...
    az egy dolog hogy ha rád száll és nem hagy fejlődni az már nem túl fair, de a szabályok nem tiltják... reptetni kell a cuccost és akkor kissé nehezebb dolga van, igaz ha van holdja a közelben akkor mind1...de meg lehet szivatni őt is, csak tudni kell a módját

    a saját súlycsoportjában már máshogy mennek a csaták, aki idáig eljutott az már tud vigyázni a flottra, nyersanyagra...ezt kell megtanulni...viszont van nála is nagyobb hal...az meg rá vadászik..az arány majdnem ugyanaz csak ott már pontokban és flottában mérhető...
  • zserrbo
    #551
    Nem értek egyet veled. Miért kell a sokkal gyengébbet bántani? Az ilyen játék és ember az gyáva. A saját súlycsoportjával nem mer kikezdeni vagy nem tud elbánni könnyen ezért megy a gyengékre.
  • öregharcsa
    #550
    ez előfordul, először meg kell tanulni játszani, megvédeni azt ami van, nem bent hagyni éjszakára a hajókat, a nyersit is elvinni, és amikor már ez megy, jól be kell az ilyeneket ninjázni :D
    Nézne hülyén hová tűntek a hajói ...hihi...fogj össze valakivel és lepjétek meg 1x...

    káromkodni meg nem illik, akármennyire is idegesítő mikor lealáznak...
  • zserrbo
    #549
    Azzal a fenttartással regeltem az Ogame-re, hogy nem lesz olyan fos, mint a stargate wars, ahol az a hobbi, hogy a kis játékosokat alázzuk. Erre már 3. jára támadt meg 1 héten belül a top 84. vagy 86. játékos (én 2000. vagyok) Tegnap este már nem akartam felzörgetni szobatársamat, mert éjfél után értem haza. Reggel első dolgom lett volna egy 9-es szintű pajsz kikutatása, de neem. Egy szá*b***tt gy*k*r mindig hajnal fél 5kor támad meg. Írtam neki hogy reméltem nem jön megint és hogy "baszódjon meg". Káromkodásnak ennyi volt csak így a végére, mert g**cire ideges voltam reggel. Erre beküldte a levelet és enyhe káromkodás miatt 1 napi kitiltás. Nekem itt volt vége a játéknak. Köszönöm nem kérek ebből a fosból, ahol az az élvezet ha 400 hajóval támadnak meg pedig volt védelmem, de ő neki 5-5-5 szinttel erősebb támadása, pajzsa, szerkezete van és 400 hajó. Nagy szüksége lehettett a kb 110 ezer fémre és 80 ezer kristályra, amit végül zsákmányolt. Rádásul szerintem még azért is jön kapóra neki a hajnali támadás, mert a csata után küldi a szemeteseket és még azt is ellopja. A támadóm adatait azért majd beírom még ide...
  • ChaosTeam
    #548
    Jöhetnek a nevek is, had adjam a tiltásokat acc kereskedelem miatt....
  • Disno
    #547
    "Minden univerzumban ott vagyunk, és hatalmas fiókjaink vannak...Top 10-esek is!"



    képt!
  • öregharcsa
    #546
    Kedves barátom!

    Mivel ez egy free game tilos pénzért/adományért minden egyébért eladni az acco-kat...még akkor is ha jó célt szolgál.
    Sehol nem nézik jó szemmel az ilyen próbálkozásokat, végleges kitiltást eredményez.
    Ezt te is tudhatnád ha regisztrált tag lennél...

    Mint említetted "Csak szabályos keretek között adom át az accountokat, nem szeretném ha kárbavesznének!"...
    Amit csinálsz az nem szabályos(pénzért/adományért árulni)

    üdv

    öregharcsa
  • lajoskamajoska
    #545
    Sziasztok!

    Fontos információt kell közölnöm, az Ogame játékosainak, és megszállotjainak!
    Pécsen, a tanárok körében egy nagyon jó játék hírében állt az Ogame, ezért nagyon sokan el is kezdték játszani, kb. 3 évvel ezelőtt.Több, mint 50 tanár regisztrált a játékba, több-több szerverre! Három év után, az iskolában be lett tiltva a játék, ezért nagyon sokan abbahagyták...
    Mivel nem szeretnék, hogy kárba menjen az a sok idő, pénz és energia, ezért egy listát készítettek az accountokról, és a listát ideadták hozzám, hogy ha bírom, akkor próbáljam meg eladni az accokat.

    Minden univerzumban ott vagyunk, és hatalmas fiókjaink vannak...Top 10-esek is!Csak szabályos keretek között adom át az accountokat, nem szeretném ha kárbavesznének!


    Akit érdekelne, és szeretne egy kis adományt is adni az iskolának, és jó acchoz jó pénzért akar hozzájutni, az keressen meg, a következő e-mail címen:

    [email protected]

    Kérem keressenek minél hamarabb!
  • IXEMGabeo
    #544
    ez mekkora game volt, az volt a gond vele, hogy egy idő után unalmassá vált a fejlesztgetés, ráadásul hiába védted be magad mindig megtámadták a bolygódat, ami nem volt jó:D
  • YMan
    #543
    a pontos válasz: Igen, többen is tudjuk mi az.
  • mrlittlescent
    #542
    Üdv!
    Tudja valaki mi is pontosan a "Galaxytool" ?
    Előre is köszönöm a válaszokat!
  • YMan
    #541
    Talán olvasd el mit írtam. Ha a cookie nem lett törölve, akkor egyértelmű hogy nem az alapján lettem tiltva :)
    Pont azt írtam le hogy csak a mac-et változtattam és máris beengedett. Egyébként pedig a fórum hozzáférhet. Itt az example kód :

    http://forums.digitalpoint.com/showthread.php?t=888836

    de ha a google-ban rákeresel jó pár találat lesz még.
  • ChaosTeam
    #540
    "fix ipről vagyok, cookie-t nem töröltem és kitiltott a fórumból Gurat."

    Pont erről beszéltem... esetleg kipróbálhattad volna a cookie-k törlését... esetleg más böngészőből...

    Nade mind1, nem szólok bele, hisz te vagy az okos én meg hülye... hisz nyilvánvaló, hogy a Fórummotor hozzáfér bárki MAC címéhez....
  • öregharcsa
    #539
    haha..nem járok oda...csak félévente egyszer...egyébként sehogy..maradt minden ahogy volt...