104
Feromon parfüm, csábításra
  • veronika0102
    #104
    Sziasztok,
    én a feromonx parfümöket használom. Lényegesen nagyobb önbizalmat ad, arról nem beszélve hogy ismert illatok közül választhattam, aminek nem pacsuli az illata. Ajándék illatmintát adnak így nem veszek zsákbamacskát. Ja és ingyen szállítanak. Minden barátomnak csak ajánlani tudom.
  • jimySz
    #103
    A feromonról
  • inroka
    #102
    Sziasztok! nekem ez a fajta jött be nagyon!
    ha valaki tudja hol lehet kapni irja meg! KÖSZI!!!
    www.parom.hu/feromon/ferfiaknak.htm
  • AMBB
    #100
    Hát fiúk... Ismerek egy lányt, szeretnék közelebbről megismerkedni vele, és nem tudom, hogy ez a feromon micsoda most csak a figyelmét kelti fel, vagy vonzza is?? Vagy csak placebó, és önbizalmat ad? Mert annak hiján vagyok... Akkor nagyobb sikere lenne, ha ezzel a parfümmel hivnám randira??:D
  • XDD
    #98
    Sziasztok

    Nem tudom erről kinek mi a vélemény...

    De én rendeltem egy P6 márkájaú feromon parfümöt, elég nagy márka külföldön is lehet kapni ugyan ennyiér, de nem tudom én nem hiszek benne... de lehet hogy használ

    7500 forint volt, 10 ml-es , P6 , 1x használtam akinek kell odaadom olcsón... csak hogy ne legyen olyan pénzkidobás nekem se
  • zolipapa1
    #97
    Én ezt javaslom www.zolipapa.hu és csak 2500 Ft !feromon parfüm
  • zoliapu
    #95
    Azért se múlik rajta sok, pl barátnőm orra is nagyon érzékeny, egyszerűen fullad az erős és sok illattól, lehet az bármilyen csodaszer.
  • warrior18
    #94
    Egyébként én használom a csajozasitanacsok.hu-ról. Jó, csak az a baj vele, h nem 30ml-es, hanem le van rekesztve és kb 10ml az egész. De alig fogyik és jól működik. Eléggé tarolok Minden héten. Van, hogy hétkönap belebotlok egy jó csajba, azt is felszoktam szedni, de a hétvégén gondoskodom Péntek-Szombat, hogy meglegyen a 4 csaj. Ez egy kvóta nálam, ami bevált, ezért ragaszkodom hozzá. Majd neketek is kialakul egy, ha engem akartok követni. :D
  • warrior18
    #93
    Nem az van ráírva, hogy ettől üldözni fognak a nők, mert teljesen bezsongatja őket. A csajozás összetett dolog. Nem ezen múlik minden. Egy nagyobb kővel is belehet verni egy szeget, de kalapáccsal könnyebb. 1000 szegnél pedig sokkal célravezetőbb a kalapács. Egyébként is 90%-ot a hanglejtés és a tesbeszéd hoz. De ez elég kevés! Ennyivel nem kapsz meg csak néhány nőt. Ha tutira akarsz menni, akkor:
    1. Szemkontaktus
    2. Mosolyogj!
    3. Lazaság, nyugodság, Viselkedj Természetesem
    4. Ne félj megérinteni egyből, mégha alig ismered is
    5. Kis rejtélyesség
    6. Érzékszavak és buborékszavak használata (így még a focis sztorikkal is fel tudod izgatni)
    7. Utánzás (finoman utánozd a mozdulatait, nem pontosan, nem fogja észrevenni)
    8. Legyél érdekes, a testbészédjét figyelve ezt tudod ellenőrizni
    9. tök tudja, sokmindent csinálok még, amit nem veszek észre, hirtelen ennyi jutott eszembe, pedig vmi fontosat kihagytam

    A feromon parfüm meg akkor kell, ha le tudod dumálni amúgy is egy csajról a bugyit. Ha szövegeléssel, szex téma nélkül izgalomba tudsz hozni egyet, akkor a feromon segít a többinél. Nem ettől leszel mester, ez egy eszköz, mint a csajoknál a rúzs. De, ha ugyanolyan jól csajozol, mint a haverod, de rajtad feromon van 100%, hogy te fogsz tarolni! :D Egyenlőre ennyi. Nem nyitok ingyen akadémiát. ;)
  • monkeymajom
    #92
    hát gyerekek én itt már teljesen ráizgultam erre a játékra:D
    ha beledöglök akkor is lenyomom ezt az Ad@m-ot.
    ...(lehet most azt se tudjátok miről beszélek...:P )
    Csak ahogy megláttam,hogy Esprit rögtön eszembe jutott az a táncikálós játéka amivel lehet Wii-t is nyerni....lehet kicsi túlzásba vittem a játékot!?:D
    A feromon nem különbözik személyenként? Nem hinném,hogy minden szervezet ugyan azt bocsájtja ki...vagy igen?
  • beababy20
    #91
    Esprit parfüm bármelyik drogériában kapható. a D betűvel kezdődőnek a tavasz-nyári magazinjában le is van fényképezve és elég jó áron van most.
    ha venni akartak, akkor sztem most érdemes igazán!!
  • ildiko57
    #90
    beaby20 :)
    Hasonló az én véleményem is,de szerintem nem hormon csak valamilyen test által termelt kémiai anyag...amit így kifejezetten nem érzünk...csak a szervezetünk érzékeli a másik emberét is...minden embernek más és más az erősség stb...ebben a cuccban meg plusz ilyenek találhatóak,ha jól tudom :) Így fokozottabb lehet az érdeklődés az iránt aki be van vele fújva...de nem izzadtságszag(hiszen parfümbe is teszik és nők is alkalmazzák ).

