67
  • IoIa
    #1
    Szenzációs a film. Ezt mindenkinek látnia kell. Persze akinek az első rész nem tetszett, az ne nézze meg, mert bőven túltesz az első részen.
    Nem akarok én sem "poénokat" lelőni, de az biztos, hogy már rögtön a film elején szembesül a néző azzal, hogy mire is számíthat a továbbiakban. És ez csak fokozódik. Vannak érdekes "visszaköszönések" a filmben, amikor az ember - aki az első részt is látta - úgy érzi, hogy már volt valami hasonló dolog, vagy helyszín.
    Méltó folytatása az első résznek, szerintem übereli azt.
  • vg
    #2
    Hmm, 10es kép...
    A film király. A vége döbbenetes, akárcsak az első résznek!
  • LiPTON
    #3
    nekem nagyon tetszett! aki szereti az ilyen mozikat, annak kötelező darab
  • mellon
    #4
    Én nem fogom kibírni dec. végéig . Nem is olvasom többé ezt az oldalt , mert még a végén erőt vesz rajtam a kísértés :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #5
    dúúúrva film .. majd DVDrip-ben megnézem az 1-el együtt ;>
  • kabalthenbk
    #6
    december 29? nem november akart az lenni?:)
  • Antifasiszta
    #7
    veszélyes film ám
  • Mipi
    #8
    Az eslő rész nagyon jó volt. A második remélem az is ilyen durva lessz!
  • Cat #9
    valahogy nem tudom megérteni mit élveznek az emberek a horrorfilmeken
    félek én eleget anélkül is...
  • Tiby
    #10
    Király az a injekciós kép :)A Suffering c. játékhoz hasonló.De szerintem jó lenne megcsinálnák a Sufferinget filmben
  • Pukkár
    #11
    Sztem nem kell megvárni december 29 -t.
    Az első részt is 3 vagy 4 hónappal a magyar premier előtt néztük meg a haverokkal. Torrent és DC++ 4ever
  • booyaa
    #12
    Biztos,hogy jó lesz a film még látatlanban is ki merem jelenteni.de ez is olyan lesz mint a többi nagysikerű film,hogy lesz benne szép néni szép IZMOS bácsi és a végén mindenki meghal a többiek megsebesülnek...
  • mmocus
    #13
    nem tudom mi lessz ebből az első része elég jó volt (szerintem)
  • xy21
    #14
    Én is most töltöm torrentel a filmet.Valami gyenge minőségűt mert össz vissz 300 mega meg nem is magyar de az kit érdekel.A lényeg a történet mega cselekmény:D:D
  • lindemann
    #15
    Szerintem abbol a 30ezerböl a fele kiment a film alatt :D ha csak visszagondolok, hogy mi volt akkor amikor a premieren ültem :D:D. egy csaj a széke elé hányt, többen a pattogatott kukoricát dobták el, de szerintem egy páran kimentek a teremböl
  • xy21
    #16
    Megy megy megy a film!!!!!!!!!!!!!YEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!überfasza.CSak kár hogy angol és nem nagyon értem.
  • tomoman182
    #17
    honnan a fenéből szereztétek már meg a filmet 2 hónappal a premier előtt? Jó én is torrentezek meg
    DC-zek de én még nem találtam. Valaki adjon már tippet please. Egyébként tuti jó lesz a film az első része valami parádés volt, mostanság nem lehet ilyen jó történettel ellátott horrorfilmet látni(sajna).
  • vg
    #18
    2 hónappal a magyar premier elött, nem a kínti premier elött...
  • xy21
    #19
    A kinti premier most volt 2-3 napja(helovínkor)Na most pedig ahonnan szedtem.
    http://www.mininova.org/search/?search=saw+2

    Innen szedheted le amelyiket akarod.
  • Kinga428
    #20
    Ma fogjuk megnézni, én is torrentről szedtem, de nekem normális méretű, 1 gigás. Váá, nagyon várom már, csak meg köll előtte nézni a Barátok Köztöt ^^
  • Shodan
    #21
    Én most néztem csak meg az 1, most fejeztem be ebben a percben.Azt hittem ilyen történet nélküli kaszabolós baromság lesz. Hát csalódtam. Nagyon tetszett, remélem a 2. is lesz ilyen jó.
  • xy21
    #22
    Most néztem meg a haverokkal!!!!
    Tyűűűűűűűűűűűű emberek ilyen baszott jó filmet jobb volt mint az első.
    1.A történet sokkal jobb izgalmasabb
    2.A cselekmény is több meg látványosabb
    Együtvéve : végig izgi az egész.
    Meg a végén a csattanó jobb volt mint az elsőnek. :D
  • tomoman182
    #23
    kösz a segítséget mindenkinek :) én is a magyar premierre gondoltam :D
  • csomi
    #25
    Mondja mar meg nekem valaki, hogy ez miert horror? Maximum bunugyi thriller, de semmikeppen sem horror. Nekem az elso resz sem tetszett a hatalmas hajppal szemben, mert annyira eroltetett termeszetellenes elethelyzetek voltak benne, hogy hiteltelenne tette. A film egyebkent jo lett volna, de a szineszi jatek szanalmas volt es mondom a tuleroltetett, tulkomplikalt helyzetek hiteltelenne tettek. Ez a film is csak amerikaban lehet ilyen sikeres. Nalam 3 pont az elso resz 5-bol.
  • peca
    #26
    En aszondome az 1es resz kur*a jo volt, es a masodik reszt is nagyon varom mar.... de konyorgom! Most nagyitottam ki a boritot, es azt irja rajta hogy "Not yet rated"... szerintem anelkul hogy megnezem a filmet siman +18at adnak...
  • blaze
    #27
    Magyar feliratról tud valaki?
  • Athlon64
    #28
    Hát az első részt láttam.
    Azt nem mondanám, hogy tetszett de mint filmet nézve egész jó csak,... ottvan az a csak!

