128
Call of Duty2: Big Red One
  • Zatoichi
    #128
    Sziasztok!

    Jön valaki Xlink Kai-ra!
    Szívesen kipróbálnám a játékot.
    Esetleg CoD4?

    Várok mindenkit, akit már bannoltak vagy csak akar 1 jót gémelni.
    Gyertek...
  • toza #127
    mert ez ijen hogy egyedul kell lenni benne...
  • Bacsa Szabolcs
    #126
    sziasztok!!!
    kele egy kis segitség
    még uj vagyok még most kezdtem játcani vele és csak azt szeretném kérdezni
    hogy elinditom a játékot és csak egyedül vagyok ez miért van???????
    a segitséget is eröreis köszönöm
  • Cicaaa
    #125
    itt is van élet...:)
  • kis Cicaa
    #124
    pontosan..:)
  • LPKENJI
    #123
    a kivétel erősíti a szabályt-.-
  • kis Cicaa
    #122
    :P
    hát akkor én kivétel vagyok:)
  • LPKENJI
    #121
    nem sok lányismerek aki ilyenekkel játszik de akik ilyenekkel játszanak azok elléggé agresszívek...
    csak ezért
  • kis Cicaa
    #120
    miből gondolod hogy az vagyok??
  • LPKENJI
    #119
    ááááááááá dehogy is....
  • kis Cicaa
    #118
    nem vagyok agresszív....:D:D:D
  • LPKENJI
    #117
    agresszív csaj-.-
    grat neked:D
  • kis Cicaa
    #116
    én pl mindent..:):):) imádom:)
  • LPKENJI
    #115
    lányok mit szeretnek benne annyira?
  • kis Cicaa
    #114
    i love Cod:D
  • Prince of Máté
    #113
    Te Minden CoD Topikba beköszönsz?
    Ez nem cset -_-"
  • LPKENJI
    #112
    még szép h másolttal játszom
    amúgy nem akadozik és le sem fagy-_-
  • dinomano
    #111
    Jah, meg jo minösegü lemezre(TDK-VERBA-RIDATA)...eh; rég nem ir ide senki...
  • kis Cicaa
    #110
    Halika!!!
  • Animefox
    #109
    Ez vicces, mert bizti másolttal játszol... Ja meg hang és effekt akadozás is van ugye? És néha lefagy a gamma. A lényeg hogy írd ki lehető leglassúbb sebeséggel újra a játékot, mert azzal van a gond. Főleg Ps2 Slim esetében. :D
  • dinomano
    #108
    A jatekban en nem talalkoztam ilyen gondokkal, ugyhogy a lemezzel lesz valami gáz... :-P Mondjuk a COD3-ban talalkoztam pár hibaval a tankos résznél; de egyik sem hatraltatta a jatekmenetet... Az elöttem levö pici angol katona belegyalogolt a dombba, majd miutan kiért, meghalt (szivrohamot kapott, mas magyarazatot nem tudok... :-P)
  • toza #107
    tiedbe
  • LPKENJI
    #106
    én már végigtoltam de nem tom h az én játékommal van-e baj , mert az a pálya amikor tankkal kell menni akkor 1 csomó hiba van benne( leesek a semmibe, eltűnik a talaj a tankom alól stb...)
  • Prince of Máté
    #105
    Na ma végigvittem!
    Nagyon király a játék.
    Főleg hogy az utólsó 2 pálya havas, amit nagyon szeretek!
    Tök jól nézett ki hogy esett a hó, várom a CoD 3-at!
  • dinomano
    #103
    nincs x-em, sirok is miatta, se ps2-öm h. mas fps-el vigasztaljam magam..., pc-n küldtem HALO-t; 2 nagyon erdekelne, de max. majd vhol havernal..elöbb fel kell hajtanom 1 xbox-os havert... :-D
  • toza #102
    utanna ajanlom HALO 2 T!!!!azutan kb 4 het rpg pihi kell annyira nagy jatek!:D
  • dinomano
    #101
    aham... joh, elhiszem, h. jobb; nem lattam még sajna ps2-es verzijot... :-D Hangulatos bizti...mondjuk fps-limit van nalam, mult heten veittem vegig HALO-t, rpg-pihi lesz a heten... :-D
  • toza #100
    konzolos verzio ezerrel jobb mint pc cod 2 !!osszetettebb kuldetesek,nem csak agynelkuli lovoldozes van vegig az allandoan aramlo ellenfelekre...meg hangulata is van-katonak keszvannak,befosnak kijabalnak,stb.