    Fluoridal régebbi kérdésére a válasz engem is érdekelne...hogy Esprit esetleg van ?
  • beababy20
    #89
    a feromon nem az izzadtságszag. hanem a hormon amit kibocsát a test mikor izzad.. állítólag irányítják a nemi viselkedésünket is.. hm.. tudja a fene!!
  • nagyadam77
    #88
    és azzal tudsz hódítani is? :P
  • milu00
    #87
    egy edzés utáni szag szerintem bőven kimeríti a férfias izzadság szagát
  • csudess
    #86
    vagy várj mint jelent az h férfias izzadság szag??:D Lehet nem vok tisztában a fogalmakkal!
  • csudess
    #85
    Pffú ez azért erős sztem!:D
  • Gospel
    #84

    www.illatszer.mindenkilapja.hu
  • Fluoridal
    #83
    Bocsi,hogy így visszatérek a feromonos cuccokra,de szerintem ezt nem csak pasik használják...szóval a nőknek is könnyebb a hódítás...Vagy tévedek? ....izzadtság szag hátttt :S
  • monkeymajom
    #82
    azt mondják,hogy a nők buknak a férfias izzadtság szagra...ez mennyire igaz?:)
  • Anomaria
    #81
    Hát nem tudom ki hogy áll ehhez a Feromon csábításhoz, de számomra a pasi befújhatja magát bármivel, ha nincs benne semmi ami felkeltené az érdeklődésemet, azon kívül hogy elnézek az illat irányába
  • Fluoridal
    #80
    OKé ! Köszönöm... bár még nincs eldöntve 100 %-ra a dolog...mármint,hogy melyik lesz :)
  • zesst
    #79
    Szia. Én is Espritet használok, szerintem hihetetlenül eltalálták!Neten szerintem bizti tudsz venni!
  • Fluoridal
    #78
    Sziasztok !!!! Nem tudjátok Esprit is van a parfümlistán ?
    Ha nincs akkor nem tudjátok honnan lehetne szerezni ?
  • gibbone
    #77
    Ezt az új parfümöt ki fogom próbálni én is,nem lehet rossz,meg egy kis újítás sosem árt...:))
  • mamutvadasz
    #76
    Pontosan, a nagyobb meg 50
  • Tomika24
    #75
    A kisebb kiszerelés mekkora? 30 ml-es?
  • mamutvadasz
    #74
    3000 és 5000 ft a 2 kiszerelés ha jól emlékszem. Fuu igy az illatát most hirtelen nem tudom mihez hasonlitani, majd gondolkodom :)
  • Tomika24
    #73
    Nekem most elsősorban a férfi változat kellene. Nem tudnád megmondani, hogy kb mennyibe kerül? Mihez tudnád hasonlítani az illatát? Vagy ha van vmi egyéb infód, megoszthatnád velem! Előre is köszi! :)
  • mamutvadasz
    #72
    Van belőle női meg férfi illat is. Én szeretem nagyon az illatát, és nem is 20.000res árkategóriába tartozik. Tök jó oldaluk is van most ott sokmidnent megtalálsz
  • Tomika24
    #71
    Én még nem hallottam erről az újról, tudnál róla mondani valamit?
  • mamutvadasz
    #70
    Nekem is bejött az Esprit új parfüme a Groovy Life! Barátnőm is egyből megdicsérte az illatom :)
  • Coldplayer
    #69
    Nem sör szaga van. :D Könnyű tavaszi illat.
  • DzsungelDzsáó
    #68
    nem tudom,én axe-ot használok de azzal lehet hódítani ;)
  • bobama
    #67
    ráadásul kiköpött sör utánzat :)
  • gibbone
    #66
    Sörszagú illatszert találsz, nagyon baráti kiszerelésben is, kb 200 Ft egy 500 ml-es :D
  • Rubenvagyok
    #65
    Lehet hogy a barátnőm nem feltétlenül örülne neki hogy így állítanék be egy családi vacsorára! Lehet hogy az anyós pajtásnak nem lenne őszinte a mosolya:P
  • kicsikacsa23
    #64
    Jól hangzik...
  • Eloldeszka
    #63
    Sör szaga van, nekem bejött!
  • kicsikacsa23
    #62
    Az Esprit új illata milyen?