44
Stubbs The Zombie in Rebel Without Pulse
  • rayx
    #44
    Nekem meg van a teljes játék HIBÁT LANUL MEGY a gépemen 1200-son játszok vele hát és a Video kártyám nem a leg ujabb Ge-force 5900-as.De nagyon jo játék.
  • gothfairy18
    #43
    Helótok, lenne egy kérdésem felétek!
    Tud valaki olyan oldalt érvényes oldalt ahol le tudnám tölteni a Stubbs the Zombie zenéét?
    Lécci segítsetek!!
  • evil 007
    #42
    mert a gépemen baszakszik
  • evil 007
    #41
    ps2 re kijön még valaha??
  • gordonmail
    #40
    pfff, pécé a király (Y)
  • MikX
    #39
    Jahh, akartam is mondani...
  • moralosan
    #38
    ?
  • Enyém
    #37
    na ne télleg???
  • moralosan
    #36
    ne a konzolos fórumba plíz...

    az "ojasmi" meg ly.
  • Enyém
    #35
    de nem ment mi lehet a probléma?
  • Enyém
    #34
    nekem is lenne egy problémám elindítom a gamet aztán egy "pittyenés" és kiír ojasmit h error. már próbálkoztam patchel is
  • joe1980
    #33
    Ha valakinek megvan PC-n segitsen már nekem.egy 1.6-os AMD proci és egy ati 9800 as videókártyám van.felinstallálom a gém demóját a végén kiir valami Nvidiával kapcsolatos dolgot,Elinditom és egyszerüen kilép a windowsba,nem megy tovább.please ,help.köszike
  • Noodlee
    #32
    Nekem kell ez a gém!!
  • dakela
    #31
    Hát nemtom... Én abszolút nembánom hogy nincs ps2őn, pcn játszottam vele de szeirntem elég gyenge és unalmas is...
  • Fido4life
    #30
    SZVSZ tök baromság hogy nem adják ki PS2-re..
  • Chromicum
    #29
    bakker...
    sziasztok itt a supported videokarik között nincs az enyém de barmeik fx karinal jobb a ti4200 as nvidia,viszont nem indul el..sad.gif
    legalabbis out of sync et kapok a moncsitól....
    utana feltettem egy uj drivert nvidiarol...aztan kaptam képet...smile.gif)))))))
    egy tök fehéret amiben a balfelsö sarokbol mint a napsugar ugy csapodnak be kis körök haraomszögek és egyéb érdekes mértani dolgok...smile.gif

    ilyenkor mi a csöp van????
    valaki irjon már valami okosat nekem....
    thx
  • Istencsászár
    #28
    gagyi, elb@szták nagyon
  • MikX
    #27
    hmm... már kijött?
  • mila69en
    #26
    hát én meglestem pöcén de nem teszet unistal
  • MikX
    #25
    Nahh, játszik még vki ezzel a gaméval?
    haverral még szoktuk tolni split screen-be!
  • Snecie Smicie
    #24
  • MikX
    #23
    Mondjuk nem igen mászkálhatsz, mivel elég kötött a pálya, de mondjuk az utcán lehet randalírozni elég angy részen!
  • mucsácsó
    #22
    na, az tök kira, nagyon nagyon váááárom!!! az a lolipopos video az lol meg tetszik ez a sok vér, kéz és lábleszakítás
    és szerintetek mekkora lesz PC-re?
  • Sephi
    #21
    Naon jo gama. Stilusos. Egyszer vegivinni pont eleg. A vege fele volt egy par olyan poen hogy fajt a hasam a rohogestol :D
  • mila69en
    #20


    amúgy a game milyen kötött vagy lehet szabadon is mászkálni azt ugy gyilkolászni?
  • mila69en
    #19
    vazze eladtam a mocim tavaszig megint pc meg net azt tavasszal venni kell egy másikat
  • MikX
    #17
    jaja, bár nem elsőre, de megcsináltam!
    poénos volt ezekkel a zenékkel!
  • MikX
    #16
    Amúgy
  • MikX
    #15
    Hát, jahh!
    Az is!
  • mila69en
    #14
    kár hogy nincs PS2-n:((( no mindegy megvárjuk a pc-s verzsönt jólenne már ha kiadnák kiváncsi vok rá videók alapján nagyon faszányos gémnek tűnik
  • greco
    #11
    Végigvittem.Jó volt. Főleg a táncverseny.. :-) Ez a rész még a barátnőmnek is tetszett.
  • Laky
    #10
    óóó, basszus nincs PS2-n
    X-Box-om sajna nincs :((((((((((((((
  • mucsácsó
    #9
    áááááááááááááá úúúúgy vááárom elsem bírom mondani, sokkal jobban mint akár miféla most wantedet áááá
  • MikX
    #8
    Nagyooonjó!
    Ott járok, hogy elkaptak, lekötöztek egy laborba, a csákó letépte a saját karját, és azt irányítva kell kiszabadulni!!!
    Ha a kézzel rátelepszel egy csávó fejére, akkor azt tudod irányítani, így tudsz lövöldözni is!

    Mindenkinek ki kell próbálni akit kicsit is érdekel az effajta game!!
  • Laky
    #7
    ejj de jó kis véres game, ez kell :D
  • MikX
    #6
    PC-s van, konzolos pedíg ez!
    Konzolra, mint már mondottam, kintvan!
    És nagyonállat!
    Igaz, csak most kezdtem el nyomni, és monst kaptam meg a "bélgránátot"!
    Nagyon ott van!
    Főleg a hangulata, ami ilyen furcsa világban játszódik, 60-aas évek, de teljesen robotizálva, lebegő autókkal!
  • mucsácsó
    #5
    van már ilyen topic nem?
    amúgy énis rohadtul várom, naon kéász game lesz!
  • MikX
    #4
    De egyébként itt van, hogy novemberben lesz:

    AUSTIN, TX (October 13, 2005) – The Zombie invasion has begun! Aspyr Media and Wideload Games today announced that the Xbox version of Stubbs the Zombie will begin shipping to retailers nationwide next week. In this third-person action game, players take on the role of the rebel himself – Stubbs, a wisecracking Zombie who takes on an ultra-modern city of the future using nothing but his own carcass and the weapons of his possessed enemies. The game’s tongue-in-cheek humor, innovative combat, strong storyline and co-op gameplay option keep Stubbs the Zombie’s gameplay completely unpredictable. Using the Halo engine, the game, which is rated M for Mature, has a SRP of $49.99. In November, Aspyr will continue the carnage with the release of PC and Mac versions of the game.
  • MikX
    #3
    Azt nemtom, ez a Konzolos fórum , én az X- es verziót nyomom...
  • sweech
    #2
    kijött pc-re?