57
Melyik a jobb?
  • MasterJay
    #57
    A témához elég régen szóltak már hozzá, így frissíteném egy kicsit a topic-ot!

    Már évek óta a kav-ot használom, semmi bajom vele, még így sem, hogy a W7-re való beta-t nyüvöm.
    Viszont mostanában arra lettem figyelmes, hogy elég sokat nyomják mindenfelé a Dr Web-et. A legutolsó hozzászólás óta eltelt egy kicsivel több mint 3év.
    Változott azóta a helyzet? NOD32-re NEM vagyok kíváncsi!!
  • McGrady
    #56
    télleg azvolt :D
  • tomo
    #55
    probald meg a filet teszt.exe neven elmenteni, ugyanis az avast alapbol a txt fileokat nem vizsgalja.
    vagy allitsd be , hogyminden filet vizsgaljon.

    akkor rogton megfogja.
  • cserre
    #54
    Sziasztok Mindenkinek!

    Az alul beirt antivirus tesztre az ingyenes avast-om meg sem nyikkant egyik pontnál sem. A legfrissebb adatbázis frissités volt rajta és maxra beállitva.
    Kezdek aggódni. Eddig meg voltam vele elégedve, de most már kétségeim vannak.

    Tudnátok olyan virusirtó alkalmazást ajánlani, amelyik ingyenes, nem lassitja le a gépet, és a virus adatbázis frissitéséhez nem kell internet, tehát egy netes gépről le tudom azt tölteni, pen drive-on hazavinni, és a gépre installálni?

    Most jelenleg gondolkozom az AVG és a BitDefender ingyenes programjai között, nem tudom melyiket válasszam. Szerintetek?

    Előre is köszi a segitséget.
  • DrGreen
    #53
    Hacsak nem a táp...
  • McGrady
    #52
    nem melegedhet túl, ha túlmelegedne annak mindenhol lennének tünetei.
    elég valószínűtlen hogy hardware-s hibája van.
  • McGrady
    #51
    :OOOOOOOO
    na ne szivass....ati 9600 XT ráadásul a need for speed II-nél is ezt csinálja az meg majdnem 10 !! éves játék.
    nemigaz hogy ne bírná el. vagy akkor legalább kiírna vmit hogy túlmelegedet bizt. okokból kikapcsolja vagy mittommi
  • F1re
    #50
    szerintem az nem virus hanem tull melegszik a videokarid
  • McGrady
    #49
    helo, lenne 1 problémám:
    ha játszok 1 játékkal (pl. Unreal Tournament) 30 perc után újraindul magától a pc.
    nav 2003 nem talált semmit, tudnátok ajánlani egy vírusírtót ami megtalálná a rejtéjes vírust?ha vírus
    kaspersky nemjó mivel nem teccik a gépemnek(nem akar keresni, belassul tőle a pc)
    köszi előre is
  • Laky
    #48
    NOD32 2.50.44
    Kerio Personal Firewall 4.2.2 build 911

    cs kulcs? wtf? :D
  • Tekergo
    #47
    Ez nemide tartozik.De:
    2.50.44
    4.2.1
    Milyen kulcsrol van szo?
  • RobertoooTunner
    #46
    Hi! Tudtok segíteni abban hogy a Nod 32 magyar verzíójában hányas a legújabb verzió? Ja és a Kerio-ban is hányas? És még annyi, hogy ha feldobok egy próbaverziós Nod 32-t, és beírom a cs kulcsot, akkor teljes lesz? help please
  • Tekergo
    #45
    Csak egy kerdes, te rendesen beallitottad azt a tuzfalat?

    En NOD32+Keriot hasznalok es semmi bajom nincs veluk.
  • nyami
    #44
    jaj a spyware doctor spywareket telepít a gépedre -.-
  • McGrady
    #43
    nav 2003 rögtön levitte
    [büszke:D]
  • Aspyrin
    #42
    Már kb. 2 verzióval ezelőtt, és ott is csak annyi volt a "probléma", hogy ha jelszót kért a tömörített file akkor feldobott egy ablakot(ami tulajdonképpen logikus).
    Azt ellenőriz és ott amit előtte beállítok :) (természetesen)

  • Maffya
    #41
    Mikor javitották????
    Nyugodtan jelöld ki a C meghajtódat és figyeld hogy hol nem tud ellenörizni!!!!