    es szvsz jo h nem uaz a ket verzio!:D
    nyilvan erdemes lesz majd eredetiben beszerezni mp miatt is..
  • dinomano
    #99
    ...bizti jo, egyik haver dicserte nagyon ps2-es gémet, anno pc-st jatszottam 1 picit, de a két 2. rész nem egyezik sajna(pc+konzolra mas jött ki, ill. PS2-es +XBOXos verzijo Big red one, X360+PC sima CoD2... :-/ ) Allitolag ps2-esben is nagyonnagy a gyilok, a pc-s is fullgilyok votl, de 1 palyat nyomtam csak..
  • toza #98
    sztem "szerezz be" egy masik valtozatot!!az a legeccerubb!
  • toza #97
    bocs az elorre lelott poenokert!!de szerelmes vok a gamaba!!es barcsak masok is mind azok lennenek!!mocsok nagy!!szvsz jobb mint cod 2!!
  • toza #96
    annyi h csak amerikai kampany van..sivatag,tank,havas paja,street fight is van boven!a + a ragdoll jelenti szvsz meg tokeletesebb fegyverhangok,"gyonyoru"a grafja,texturaknal annyit h rucin gyurodesek rajzoltak,de kb nem szamit mert nagyon szepek a szinek pl sokmindenben lehet gyonyorkodni..kornyezett nagyon szetpukkant mindenhol ugyhogy hangulatos mint 1,ugyanugy helatpakkok vannak,vhogy nincs akkora embertelen tomeg mint codban szokott lenni,szal az is jo...granat"fozheto" u h nehol rohatt hatekonyan lehet bevetni..!ai is frankobb..moso:n kepcso:ro:s bevezetok vannak de vhogy durvan eltalaltak egesszet mert nagyon elo a jatek!!
    egyebkent annyi h tok gyorsan tolti mappokat is..jaa es van meg csomo uj fegyver!!szvsz minden kapany rohatt hangulatos!!es tok valtozatos is!!szal rohatt jo!!
  • dinomano
    #95
    még csak kepeket lattam gémböl, de bizti jo lehet..mennyiben hasonlit 1-hez? mennyiben fejlödes pl. a graf? effektek? Picit elesebb; ill. jobbak texturek? gémmenet?
  • kisgabi
    #94
    Hello!

    Csak egy bajom van a gémmel.
    Ez: CMod_LoadBrushez: badMaterialNum:34117

    Ez mi ez?
    Help plíííz....
  • toza #93
    jajaja....
  • vg
    #92
    Hétvégén kiprobáltam a játékot! Nagyon király meg minden, csak kár, hogy német verzió került hozzám, amiben sajnos még az amcsi katonák is németül "beszéltek". Amúgy, elképesztő, hogy mennyi erő van ebben a 6éves PS2 gépben!
  • Animefox
    #91
    ŐŐŐ vannak Xbox-os CoD2-ősök.. lehet hogy csatlakoznék az Xbox táborhoz ;) és akkor kenjük 1ütt online! na?
  • Animefox
    #90
    Neeem.. a Big Red One az konzolos CoD2. Ps2,GameCube,Xbox
    A PC-s CoD2 az PC-re meg Xbox360-ra van...
  • tosatt
    #89
    A big red one a Cod2 kiegészítője? Mert ha az akkor az nagyon király. Pc-re is megjeleneik?
  • toza #88
    biztonsagi masolat peldany?!mert akkor lehet h sikerult vmi beteg vagy fake izet beszerezned..