    Én az olyan filmeket értékelem jónak az ilyen műfajben ahol azért a jó, ha nem is győz, de minimum vele pusztúl a rossz is! És persze közbe azért egykét durva jelenett is van, de ez a műfaj része ugye.
    Hogy csak a legismertebbekből említsek néhányat: Hannibal fimek, 8mm.
    Persze vannak kivételek -pl.: Fülke és a Fűrész sem rossz - amiknél a tettes szépen elpályázik a végén, de ezeknél is csak a végét kritizálom, hogy miért nem lehet egy sztorit lezárni...

    Az ilyen be nem feje
  • Athlon64
    #29
    zet filmek ezért nem tetszenek
  • csomi
    #30
    Lehet azert palyazik el, hogy egy ujabb reszben visszapalyazhasson :).
  • Blasta
    #31
    "Azt nem mondanám, hogy tetszett de mint filmet nézve egész jó"

    Miért, hogy lehet egy filmet máshogyan nézni, mint "FILM"??????????

    "csak a végét kritizálom, hogy miért nem lehet egy sztorit lezárni..."

    Te úgy érzed, csak akkor van LEZÁRVA egy film, ha a gonosz a végén írtózaztos kínok között megmurdál????? Csakis hepiend lehet a befejezés?
    Ezek szerint pl. a Birodalom Visszavág, a Közönséges Bűnözők vagy a Bárányok Hallgatnak(ami ugye az általad említett jók között van, mint Hannibál film) sem jók?????
  • xy21
    #32
    Én azokat szeretem aminek a vége nem fejeződik be rendesen.mert így tudom hogy lesz folytatás.Mert most abban mi a jó hogy a végén a jó győz????mi????
    Semmi akkor minek nézed meg a filmet ha tudod úgy is a jó győz???
    Így is készül saw3(fűrész3)
    Már le van foglalva a honlap
    www.saw3.com;)
  • Athlon64
    #33
    "Miért, hogy lehet egy filmet máshogyan nézni, mint "FILM"??????????"

    Hát mindenesetre egy ilyan műfajban készűlt filmről, olyan forum hozzászólást írni, hogy "nekem nagyon tetszett! aki szereti az ilyen mozikat, annak kötelező darab" vagy "Az eslő rész nagyon jó volt. A második remélem az is ilyen durva lessz!".
    Hát lehet, hogy nem csak a rendezés és a szinészi alakítás az amit értékel, hanem maga a brutalitás.

    Én egyébként az ilyeneket még ha tetszett is a rendező-író reális sztoria, csak egyszer néztem meg, mert így is annyi a mocsok a világban,hogy szörnyű!

    Tudod van az ismeretségi körömben, olyan akit amúgy normális embernek ismertem meg és egy beszélgetés folyamán nagy vidáman mesélte, hogy amikor még gyerek volt, milyen jópofa dolog volt egy macskát benzinnel leöneni és felgyújtani élve, aztán röhögött!

    Egyébként a Fűrész-ben is volt egy-két dolog ami sántított és érezni lehetett, hogy a rendező a gyilkos vagy micsoda kedvére alakítja a sztorit.

    A StarWars-okat meg kifejezetten rühellem, de mindegy.

    És igen, a jónak kell mindig győznie!
    Pl.: az ALIEN mind a négy része nagyon jól meg lett csinálva. Minden eggyes rész egész és lezárt és mégis van összefüggés közöttük!

  • Athlon64
    #34
    A Fülke-t szerintem jól megcsinálták, mert habár a tettes elpályázik a végén, mégis olyanokra vadászik akik mások életét tették tönkre.
    Szóval amolyan igazságosztó.
  • Alkarcsont
    #35
    A 4-es képen kár, hogy nem látszik mit csinál a fickó! Én tudom jujj
  • winnie
    #36
    Én azokat szeretem aminek a vége nem fejeződik be rendesen.mert így tudom hogy lesz folytatás.

    ez nem igaz. ha egy filmet nyitva hagynak, akkor nem feltétlenül lesz, csak LHETE folytatás is. rengeteg ilyen végű filmnek nincs folytatása - ha bukott volna a saw, akkor neki sem lenne.

    Így is készül saw3(fűrész3)

    természetesen még szó sincs arról, hogy készülne, de mérget lehet venni rá, hogy lesz.
  • csomi
    #37
    Tovabbra sem ertem ezt miert titulaljak horrornak. Valaki vilagositson mar fel!
  • winnie
    #38
    mert a filmet kihozó stúdiója így döntött, vagy mert a thriller ronda magyar szó:)

    ja, és mert sok benne a vér:)
  • Blasta
    #39
    "Tudod van az ismeretségi körömben, olyan akit amúgy normális embernek ismertem meg és egy beszélgetés folyamán nagy vidáman mesélte, hogy amikor még gyerek volt, milyen jópofa dolog volt egy macskát benzinnel leöneni és felgyújtani élve, aztán röhögött!"

    Őőőőőőőőő....és? Hogy jön ez ide??????

    "És igen, a jónak kell mindig győznie!"

    Szép álmokat!
  • xy21
    #40
    amúgy a fűrész 1 horror
    a fűrész 2 pedig thriller

    Ennyi ezt tudom,és kész
  • winnie
    #41
    ha már lovagolunk a műfajokon, akkor fordítva.

    az első rész az leginkább a hetedikhez hasonlít, az ihlette a filmet. a hetedik pedig egy sorozatgyilkosos thriller/krimi.