    Egy virusirtótól az a minimum hogy MINDENT ÉS MINDENHOL ELLENÖRIZZEN!!!
    ( legalább is én ezt elvárom )
  • F1re
    #40
    en eTrust Antivirust-t + Antivirt akart lenni
  • F1re
    #39
    en eTrust Antivirust-t Antivirt hasznalok semmi gond nincs veluk amugy az eTrust szerintem nagyon jo progi foleg az uj nem az van fent de mar volt fent picit regebbi es naponta volt mikor tobbszor is frisitett
  • Laky
    #38
    ugyanez NOD32-vel :)
  • Aspyrin
    #37
    Nem használtam ez a doki webet de nincs is szándékomban.

    Régebben jómagam is nod32 használó voltam egészen addig, amíg valahol egy weblapon virust érzett a szerencsétlen és képtelen volt semlegesíteni/törölni. A nagy pánikban feltettem egy akkoriban friss pandát, az hozzá sem tudott szólni a történethez.
    Elkezdtem a lehetőségeim feltérképezni és így találtam meg a Kasperskyt. A personal verzió mellett döntöttem és nem bántam meg:
    A nod32 által jelzett(de kezeletlen) virus mellett a teljes scan után még 2 különböző trojant talált összesen 6 fileban. Innentől kezdve már nem dőltem be a különböző hangzatos teszteknek, ami egyszer bevált azt nem cserélem le.

    Amiről te tettél említést(tömörített fileok) már javítva van, folyamatosan elérhetőek az újabb verziók. Nálam nincs lényeges géplassulás(bár nodnál sem volt), elégedett vagyok vele.
  • Maffya
    #36
    A Dr.Web Antivirus is már akkor törli amikor elmentenéd a txt-t.azt már nem is láthatod a desktop-on.

    A Kaspersky-be még az nem tetszett sohase hogy tök zsir Windows-nál is vannak olyan mappák és tömöritett féjlok ahol hibát jelez és nem hajlandó ott keresni!!!

    Csak tüzfallal nem érsz el semmit!Tanulj az én esetemböl:NOD32+outpost
    csak a StyleXp-t töltöttem le kiprobálásra egy warez-oldalrol és az eredmény TÖRÖLTE ÉS MEGFERTÖZTE AZ ÖSSZES .EXE fájlt !!!

  • lck
    #35
    F-secure már az első lépésnél vírust jelzett és törölte.
  • Maffya
    #34
    Ha annyira nagyon jo a Nod32 és a Kav,Norton,F-secure akkor miért nem ellenöriznek akkor is mikor mondjok kicsomagolog és feltelepited az Open Office 2.0-át???
    Vagy itt a másik példa:(EZEKRE AVIRUSIRTOKRA 1 TESZT):

    Készits az asztalodon 1 .txt fájlt
    -másold bele a következöz:X5O!P%@AP[4\PZX54(P^)7CC)7}$EICAR-STANDARD-ANTIVIRUS-TEST-FILE!$H+H*
    és mentsd el.Sikerült????
    -Tömöritsd rar-al! Sikerült???
    -Tömöritsd a rar fájlt zip-pel Sikerült???
    -Tömöritsd a zip fájlodat 7.zip fájlá sikerült???
    -Készits egy World dokumentumot és a fenti karaktereket másold bele és mentsd el! Sikerült???

