173
  • Punker
    #173
    link?
  • Lelouch
    #172
    Már van hozzá magyar felirat.
  • Punker
    #171
    párnap és biztos lesz :)
  • shuday
    #170
    Mostmár a 10(utolsó) rész feliratjára várunk... az angol felirat már kész van 1 hete , a magyar is készülhetne már de semmi hír... magam megycsináltam volna már ha perfect tudnák angolul...
  • Punker
    #169
    benne volt a magyar :D
  • pite9
    #168
    magyart nemnagyon. angolért egész simán fel kell menni a jútúbra :D
  • Punker
    #167
    OVA 8-hoz tudtok feliratot?
  • pite9
    #166
    most már sajnos biztos: 2011 tavasz...
  • Punker
    #165
    mikor jön az új OVA?
  • pite9
    #164
    van egyszerűbb megoldás is: youtube :D:D:D
  • Super Vegito
    #163
    Oks thx
  • knightbali
    #162
    Én az isohunt-on kerestem rá annó, nézd meg szerintem ott
  • Super Vegito
    #161
    aham és valaki tudna egy linket küldeni ahol meg tudom nézni vagy letölteni mert megtaláltam az összes ova de azok videoplayeresek voltak és a videoplayeres videókat már nem játsza le hanem beadja azt a szar hodogot tutsz adni egy linket ahol megtom nézni az ova kat?
  • knightbali
    #160
    Annak nincs folytatása, viszont van egy ova sorozata is, ami 100%-osan a manga szerint megy és 100-szor jobb mint a 13 részes sorozat :)
  • Super Vegito
    #159
    Egy kis help kéne:D.Nem rég kezdtem nézni a hellsinget és megnéztem az 1 évadot ami gondolom az első 13 rész és akkor vannak további részek vagy hogy?Pls vakai segítsen:D
  • ALIENwoods
    #158
    AMV-m http://www.youtube.com/watch?v=nCVYRrYg2Cg :)
  • knightbali
    #157
    felirat van már hozzá?
  • pite9
    #156
    ova 7 kijött:) jó sok paradicsomlével:DD
  • Punker
    #155
    most nézem az OVA 6-ot nagyon komoly!!! és talán még idén jön a 7.
  • Junior0902
    #154
    A Nagy-Britanniában működő, Hellsing nevű szervezet évszázadok óta harcol a Királynő és az ország védelméért, hogy az éjszaka sötét, természetfeletti lényei ne árthassanak a mit sem sejtő emberiségnek. A szervezet hatalmas atom-, higany- és ezüstfegyvereinek birtokában is pengeélen táncol, hogy távoltartsa a sötétség démonait. Azonban titkos fegyverük reményt ad az egyre sokasodó vámpírok serege ellen; ez a fegyver pedig nem más, mint Alucard, a valódi vámpír, aki Sir Integral Wingates Hellsing szolgálatában áll.

  • pite9
    #153
    na jólvan emberek:van egy 95 fejezetes manga.ettől szinte TELJESEN eltér a 13 részes sorozat,aminek nagyon jó zenéje és története van,de a grafikája pocsék.A mangával TELJESEN egyező a története az OVÁknak(Original Video Animation)itt a zene elég ratyi,a történet nagyon jó,és kevés hasonló minőségű grafikát találunk az animék között.Eddig 5 OVA jött ki(YouTube-on mindegyik fent van,csak keresni kell)és Július végén jön a hatodik.Ezeken kívül szerintem kb 2,vagy három lesz még,a manga alapján.
  • xeniaa
    #152
    Szerintetek a 13 részen kívül lesz több is? :)
  • Seth
    #151
    Ugye XD
  • kameko
    #150
    értem! Mivel a sorozat eltér a mangától ezért a 2OVA csak a sorozat 6 részét dolgozza fel a többi OVA viszont már a mangát mert a manga eleje megh a sorozat eleje ugyan az. Ugye? valahogy így? ^^"
  • Seth
    #149
    Az OVA-k a mangát dolgozzák fel.Az első 2 részben lezavarják a sorozat 6 részét, de aztán más irányba megy.
  • kameko
    #148
    Én most egy kicsit össze zavarodtam. Van a 13 rész és az OVA-k folytatják ezt vagy ugyan azt mesélik el mint a sorozat?
  • Seth
    #147
    Az 5. rész most jött ki vmikor november végén,felirat még nincs
  • Dingoday
    #146
    Hellósztok
    Hellsing OVA első 4 része megvan, a többit honnan tudnám megszerezni és hozzájuk magyar feliratot? Magyar oldalak néztem, azokon nem is ismerik a többi ova részt. Előre is kösz
  • JetiRulez
    #145
    sikerült jó verziót letölteni. thx
  • JetiRulez
    #144
    www.btmon.com , innen szedtem a torrentet. steam-en még nem néztem
  • Seth
    #143
    ogm-et akartál írni ugye? Pedig ami steamen van fenn ahhoz passzolnia kéne, vagy nem onnan szedted?
  • JetiRulez
    #142
    omg hellsing. talán rossz? tudsz 1 jó torrentet, ahonnan le lehet szedni?
    thx.
  • Seth
    #141
    és milyen hellsinget szedtél le? AXP dvdrip?
  • JetiRulez
    #140
    Mégse. Letöltöttem 4 verziót az animeaddicts-ról, de egyik se jó. Az egyik vagy kési, vagy siet, vagy egyáltalán nem működik.
  • JetiRulez
    #139
    Már megoldottam :)
  • JetiRulez
    #138
    Helló!
    Letöltöttem a részeket és a feliratot is hozzá, de fél percel el van csúszva a filmtől. Mitől lehet ez?
    Thx.
  • Krezga
    #137
    Kijött a 3. rész.
  • Dying Soul
    #136
    Jó volna, tán októberre ígérték, még 2006-ban a második részt.. azóta semmi.
  • Krezga
    #135
    Jah, azt tudom, láttam is már, nem volt rossz. Ami tuti, hogy mangahűbb. Szal megtudhatjuk a chipek eredetét talán stb...
  • Dying Soul
    #134
    Az első rész még múlt évben kijött