116
Sensible Soccer
  • Gerisan3
    #116
    Valaki tud segíteni,hogy miért nem tok még Crack-el sem menteni?
  • nagy chris
    #115
    köcce
  • Rip
    #114
    Javított nevek és bajnokságok:

    Frissítés

    bye
  • nagy chris
    #113
    azt a fájlt keresném amibe Lammer belenézett editorral és átállitotta az értékeket :D jah meg lenne még egy olyan kérdésem hogy a játékosok neve az csak nekem ilyen gagyi vagy mindenkinek ? :) PL : Giggs helyett Goggs , Nistelrooy helyett Nostalriy :)) ki lehet találni hogy ki kicsoda de engem idegesit :@ :)
  • gabber_saviola
    #112
    milyen cuccok?
  • nagy chris
    #111
    meik az a fájl amibe azok a cuccok vannak ? :D
  • Gerisan3
    #110
    Valaki segítsen!Leszedtem a Reloaded-t és felraktam hozzá egy csomó Cracket már de mindegykkel ugyanúgy szarakodott,hogy nem akart menteni.Tud valaki segíteni?Már tök ideg vagyok.
    [email protected]
  • gabber_saviola
    #109
    [center] áj láv disz gém -.-

  • csm
    #108
    én billel játszok de nagyon komoly game
  • gabber_saviola
    #107
    :DDDDDDDDDDDddddddddddddddd
  • Lammer
    #106
    beleneztem editorral es teli van 6-7es ertekkel(15os a max es ronaldinho is csupa 6-7-8as :DDDDD) az osszes csapat szinte 6-7-8as ertekekkel.. a rosszabbak meg 1-2-3asokkal vannak teli... de ugy midnenre, passz, loves, befejezes stbstb... na ezaztan az EDITING! :DDDDDDDDDDdddddddd
  • gabber_saviola
    #105
    mik vannak benne amitől loál? :)
  • Lammer
    #104
    ehhh
    (viszont a sracnak a regi sensihez a national team updatje angyon LOAL) :DDD
  • gabber_saviola
    #103


    [center]
    jó lett nagyon, köfi


    FORZA PALERMO!
  • gabber_saviola
    #102
  • Lammer
    #101
    most megy...
  • Lammer
    #100
    NA TALALTAM VALAMIT!!!444neegz

    NEZZETEK MEG!!!!
    porgessetek az oldal aljara!
    "COMPLETE DATA CORRECTION PATCH
    FOR PC AND XBOX"

    (es van korrekt update a regi 96/97es SWOShez is )

    SZERK: nem tudok en sem letolteni :C
    irjatok mailt ide(en mar irtam): [email protected] hatha feleszmel a srac :C
  • High Voltage
    #99
    nem tud valaki írni egy joystick emulatort, hogy be lehessen mappolni billentyuket? Nekem mindig kihullik a hajam amikor ilyen alapvető dolgokat kihagynak, hogy nem lehet ketten keyboardon jatszani. MENNYIBE TELNE NEKIK?
  • Drizzthsz
    #98
    Én sem találtam még ilyet. Meg jó lenne, ha valaki csinálna gyorsan egy magyar bajnokságot. Ha minden benne lenne ebben a játékban, ami benne volt a Swos-ban, akkor isten lenne. Így is jó, de nagyon idegesítő, hogy a korábbi sokkal többet nyújtott(menedzsment rész).
  • gabber_saviola
    #97
    Csak kár hogy nem találom a nehézség állítást :(
  • Drizzthsz
    #96
    Egyetértek, kár ilyenkor hogy vizsgaidőszak van.
  • gabber_saviola
    #95
    [center]


    ehh
  • gabber_saviola
    #94


    [center]

    ezt nem lehet megunni :P
  • Drizzthsz
    #93
    Mocsokul addiktív. Ma már lehúztam 3*1 órát. Custom csapattal 10 forduló alatt 12 pontom van a premierhipben, de az én csapatom a custom dolog miatt csak két csillagos, az ellenek közül meg a legrosszabb is 4.
  • Drizzthsz
    #92
    Áááárgh, nincsen benne semmilyen menedzsment rész, vagy én vagyok béna? Maga a játék szerintem nagyon jó, kifejezetten jobb az irányítás, mint az alap sensiben volt. De azért a menedzsment rész nélkül nem sensi a sensi. :(
  • Lammer
    #91
    Ott a pont!
  • guardian hero
    #90
    Csalódás ez a game, bár őszintén szólva nem is vártam sokat. Amennyire egyben volt a régi Sensi, akkora baklövéseket tartalmaz ez. A sprint gomb felesleges, nem is volt az eredetiben; a kamera össze-vissza rángat és zoomol, nagyon nem sikerült hozzáigazítani a gyors játékmenethez; a koncepció pedig, ami jól működött 2D-ben, 5 pixel magas emberkékkel, nem válik be 3D-ben, ahol a sok kitöltő animáció megöli a pörgős játékot. Szóval ez egy elbaszott dizájn koncepció gyenge megvalósításban, jobban jár mindenki, ha beizzítja a DosBox-ot és betölti valamelyik régi Sensit.
  • Drizzthsz
    #89
    Meg nincsen valami olyan játékmód, ahol igazolgatni is lehetne?
  • Drizzthsz
    #88
    Ööööö... A magyar bajnokság megkonstruálásán nem dolgozik valaki? :)
  • punkers
    #87
    siekrült beállitani bár így sötétebb lett az asztalon a kép.valószinü jó lett a játékban
  • Drizzthsz
    #86
    Ha Ati kártyád van, akkor annyi a teendő, hogy a beállításainál a szín fülre lépsz, s kiválasztod az asztalt.
  • punkers
    #85
    nekem 2 bajom van vele.az hogy ha játszottam vele és ha utánna másik játékkal akarok játszani akkor annak a játéknak sötétebb lesz a képe mint amugy.csak ujrainditásal tudom megoldani.aztán nincs rossz gépem mégis 800x600-on már szaggat
  • Drizzthsz
    #84
    A teljes mivel nyújt többet, mint a demo?
  • Drizzthsz
    #83
    Királllly ez a játék, végre elindult a demo, csak ki kellett kapcsolni a reforce-ot. Nagyon jó nosztalgiázni. A grafika meg szép! :)
  • aricsi
    #82
    nem igaz,monitorom is teljesen elállítódott.Nem tudja vki hogy kezeli ez a mentéseket?Hol vannak egyáltalán?
  • gabber_saviola
    #81
    visszaolvasnál? #74
  • aricsi
    #80
    Nekem is ezvan,save error,nem menti el,és alapból 640x480-at rak be,semmi aa,pedig x800GTO.Így nem tudok játszani,kihullnak a szemeim.
  • G.I.JOE
    #79
    Nincs valahol mentés eredei játékos nevekkel nem tudjátok?
  • peti79
    #78
    Sziasztok! Van egy kis problémám. Amikor elindítom a játékot, a konfig mentést nem hagyja elmenteni "save error" üzenettel. A játék maga fut, de amikor az optionsben save & exit-tel akarok kilépni, akkor meg azt írja ki, hogy nincs elég hely a vinyómon. (Pedig 52 giga üres hely van rajta.) Tudja valaki, hogy mi lehet a baja?
  • jason84
    #77
    Na most meg le jött simán a crack!:)