8
  • fflx
    #8
    az a mediaplayer nelkuli windoz, az egy vicces dolog lehet. mikor vettem az XP-met, altalaban eleg bamba tekinteteket birtak az disztributorok vagni, miutan kozoltem, hogy en olyat szeretnek.

    a kutya nem hallott rola es termeszetesen nem is tudtam venni olyat. mellesleg a microsoft honlapjan sincs egy deka utalas se arra, hogy letezne.
  • Caro
    #7
    Jóhogy. Az informatika ma már stratégiai ágazat. Nem engedhetik meg meguknak, hogy egy idegen cégtől függjön egy egész kontinens.
    Gondoljuk csak bele, micsoda károkat tudnának okozni, ha a saját szoftverük biztonsági hibáit kihasználva vírustámadást indítanának. Összeomlana minden.
  • strogg
    #6
    Egyértelmű a cél.

    Több állam, és kormányzat tette le a voksot az OpenDocument elképzelés mellett.
    Az EU is át fog állni, ezért szivatják az m$-t az office-al.
    Kb: 2-3 év mire ez megtörténik, de meg fog történni. Szóval készítik elő a terepet az OpenDocumentnek.
    Szerintem...
  • Drawain
    #5
    Office-hoz már most is rengeteg külön szolgáltatás n van; pl Office videokonferencia rendszer-t most teszteltük az egyetemen - hasznos dolog bár elég sok gyermekbetegsége van.
  • Darth Sith
    #4
    most tényleg, office-ban mibe lehet belekötni? szeretem az opensource programokat, én is linux felhasználó vok részben, de a M$office akkor is jobban hazsnálható mint az Ooffice. Nem tudom most mit fognak kitalálni...
  • Caro
    #3
    Nem hinném.
    Az OpenOffice magyar helyesírásellenőrzője jobb. :)
    Szerintem inkább a következő Officeba beépíteni akart VoIP szolgáltatások és egyebek miatt fog borulni a bili... bár ki tudja?
  • kbupdate
    #2
    :)

    Hm... az OpenSource valóban életképesebb.. ott senkit se tudnak beperelni:)
  • Evil Merodak
    #1
    Kiváncsi vagyok mi lesz a kifogás az MS Office ellen. Biztos valami nevetséges kifogás, mint pl.: helyesírásellenőrző van benne és emiatt egyeduralomra tör az ellenörző programok terén v. vmi. hasonló.