    Ha csak 1X is azt tudod mondani hogy sikerült akkor egy NAGY F::SSS a VIRUSIRTÓD!!! Látod én ezért használom a Dr.Web Antivirust.!!!
  • Dodo55
    #33
    Először Nav 2000-et és 2001-et használtam amikor win98-am volt. Jól működött, nem lassította a gépet. Aztán jött az xp, és a nav 2001 nem akart feltelepülni. Elkeztem pandát használni védeni védett rendesen, de rohadtul lelassította a gépet. Aztán nav 2004, a gépet közepesen lassította, 1 hónap után teljesen összeomlott, nem lehetett sehogyan újraéleszteni, win reinstallt meg nem akartam, tehát panda vissza ment. Aztán megismertem a nod32-őt. Azóta az van fenn, és semmi gond nincs vele. Nem lassítja a gépet, rendesen véd. Más vírusírtót nem próbáltam.

    Nav 2000,2001:
    -Védelem: 4/5
    -Géplassítás: 4/5
    -Kompatibilitás: NEM MŰKÖDIK XPVEL
    -Stabilitás: 3/5

    Panda:
    -Védelem: 4/5
    -Géplassítás: 1/5
    -Stabilitás: 4/5

    Nav 2004:
    -Védelem: 4/5
    -Géplassítás: 3/5
    -Stabilitás: 1/5

    Nod32:
    -Védelem: 5/5
    -Géplassítás: 5/5
    -Stabilitás: 5/5
  • Akos 001
    #32
    Nekem már volt NOD 32,AVG,Kaspersky és most Dr.Web Anti Virus van fenn....
  • Laky
    #31
    NOD32
  • McGrady
    #30
    bár sztem ha van valakinek 1 jó tűzfala ami nem enged be semmit, akkor már csak akkor van szükség virusirtóra ha kikapcsolja a tűzfalat, vagy hajlékonylemezről kap vírust.
  • McGrady
    #29
    lál, nekem pont fordítva
    mind1 ha bekap vmi fost a gép amit nembír leszedni a nis akkor kav azt jóccakát.
  • NuCLEARScoRp
    #28
    Persze a teszteken NOD-ot mindig lehúzzák, de én már megtanultam hogy a tesztek finoman szólva nem reálisak...
  • UnknownAsshole
    #27
    Akkor te tényleg nem ismered rendesen a kaspersky-t !
  • NuCLEARScoRp
    #26
    Én is NOD32 mellett vagyok.... mióta használom vírusmentes vagyok!!! Nem az a lényeg hogy melyik vírusírtó hány téves jelzést ad... ha egy víruskereső a Spyware Doctort vírusnak nézi az már több mint ciki...

    Egyébként KAspersky és NAV jó vírusírtó csak veszettül fogja a gépet.... zabbálja a memóriát, tetü lassú, a registry-t telebaszkodja több száz bejegyzéssel... na ebből nem kérek... a NOD ezzel szemben kicsi, gyors, hatékony !!
  • UnknownAsshole
    #25
    MuHaHaHahAhAHA :ÐÐ
    Neked ezek szarok ? Éppen hogy ezek a királyak!
  • NuCLEARScoRp
    #24
    Mindkettő egy rakás szar...
  • UnknownAsshole
    #23
    Nekem Kasperskym van + Outpost Firewall ÉS 256MB ramom.
    Nekem nem lassul be a gép töle faszán müködik, minden virust megtatlál, napi frissitések. Egyszóval nagyon fasza! KAV FOREVER
  • Carlos
    #22
    Nod!
  • LSSAHPAUL
    #21
    A kav-ot használok feltétlenül vegyék ki a kisfloppy nézését belőle!
    Nekem egy giga ramom van de ha online játszok akkor kikapcsolom. biztos ami biztos.
  • Dying Soul
    #20
    Lál, a szánalmas bitcomet többet zabál a memóriámból mint kav, ne nevetessetek.
  • McGrady
    #19
    én most NIS 2003-t használok(nem kérek szarozást) még nincs semi gond, szépen megy, updatel majdnem minden nap.
  • kav5
    #18
    Engem is eléggé belassít Kaspersky. 256mb ram... Outpostal együtt pedig rohadtul lelassult a netem ezért gyorsan le is töröltem. Most majd megpróbálom Dr.web-et.