1032
\'Vidi\'

FC Fehérvár (Videoton FCF)
  • ressy14
    #952
    Az utolsó 8 meccsen csak egyszer tudtunk nyerni. Ha marad ez a nyomorult a kispadon, akkor a tavasszal csak tovább szenvedünk.
  • ressy14
    #951
    Jose "WeWillWinTheChampionship" Gomes remélem még a héten megváltja a csak egyirányú repülőjegyet Lisszabonba.
  • ressy14
    #950
    miért? az év edzője majd kitalál valamit, feltéve ha nem küldik haza. :D
  • szabii98
    #949
    ajajajaj
  • pilboy
    #948
    nálam az artner az év edzője
  • szabii98
    #947
    wtf
  • ressy14
    #946
    hathárom:

    "Az idei győztesnek, José Gomesnek ezúton is gratulálunk, szerkesztőségünk díját vasárnap, a Videoton-Ferencváros mérkőzés előtt adjuk át az ,,Év edzőjének"."

    LOL
  • pilboy
    #945
    a puskás meccs óta 10 meccsünk volt:
    3 győzelem (mezőkövesd [b], újváros [lk], b.csaba [mk])
    3 döntetlen (dvtk [b], dvtk [mk], hali [b])
    4 vereség (honvéd [b], kaposvár [b], paks [lk], dvtk [mk])

    azt hiszem a 4 vereségből csak 1 elnézhető (a paksi), mivel az talán nem olyan fontos
    a 3 x-ből csak a dvtk elleni bajnoki elfogadható. (itthon a 3 pont kell, hali ellen meg emberelőny volt)

    siralmas...
  • ressy14
    #944
    Az előrelépés megkérdőjelezhetetlen. De most legalább helyzeteink is voltak, amit Oli, Sándor és Zé b*szott berúgni.
  • pilboy
    #943
    sikerült az mk-ból is kipottyanni elég korán
  • pilboy
    #942
    hihetetlen volt a tegnapi produkció, szégyenteljes
    lehet itt is kéne egy kis megvonás, mint a győrieknél, rögtön tudtak nyerni egy rangadót...
    ki akartam menni a fradi meccsre, de elment a kedvem a fagyoskodástól
  • ressy14
    #941
    Egy találó idézet egy orosz történésztől, "picit" ránk is igaz:

    "Ha egy kis fantáziával visszajutnánk 1722-be, Moszkva behavazott utcáira, a holsteini herceg háza előtt gyönyörűen kivilágított diadalkaput láthatnánk. IV. Iván képe alatt az 'Elkezdte' felirat világítana, Péteré alatt a 'Tökéletesítette', Sztálin képe alatt pedig a 'Bevégezte'. És akkor mi, szegény oroszok, végre megértenénk, hogy Oroszország története nem spirálszerűen fejlődik, hanem egy önmagába visszatérő körpályán kering..."
  • ressy14
    #940
    We are in the way. Nincs itt gáz gyerekek, én meg itt összezavarodtam az elmúlt 5 meccs miatt.
  • szabii98
    #939
    énis :)
  • pilboy
    #938
    remélem nem esik pofára
  • szabii98
    #937
    a drága edzőúr viszont jól áll hozzá a dolgokhoz :D
    http://www.vidi.hu/2013/11/08/jose-gomes-nem-bajnokok-szeretnenk-lenni,-hanem-bajnokok-leszunk-.html
  • pilboy
    #936
    nyögvenyelős győzelem, ami teljesen megérdemelt volt

    3 betonkemény meccs vár még ránk a bajnokikon (diósgyőr, haladás, fradi)
  • szabii98
    #935
    :D:D:D
  • ressy14
    #934
  • ressy14
    #933
  • ressy14
    #932
    Ez a foci pocsolya, nem pezsgőfürdő - Garancsi

    reálisan látja a magyar foci helyzetét szerintem
  • ressy14
    #931
    Azt a kacsalábút :D

  • szabii98
    #930
    és be is talált :D

    tegnap városban láttam Sándor Györgyöt, de nem mertem megkérdezni, hogy mit gondolt a teljesítményünkről, meg siettem is :D
  • bakkerman
    #929
    ha a narancsok ellen nem is,de Andorra ellen mindenképp jó esély van rá hogy betalál
  • szabii98
    #928
    bizony! remélem legalább 1 góllal megköszöni a lehetőséget.
  • bakkerman
    #927
    ideje volt már!
  • szabii98
    #926
    NIKO A VÁLOGATOTT KERETBEN!
  • szabii98
    #925
    ez megszokott, mindenki utálja azt aki a legjobb :D
  • ressy14
    #924
    rúgtak egy lesgólt, nekünk meg egy szabályosat nem adtak meg, de tolnak minket nem is kétséges.
  • szabii98
    #923
    lol..
  • pilboy
    #922
    vicces figura ez a tóth bálint (mézgagéza):
    "Megjegyezném, hogy egy kicsit érezhető volt a pályán, hogy ez egy gazdag csapat, mi pedig a szegény városi csapatka vagyunk. Olyan előnyöket kaptak, amit nagyon sokan nem vesznek észre, de aki valaha futballozott, az kiszúrja az oldalvonal mellett."

    remélem a gólokat is látta...
  • pilboy
    #921
    simább is lehetett volna a meccs, ha nem adják meg a méteres lesgóljukat és nekünk meg megadják a teljesen szabályos gólunkat
    2 ekkora hibát 1 meccsen. akár rosszabbul is elsülhetett volna. kiváncsi vok puhlsanyi megint megvédi-e a nagy kollégákat...

    lényeg a 3 pont és a pafc és az itt nagyon mellőzött lencse tett egy marha nagy szívességet
  • ressy14
    #920
    ebben a slovan mezben még nem nyertünk meccset, nem túl jó előjel
  • szabii98
    #919
    Íme a mai kezdőcsapatunk: Calatayud - Szolnoki, Gyepes, Vinícius, Stopira - Sándor, Vítor Gomes - Paraiba, Kleinheisler, Nildo - Nikolics.
  • szabii98
    #918
    pár óra múlva megtudjuk :p
  • ressy14
    #917
    Idegenben mindig megszenvedünk velük, nem hiszem, hogy a tabella élén zárjuk a fordulót. A loki simán veri a libásokat, a fradi meg Adamsért behúzza a pafc ellenit.
  • szabii98
    #916
    a forduló előtt vezetjük a tabellát(igaz a forduló már elkezdődött, de az 1. helyünkre senki nem volt veszéllyel :D )
    kövi meccsen a Pápával játszunk idegenben, holnap koradélután
  • shad0w
    #915
    :DDD
  • ressy14
    #914
    Remek meccsen aláztuk a Kecsót, Alvarez és Szolnoki volt a man of the match.
  • ressy14
    #913
    Előbb kellett volna felébredni és akkor nem kéne plusz 3 perc.