410
nagyon tré
  • renato50cent
    #410
    rövid az élet hosszú a sír anyit kurjatok amegyit birtok
  • lalicsiga
    #409
    Igen, ez alap követelmény!Húzni az agyát!
    DE!
    Mielőtt elkezded ki kell ismerned nagyon jól, mert nem csak ilyen csajok vannak a világon, valaki szereti ha húzzák az agyát, valaki pedig csak a lerohanást várja és valaki meg az olyat szereti, aki "nyalizik"!Ehhez kell kellőképpen megismerni a meghódítani kívánt nőstényt! :)
    És a legfőbb szabály, amit SOHA NE FELEJTS EL: Ne azt add a nőnek, amire szerinted vágyik, hanem amire ő valójában vágyik!!!
    Ezzel a hozzáállással nem lesz gond soha!
    Gondold csak végig a te szemszögödből...
    Jön egy csaj, az várod, hogy közeledjen, bókoljon, jó legyen vele lenni...Te is szivesebben fogadod, mint azt aki játsza magát,játsza az elérhetetlent.Mindig tudni kell mire vágyik egy nő és azt megadni és akkor te leszel nála a biztos pont, akire mindig számíthat,mindenben tudja mit kell tenni!!!
    Persze később ha összejön már nem muszály ilyennek lenni :P:P:P
    És még egy lényeges dolog: BÁRKI BÁRMIT IS MOND, A ROMANTIKA MINDENT VISZ!!!!
    Life is Life!!!
  • boyscout
    #408
    :DDD
  • minigirl
    #407
    Te komolyan szereted, ha húzzák az agyadat? Én meg tudnám fojtani azokat a pasikat, akik elérhetetlennek mutatkoznak... És csak rövid ideig érdeklődöm irántuk.
  • piros mogyi
    #406
    Kamu, de ahogy gondolod.
  • vargilius
    #405
    ja, 82 éves vagyok !!!!
  • vargilius
    #404
    nekem csak egy bajom van " nem tudok nemet mondani " a sex-re.

  • mark oh
    #403
    bocs mindenkitöl,nem ide akartam irni
  • mark oh
    #402
    nekem nem volt soha gond csajt felszedni,se a szépet,se a rondát.de egy biztos,rafináltak.és nem olyan ártatlanok mind mutatják.gondolom ti is képben vagytok ezzel a történelmi felfedezésel
  • AntiHero
    #401
    Igaz..
  • Nessi
    #400
    Nah, akkor aprócska magánvélemény az itteni látványosan szenvedő srácoknak:
    Ott lett elcseszve a dolog, hogy felajánlottátok magatokat. A csajok alapból nem buknak arra, ha valaki tálcán adja magát. Kell, hogy kicsit vágyakozzanak, kicsit érezzék, hogy nem is olyan jó nők valójában. Ha húztátok eleget a kiszemelt agyát, akkor már jöhet valami, de még akkor sem a konkrét kérdés. Az elront mindent...
    Meg azt sem igazán értem, hogy adott valaki, akivel alig beszéltetek még, nem is ismeritek, és kapásból imádjátok és nem tudtok nélküle élni? Nekem ez "kissé" furcsa. Sz'al, srácok, csak keményen. És én is csak azt tudom mondani, mint Wolwerine: Játszatok. Ne vegyétek túl komolyan, annál jobban fáj a kudarc. És különben is... a játék szórakoztató ;)
  • lalicsiga
    #399
    Hi újra!
    Na igen, lehet ilyen is, hogy visszajön, de lehet bármi!
    A szünet néha jó és néha kell, de néha csak ilyenkor jön rá az ember, hogy igazán kell-e neki a másik , hiányzik-e neki vagy nem , mert ha nem akkor annyiba kell hagyni! Bár attól függ miért lett vége egy kapcsolatnak!!!
  • boyscout
    #398
    én nem lennék képes utánna visszafogadni. szóval ezmár ugrott is.
  • StRucC555
    #397
    nem vagy vele egyedül ...
  • Sunyi RóKA
    #396
    Majdnem igaz énis otthagytam a nömet és mi történt? Eltelt 1 honap és és vissza jött hogy élkülem nemtud meglenni szal kis szünetet kell tartani és utána megoldodik minden.
  • boyscout
    #395
    ja ez nem rossz. most én is holtponton vagyok. nem kicsit padlón..
    csak amiket írtál tök nehéz megtenni. ez a túllépés nekem nem igazán akaródzik menni :|
  • LPKENJI
    #394
    KI FOG HALNIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44
  • lalicsiga
    #393
    és ha kíváncsi valaki fiú lány barátságra lapozzonnyugodtan vissza, mert ezt már rég elmagyaráztuk!
  • lalicsiga
    #392
    + Camaro SS, ha nekem lett volna üzenve, akkor
    de ha nem akkor sorry
  • lalicsiga
    #391
    jah, ALL IN!!!Próbáld meg vagy mehetsz utánna a végtelenségig! Ha meg olyan csaj akkor kutyaként fog veled bánni: lesz valaki aki úgy megy utánna mint egy puli, na zet ne tedd, mert az ilyen nem érdemli meg!!!!!!!!!!!!!!!!
    Tapasztalatból mondom!:(
  • Krokki
    #390
    hellósztok
  • xem
    #389
    Hy probáltál már vele 4szem közt beszélni, probáld meg elhívni 1 kis sétára aztán finoman érdeklödj, vagy csak csókold meg. A puding próbája az evés. 50-50% az esélyed, de ezen változtathatsz, csak figyelj rá, érezze hogy nincs veled egyedül.
  • PíszLávJuniti
    #388
    mindezt 12-13 évesen ?
  • Camaro SS
    #387
    remélem nincs igazad...
  • edamano
    #386
    hát..nekem volt olyan kapcsolatom..ami barátságból indult..majd sex lett belőle..aztán mára pedig megint csak a barátság maradt!! szal sztem ha barátságból indul ki az egész akkor semmy értelme, mert ugyanott fgosz kilyukadni mint az elején..nekem ez a véleményem
  • sekta
    #385
    Nem tudom de DEFINIÁLNÁD a Ő fogalmát neked mit ill. kit is jelent
  • Camaro SS
    #384
    messziről könnyű beszélni :P de ha átélnéd, amit mi itt többségbe........ nem olyan könnyű valakit csak ugy elhagyni
  • lalicsiga
    #383
    remélem csajok nem olvassák ezt el
  • lalicsiga
    #382
    gecc, én megint nagyot írtam :p
  • lalicsiga
    #381
    hali , csak most olvastam, hogy milyen kemény a helyzet :(
    ha adhatok tanácsot tapasztalatból, akkor azt tanácsolom, hogy légy konkrét és kérdez rá te magad!A választól függően tedd a dolgod!És ne erősködj, mert akarásnak sza*ás a vége :p! És jön a sablonszöveg, hogy felejtsd el és keress mást, de ezt jobb ha tudomásul veszed, ne tudom hány éves vagy, de szerintem még nagyon fiatal ahhoz hogy lekösd magad hosszú távra!
    Vannak fellángolások mindenkinél, de ezt el kell fogadni és továbblépni, mert ha nem teszed egész életedben csak ezen rágódsz és annak nem jó következményei lehetnek(szihológus :) ).Akármilyen sza* kedved van tégy úgy mintha jó lenne és hidd el könyebb lesz továbblépni, persze azért ott lesz ő is a háttérben,de nem szabad a nőket komolyan venni!!!
    Egyszer majd érezni fogod , hogy megvan a nagy Ő és akkor már komolyan veszed!
    Addig meg csak használd ki, hogy férfi vagy és ne enged, hogy a gyengébbik nem kibas*on veled!A férfiak érzékenyebbek is lehetnek mint a nők ilyen téren, ezért legyél konkrét,őszinte,spontán,egyszerű minden nővel , akivel csak kapcsolatba lépsz és meglátod hamarabb találsz valakit és könyebben lépsz túl akárkin!
  • Hedic
    #380
    ja arra mar en is egy par lanynal rajottem !!!!
  • Camaro SS
    #379
    ezt énse
  • Rundstedt17
    #378
    Nem hiszem.
  • Sunyi RóKA
    #377
    Csak 1 valamit mondanék neked a csajok csak a pénzes palikra buknak szal valamivel vágj fel érted!!
  • Camaro SS
    #376
    ja.... legközelebb picit pontosabban fogalmaz! :P egyébként a távolság nem számit ha igazán szereted. de nem érdemes feszegetni ha anynit kell rá várni (1x élünk, nem?)
  • Hedic
    #375
    kösz a támogatást,sajnos az a baj hogy sok a kilométer közöttűnk és meg akarom várni azt amikor birok menni motorvizsgára ami 4 honap mulva már lehetséges....
    és uttánna összejönni vele mert akkor akkor mennék hozzá amikor birok....érted csak zért nem jöttem össze vele mert ha vége van a tábornak akkor rosz lesz mind a kettönknek....
  • Camaro SS
    #374
    valami hasonló az én esetem is. figyelj: várnod kell! nincs más deha szereted tényleg, menj oda és beszélj vele... én drukkolok ;)
  • Hedic
    #373
    Figy,van egy uj szerelmi kérdésem egy másik lány kapvsolatában....az van hogy nem rég voltam egy táborba a barátommal és mind a kettönknek ugyanaz a lány tetszett csak az volta a baj hogy elég messze lakunk egymástol,mindegy az a lényeg hogy szándékosan nem akartam összejönni vele mert ha a tábornak vége akkor ki tudja hogy mikor látjuk majd egymást.én pedig ezzel a lánnyal elég hosszu ideog szeretnék járni,akkor amikor van már motor engedélyem mert akkor már akkor birok menne hozzá amikor akarok,de viszont a barátom meg nagyon gyomult rá és összejöttek...na az lenne a kérdésem hogy szerintetek jöl döntöttem-e,a másik az hogy szerintetek ez a hosszutávu kapcsolat meddig fog működni mert mint montam elég messze laknak egymástól??????
  • Hedic
    #372
    ok....majd megnézem hogy mijen kolostorok vannak bár szinte minden faluban vagy városban kell hogy legyen,de ha megyek akkor valami jo kis 5,6 csillagosba mennek.....na mindegy aze tik is adhattok valami jo ötletet hova vonuljak kolostorba
  • Camaro SS
    #371
    vagyis mégse.... a barátnőm rájött, és nem akarom eveszteni NE IRJATOK (bocs)